Преземи 13AL Apk за Android [Нова 2022 година]

Иако го објавивме бројот на апликации за заработка преку Интернет на нашата веб-страница. Но, овој пат донесовме нов производ преку кој мобилните корисници можат да вршат деловни активности ширум светот. За да заработите неограничена провизија, вклучувајќи продажба на производ ширум светот, ве молиме инсталирајте 13AL.

Апликацијата е индонезиска апликација особено развиена за индонезиски корисници на мобилна телефонија. Но, со оглед на светската побарувачка, програмерите додадоа повеќејазичен приклучок во Apk. Така, корисникот може лесно да ја преведе апликацијата на кој било јазик.

Во реалноста, главната цел на развивањето на оваа онлајн можност беше да се забавуваат корисниците на Android. И понудете онлајн Апликација за заработка преку кој лесно можат да заработат вистински пари. Процесот е многу едноставен што значи дека регистрираните корисници можат да купат различни производи по цена на големо.

Потоа контактирајте ги оние што бараат сличен производ со поголема стапка. И продадете го вашиот производ на оној кој е подготвен да го купи вашиот производ. Преку купување и продавање производи лесно можете да заработите стотици рупии за помалку време.

Единственото нешто што треба да направите да ја преземете најновата верзија на апликацијата 13AL од тука. Потоа регистрирајте се на форумот користејќи го вашиот мобилен број. Запомнете освен мобилен број, потребен е уште еден код. И тоа е код за покана, што може да го генерира кој било веќе регистриран член.

Без код на земја плус мобилен број и код на покана. Корисникот не може да се регистрира со платформата и да продава производи. Ако сте подготвени да водите деловна активност низ целиот свет без никаков ризик. Потоа инсталирајте ја најновата верзија на Apk од тука бесплатно.

Што е 13AL Apk

Во реалноста, тоа е платформа за водење деловно работење преку Интернет. Каде што мобилните корисници можат лесно да купуваат и да го продаваат својот производ на која било трета страна без никаков физички состанок. За купување преку Интернет или купување, корисникот мора да се регистрира во апликацијата.

Откако ќе се регистрирате со апликацијата, сега најавете се со вашето корисничко име и лозинка. Откако ќе влезете во контролната табла, ќе најдете различни категории, вклучувајќи финансии, надополнување, повлекување и споделување. Секоја категорија нуди повеќе функции.

Како што е користењето на опцијата за надополнување, корисникот може лесно да депонира дигитална готовина во неговата / нејзината сметка. Со полнење на вашата сметка не е можно да се води деловна активност преку Интернет. По полнењето, одете во делот Финансии за да го проверите извештајот за билансот и очекувањата.

Детали за АПК

Име13AL
верзијаv20.09.16
големина22.3 MB
СоздавачАЛММ
Име на пакетотcom.пример.almm
Ценаслободен
Задолжителен Android4.1 и Плус
категоријаапликации - Бизнис

Покрај тоа, откако водевте деловни активности преку форум, сега е време да ве нарачаат. Откако профитот ќе се депонира во вашата сметка, сега посетете ја опцијата за повлекување. Внатре за повлекување, изберете го начинот на плаќање и ставете ги акредитивните картички.

И, волјата автоматски ќе го депонира износот во вашата банкарска сметка. Корисниците веќе заработија милиони рупии откако инсталираа 13AL Android Apk. Ако верувате дека имате деловен ум, тоа е вашата можност. Преземете ја апликацијата и заработете милиони за помалку време.

Клучни карактеристики на апликацијата

  • Инсталирањето на апликацијата нуди различни производи по ефтина цена.
  • Корисникот може да купува и продава производ користејќи ја истата платформа.
  • Колку повеќе производи купувате, толку повеќе шанси да добиете провизија.
  • Може да се очекуваат големи попусти на различни настани.
  • Регистарот е неопходен за пристап до онлајн продавница.
  • Апликацијата не поддржува реклами од трети страни.
  • Корисничкиот интерфејс на апликацијата е многу едноставен, така што корисникот никогаш нема да се збуни додека се користи.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да ја преземете и користите апликацијата

За преземање на најновата верзија на Apk датотеки. Корисниците на мобилна телефонија со Android можат да веруваат на нашата веб-страница затоа што споделуваме само автентични и оригинални апликации. За да се осигураме дека корисникот е забавен со вистинскиот производ, ние инсталираме ист Apk преку различни уреди.

Кога сме сигурни дека апликацијата е стабилна и оперативна за употреба. Потоа го обезбедуваме во делот за преземање. За да ја преземете најновата верзија на 13AL Алимама, кликнете на копчето за линк за преземање дадено во статијата.

Откако ќе завршите со преземањето, инсталирајте ја апликацијата. Кога ќе заврши инсталацијата, отворете го apk и кликнете на копчето за регистрација. За време на регистрацијата, апликацијата ќе побара код за покана и ќе го користи овој код за обезбедување „6454667“??. Без овој код, не е можно да се генерира сметка.

Можеби исто така сакате да преземете

Алимама Апк

JD Union Apk

Заклучок

Ако баравте можност преку Интернет преку која можете да заработите милиони рупии за помалку време. Потоа препорачуваме да инсталирате 13AL Apk од тука со опција со еден клик. Додека ја инсталирате доколку имате било каков проблем, слободно контактирајте не.  

Превземи линк