Преземање на A3Menage Apk за Android [Датум онлајн]

Нова социјална интерактивна апликација е во тренд меѓу корисниците на Android. Каде што самците и брачните парови можат да најдат интересни профили. Затоа ви е здодевно од вашиот брачен животен стил и сте подготвени да го направите зачинет, а потоа инсталирајте A3Menage во паметниот телефон.

Онлајн интернет светот е преплавен со многу различни социјални платформи. Каде што на луѓето им е дозволено да комуницираат, плус да ги разменат своите културни мисли. Иако таквите платформи се сметаат за добри за да се збогатат животите со пријатели.

Но, ако зборуваме за уникатноста во секојдневната рутина. Тогаш луѓето можеби нема да можат да истражуваат нови опции во нивните животи. Оттука се фокусира на интересот на луѓето и нивната интеракција. Еве ние сме успешни во донесувањето на оваа нова онлајн Апликација за датирање.

Што е A3Menage Apk

A3Menage Android е онлајн апликација за запознавање каде што на регистрираните членови им е дозволено да комуницираат. Згора на тоа, и женетите и немажените луѓе можат да комуницираат и да го направат својот живот полн со радост. Причината за структурирање на апликацијата е да се обезбеди онлајн извор.

Каде што луѓето можат да уживаат во пријатен живот споделувајќи ги своите чувства. Дури и паровите можат да поканат сингл да уживаат во уникатен начин на живот со брачните парови. Ова споделување чувства не само што ќе работи како алатка за освежување.

Но, исто така, работи како освежувачка алатка каде што луѓето можат да го направат својот брачен живот полн со радост. Иако не сме сигурни во гаранциите, бидејќи на пазарот постојат повеќе лажни профили. Така, корисниците овојпат требаше да бидат внимателни.

Иако тимот за поддршка се грижи дека лажните профили се трајно забранети. Сепак, не е можно да се следат и испитуваат поединечни профили. Значи, подготвени сте да го направите здодевниот живот интересен и богат со радост, а потоа преземете Apk од овде.

Детали за АПК

ИмеA3Manage
верзијаv5.3.0
големина33 MB
СоздавачA3 Network
Име на пакетотзапознавање.a3menage.swing
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаапликации - Слободен

Процесот на инсталација и користење на апликацијата е многу едноставен. Прво, од обожавателите се бара да пристапат до главната датотека Apk што е достапна од овде. Потоа започнете го процесот на инсталација користејќи стари класични методи што дозволуваат некои дозволи.

Откако ќе заврши инсталацијата, сега иницирајте ја инсталираната апликација и аплицирајте за регистрација. Запомнете дека почетниците можат да аплицираат за рачна регистрација. Оние кои не се задоволни со рачниот процес на регистрација.

Сега може да пристапите до главната контролна табла избирајќи ја опцијата за најавување на Facebook или Twitter. Оттука, изборот на едно копче ќе го турне профилот до фазата на завршување. На корисниците им е дозволено да поставуваат слики, да испраќаат пораки, да поставуваат статус, видео повик и многу повеќе.

Оние кои не се задоволни со стандардните опции за поставување. Сега може да ги менувате оние од опцијата за внатрешни поставки и соодветно да ги прилагодите. Платформата чисто поддржува или препорачува возрасни луѓе да пристапуваат и да уживаат во функциите.

Бидејќи платформата е развиена фокусирајќи се на оженети и зрели луѓе. Дури и достапните опции им овозможуваат на оние кои се подготвени да комуницираат со луѓе и да уживаат во онлајн состанок во живо. Оттука, вие сте подготвени да ги истражите професионалните карактеристики на апликацијата, а потоа да инсталирате A3Menage Download.

Клучни карактеристики на Апк

 • Датотеката со апликацијата е бесплатна за преземање.
 • Инсталирањето на апликацијата нуди повеќе професионални опции.
 • Тие вклучуваат интеракција во живо, приватен разговор, испраќање и примање медиумски датотеки итн.
 • Достапна е опција за видео повик во живо.
 • Овде се дозволени лајкови, коментари, реакции, создавање пријатели итн.
 • Регистрацијата е задолжителна со платформа.
 • Не е потребна напредна претплата.
 • Реклами од трети страни не се дозволени.
 • Интерфејсот на апликацијата остана динамичен.
 • Направете нови пријатели со поканување случајни луѓе.
 • Разменувајте чувства преку платформата.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да ја преземете апликацијата A3Menage

Во моментов апликацијата е достапна за пристап од Play Store. Но, поради спецификациите на земјата, апликацијата е ставена во рестриктивна категорија. Ова значи дека само на квалификуваните мобилни корисници им е дозволен пристап и преземање апликација.

Тоа сте вие ​​што го барате најдобриот онлајн извор за преземање на апликацијата. Мора да ја посетите нашата веб-страница и да ја преземете најновата верзија на датотеката Apk. Сè што треба да направат е само да кликнете на дадената врска и вашето преземање ќе започне автоматски.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Веќе ја инсталиравме апликацијата на различни паметни телефони. По инсталирањето на апликацијата не најдовме никаков проблем внатре. Дури и достапноста на датотеките со апликации преку Play Store го покажува ова гласање за доверба. Оттука, корисниците на Android можат бесплатно да ја инсталираат и да ја искористат можноста.

Многу други андроид апликации поврзани со состаноци се објавени овде на нашата веб-страница. За да ги истражите тие други сродни апликации, ве молиме следете ги врските. Тоа се Апликација Lovelink Баду Апк.

Заклучок

Ова е најдобрата можност за слободните и оженетите да се запознаат и да комуницираат со случајни луѓе. Сè што бараат е најновата верзија на A3Menage Apk до која може да се пристапи од овде. Само допрете ја дадената врска и уживајте во средбите со случајни луѓе ширум светот.

Превземи линк

Оставете коментар