Преземете ја алатката Aim Line за Android [Проширени линии за целта]

Билијард игрите се доста популарни во денешно време меѓу Android гејмерите како што е 8 Ball Pool. Овде од гејмерите се бара да ги искористат своите талентирани вештини за да ја наведат топката во дупка. Сепак, поголемиот дел од новите играчи можеби нема да можат да учат ниту една топка. Така, фокусирајќи се на помошта на гејмерите, овде ви претставуваме неверојатна алатка за линија за цел.

Во основа, апликацијата Android Apk што ја обезбедуваме овде е најдобра за Auto Aim. Да, мобилните играчи никогаш не треба да се грижат за целта и аголот на ударот. Едноставно активирајте ја алатката во вашиот паметен телефон со Android и уживајте во добивањето на оваа опција за автоматска цел. Понатаму, помага и во добивањето на вистинскиот директен удар.

Да, гејмерите исто така сакаат да ја проверуваат правилната насока на снимањето. Сепак, нема директна функција достапна на интернет за да се погоди насоката. Меѓутоа, сега користејќи ја функцијата Line Line, гејмерите ќе можат да ја добијат вистинската линија за погодување во врска со снимките со знак. Запомнете дека апликацијата е премиум, но ние сме успешни во обезбедувањето на отклучената верзија.

Што е Apk алатката за линија за цел?

Апликацијата Aim Line Tool е апликација за Android поддржана од трета страна, главно развиена фокусирајќи се на играчите на Билијард. Сега интегрирањето на апликацијата Android им овозможува на гејмерите да уживаат во различни функции за помош. Некои од тие неверојатни функции за помош вклучуваат Cushion Shot, Auto Extended Guild Line и многу повеќе.

Зошто ја препорачуваме оваа неверојатна алатка на 8 играчи на базен со топки. Бидејќи повеќето играчи на играта изгледаат непознати со играта. Понатаму, оние кои се запознаени со играта не можат да победат на натпревар поради недостаток на вештини. Да, тешко е да се победи меч против моќни играчи.

Бидејќи бара највисок сет на вештини за да се направи совршена снимка без да се направи грешка. Поголемиот дел од новите играчи ја доживуваат оваа голема тешкотија да го изведат најдобриот удар. Така, поради недостаток на вештина и искуство, гејмерите може да не можат да победат ниту еден натпревар. За да се спротивстават на овој проблем, програмерите воведоа нова алатка за помош.

Сега инсталирањето на најновата верзија на Aim Line Tool Download им овозможува на гејмерите да уживаат во различни моќни функции за помош. Некои од тие неверојатно моќни опции вклучуваат Автоматска цел, Насоки за цел, Cushion Shot, Show 3 Line и Guide Line Styles. Овде, исто така, накратко ќе ги елаборираме клучните детали. Исто така, им препорачуваме на гејмерите на Android да инсталираат и истражуваат други релативни алатки, вклучувајќи Snake 8 Ball Pool Apk Цел мајстор Apk.

Детали за АПК

ИмеЦелна линија
верзијаv1.4.1
големина10.7 MB
СоздавачAimTool
Име на пакетотcom.aimtool.eightballpool.billiards.pool
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус

Автоматска цел и автоматска репродукција

Оваа карактеристика е нешто ново и уникатно. Како што гејмерите сега никогаш не бараат да се мачат во врска со играњето и победата во натпревари. Едноставно дозволете алатката да управува со игра и автоматски ќе ја добие играта за играчите. Запомнете, Автоматската цел и Автоматската репродукција користат технологија за вештачка интелигенција.

Проширени водич линии

Алатката за линија за цел Андроид исто така ги поддржува овие неверојатни Проширени линии за цел. Главно, оваа функција е целосно бесплатна за пристап. Едноставно активирајте ја одредената опција за да ги добиете овие продолжени линии за цел додека фотографирате. Сега продолжените линии за цел ќе им помогнат на играчите да ја проценат насоката на ударот.

Упатства за снимки од перница

Оваа одлика е потполно најдобра за правење снимки во банка или со други зборови за отскокнувачки удари во базен со 8 топки. Поголемиот дел од играчите имаат потешкотии при преземањето бан шут. Сепак, користејќи ја оваа конкретна моќна карактеристика, гејмерите можат лесно да ги снимаат овие снимки без никакви тешкотии со помош на упатства.

Прикажи 3 линии

Кога играчот се обидува да изведе удар, тогаш тој/таа можеби нема поим за насоката на ударот и скоковите. Сепак, гејмерите можат лесно да ја разберат снимката со помош на Show 3 Lines. Овозможувањето на функцијата од Aim Line Pro Apk for 8 Ball Pool ќе ги прикаже сите можни насоки. Ова им помага на гејмерите да го разберат ударот.

Мобилни одговорни и пријателски

Апликацијата за Android Apk што ја обезбедуваме овде е одговорна и погодна за мобилни телефони. Понатаму, програмерите ја интегрираат оваа функција Стил на линија на водич. Сега користењето на одредената опција им помага на гејмерите да ја променат тенкоста и дебелината на упатствата. Понатаму, апликацијата обезбедува и редовни ажурирања.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да ја преземете алатката за линија за цел?

Таму многу веб-локации тврдат дека нудат слични Apks бесплатно. Но, во реалноста, тие онлајн достапни платформи нудат лажни и оштетени датотеки. Значи, што треба да прават мобилните корисници во таква ситуација кога секоја платформа нуди лажни Apks?

Во овој поглед, им препорачуваме на мобилните корисници да ја посетат нашата веб-страница. Бидејќи овде на нашата веб-страница нудиме само автентични и оригинални апликации. За да ја обезбедиме безбедноста на корисникот, исто така ја инсталиравме истата апликација во повеќе уреди, фокусирајќи се на безбедноста. За преземање на најновата Android Apk датотека, ве молиме кликнете на копчето за директна врска.

Најчесто поставувани прашања

Дали обезбедуваме мод на линијата за цел?

Овде ја обезбедуваме официјалната и легалната верзија на Android Apk за мобилните гејмери. Едноставно инсталирајте ја апликацијата и уживајте во функциите за автоматска цел бесплатно.

Дали оваа алатка за цел е најдобра за базен со 8 топки?

Да, веќе ја инсталиравме датотеката Apk и сметаме дека целосно вреди да се инсталира во повеќе паметни телефони.

Дали корисниците на Android можат да преземат апликација од Google Play Store?

Досега апликацијата не е достапна за преземање од Play Store. Сепак, мобилните корисници можат лесно да го преземат од овде со еден клик.

Заклучок

Без разлика дали ни верувате или не, Aim Line Tool е најдобрата достапна Android Apk за функциите за автоматска цел. Овде инсталирањето на апликацијата помага да се добијат бесплатни Проширени линии за цел во внатрешноста на апликацијата за игри. Понатаму, мобилните корисници можат да уживаат и во добивањето дополнителни премиум функции, вклучувајќи Cushion Shot и Show 3 Lines.  

Превземи линк

Оставете коментар