Ace2Three APK преземање 2022 година за Андроид [Рами 13 картички]

Сакате да го намалите вашиот ум со игри со карти? Ние ви донесовме Ace2Three APK. Уживајте во забавата во комбинација со некои практики што вежбаат за вашиот мозок. Оваа игра е за нашите индиски навивачи.

Светот на Rummy Games е познат по својата способност да ги стави во мислите играчите да ги тестираат. Кога имаме тринаесет карти и ние сме наменети да ги организираме во соодветна секвенца. Ова бара употреба на нашиот ум, како и можност за користење на она што ни е на располагање.

Оттука можете да ја искористите најновата верзија на ова Играјте и заработете бесплатно сега. Преземете го и инсталирајте го на вашиот мобилен телефон или таблет со Android и уживајте во слободното време.

Што е Ace2Three АПК?

Ова е тринаесет игра со главни игри со карти. Willе се придружите на заедницата од над осум милиони активни играчи. Оваа платформа за игри носи вистински играчи од цела Индија на едно место.

Тој нуди опција за двајца и шест играчи за кои ќе учествувате. Оваа игра е полна со забава и забава. Радоста за активно учество во вистинската игра со луѓе од целата земја е безначајна.

Играчите можат да ја користат платформата за да уживаат во нон-стоп забава и забава преку Интернет од каде било, во кое било време и каде било.

Апликацијата Ace2Three му нуди на корисникот можност да учествува во различни тринаесет игри со картички со здружување на рацете со пријатели или случајни луѓе кои се движат во милиони.

Варијантите на оваа индиска румика вклучуваат поени за руми, зделки за најдобра рума од два и најдобри од три, и мои омилени игри за базени од 101 и 201.

Оваа апликација е дизајнирана имајќи ги предвид правилата на румиката. Тука играчот треба да ги договори 13-те картички во соодветна секвенца, позната и како LИВО, или да поставува најрано. Кога ќе се постигне овој подвиг, за да се добие победа, сетовите или аранжманот мора да бидат прикажани пред некој друг.

Со цел да се одржи успешно шоу, секвенцата мора да соодветствува со правилото на играта.

 Да уживате во сето ова на едно место. Сега можете да ја инсталирате Ace2Three Rummy APK на вашиот телефон и да започнете со вашето бескрајно патување со задоволство и забава.

Детали за АПК

ИмеAce2Three АПК
верзијаv6.0.9
големина17.44 MB
СоздавачРаководител Инфотехника Индија ПВТ ДОО
Име на пакетотвоздух.com.ace2three.mobile
Ценаслободен
Задолжителен Android4.1 и над
категоријаигри - картичка

Карактеристики на Ace2Three APK

Оваа игра носи некои од неверојатните карактеристики кои ја прават уште подобра од вообичаената игра во живо. Некои од овие се потенцирани за вас овде.

 • Нежните и лесни за учење игра
 • Неверојатни графики даваат реално искуство со игри.
 • Вклучува правилата на игра за гласини за почеток.
 • Највисок стандард на безбедност за играта и играчите.
 • Движењата на играчите автоматски се следат од алгоритмите за борба против измама за да се обезбеди искреност.
 • Табелите во живо и функциите Динамички обезбедуваат лесна изложеност на игри за плеерот.
 • Функција за непречено движење за лесно цртање и отфрлање на картичките.
 • Групна опција да ги ставите картичките во соодветна секвенца.
 • Играјте со милиони вистински играчи во живо.
 • Победете бесплатни чипови за да ја играат играта, превчитајте ги во секое време кога и да сте на ниско ниво.

Покрај овие, повеќе функции се воведуваат од страна на раководството на Ace2Three App. останете подесени и продолжете да доаѓате за најновите верзии на оваа неверојатна апликација за картички.

Како да ја преземете Ace2Three Rummy APK?

Методот за преземање и инсталирање на оваа игра е многу лесен. Findе најдете процес што лесно се следи и спроведува.

Тоа е затоа што овде ќе го споделиме комплетниот водич чекор по чекор. Само следете ја секвенцата и ќе уживате како професионалец во ниеден момент.

 1. Допрете го копчето „loadПреземи АПК“ дадено на крајот од овој напис. Ова ќе го започне процесот на преземање за вас. Времето потребно зависи од брзината на Интернет.
 2. Сега заматете се на безбедносните поставки на вашиот паметен телефон Android и променете ги поставките за инсталација од непознати извори. Ова ќе им овозможи на апликациите од трети страни да се инсталираат на уредот.
 3. Вратете се во директориумот за преземање на вашиот gadget и лоцирајте ја „Ace2Three APK“? датотека.
 4. Откако ќе го најдете, допрете го и притиснете „˜OK“ неколку пати. Ова ќе ја инсталира апликацијата.

Кога овие чекори се завршени. Едноставно можете да отидете на екранот со телефони на Android и да ја лоцирате иконата. Допрете на неа, приклучете се и започнете ја вашата низа на нескршлива победа.

Слики со слики на апликации

Нешто слично за вас:

Глобална АПК на инвокер

Заклучок

Ace2Three APK е игра Rummy Card за индиските навивачи. Учествувајте на еден до еден или групни настани со реални луѓе во реално време. Забавно и задоволство е спакувано во едно. За да добиете копија на АПК, само допрете ја врската дадена овде.