Преземање на Aim Master Apk за Android [Автоматска цел]

8 Ball Pool е секогаш меѓу вброените меѓу најдобрите онлајн игри. Овде гејмерите можат да уживаат во онлајн и офлајн режими. Сепак, играњето на оваа игра е секогаш тешко за новите играчи поради недостаток на вештини. Така, фокусирајќи се на помошта на гејмерите, овде ја претставуваме новата Aim Master Apk.

Во основа, алатката за Android што ја презентираме овде е потполно бесплатна. Понатаму, интегрирањето на алатката им помага на играчите на играта да уживаат во едноставна игра со функцијата за автоматско насочување. Да, апликацијата ги нуди овие различни моќни опции, вклучувајќи ја и функцијата за автоматска цел. Сега користењето на опцијата помага лесно да се редат топчињата во редица.

Иако е можно да се игра играта 8 Ball Pool без никаква помош. Сепак, некои играчи онлајн се добро вешти. Тоа значи дека натпреварувањето против тие онлајн играчи е секогаш тешко. Така, повеќето гејмери ​​на Android прескокнуваат да ја играат оваа игра. Затоа, фокусирајќи се на проблемот, програмерите имаат среќа да претстават нова алатка за помош.

Што е Aim Master Apk?

Aim Master Apk е онлајн алатка за Android поддржана од трета страна, главно развиена фокусирајќи се на 8 гејмери ​​на Ball Pool. Овде инсталирањето на алатката за игри нуди целосна слобода за инјектирање на различни моќни функции за помош. Така, овозможувањето и инјектирањето на овие опции нуди целосна помош додека играте онлајн.

Играњето на 8 Ball Pool веќе е преземено од милиони гејмери. Тоа значи дека оваа игра има милиони играчи на интернет за да се натпреваруваат. Меѓутоа, во некои ситуации, гејмерите може да имаат големи тешкотии да се натпреваруваат со стручни играчи. Бидејќи тие играчи имаат моќни паметни телефони и вештини.

Да се ​​натпреварувате и да победите во игра против тие моќни играчи е многу тешко. Дури и голем дел од играчите на играта веќе ја напуштија играта. Бидејќи тие не се во можност да се натпреваруваат и да добијат гејмплеј. За да се спротивстават на овој проблем, програмерите се успешни во претставувањето на оваа нова неверојатна Aim Master Apk.

Всушност, интегрирањето на апликацијата Android нуди целосна слобода да уживате во освојувањето на сите видови билијард игри без никаква борба. Сè што треба да направат од гејмерите е само да ја инсталираат обезбедената алатка за Android Apk. После тоа, едноставно интегрирајте го во кој било паметен телефон со Android и уживајте во освојувањето на било која игра со билијард користејќи функции за помош. Ние, исто така, обезбедуваме други релативни алатки за помош за 8 играчи на Ball Pool кои се Апликација за базени со покер во Мојо Cheto Aim Pool Apk.

Детали за АПК

ИмеЦел мајстор
верзијаv1.5.0
големина9.9 MB
Создавачфорклиу
Име на пакетотcom.forkliu.aimmaster
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус

Стартувај Автоматска цел

Оваа карактеристика е нешто што никогаш не постои во нормалните алатки. Тоа значи дека оваа функција е целосно премиум и достапна само во премиум апликациите. Сепак, сега оваа опција е целосно бесплатна за пристап во апликацијата Aim Master. Едноставно инсталирајте ја и активирајте ја функцијата и имајте совршена цел без никаква борба.

Банкарски шут и шут асистент

Оваа моќна карактеристика е нешто што ја прави оваа апликација за Android целосно пријателска. Да, изведувањето шут од банка или удар во базен со 8 топки се смета за тежок процес. Бидејќи е потребен највисок сет на вештини за да се направи совршена снимка без да се оштети играта. Меѓутоа, сега користењето на алатката ги прави таквите снимки сосема лесни.

Прикажи 3 линии

Повеќето гејмери ​​на Android можеби не можат да погодат во кој правец на топката ќе отскокне по случаен удар. Дури и тие не се во состојба да го проценат аголот и насоката на топката. За да се спротивстави на овој проблем, овде програмерите додаваат Прикажи 3 линии во Aim Master Download. Сега топката ќе прикаже три можни линии во различни насоки.

Стил на линија на водич

Иако интегрирањето на линиите и аглите за автоматска цел е едноставно. Сепак, некои играчи може да се чувствуваат непријатно со големината на линијата. Да, некои гејмери ​​сакаат подебели линии, па лесно можат да го набљудуваат. Сепак, некои играчи сакаат потенки линии. Така, фокусирајќи се на проблемот, овде апликацијата обезбедува приспособувач за менување на големината на линијата.

Мобилни пријателски за употреба

Апликацијата за Android што ја обезбедуваме овде е целосно одговорна и може да се инјектира. Понатаму, апликацијата ја поддржува и оваа опција за лебдечка икона. Тоа значи дека гејмерите на 8 Ball Pool можат лесно да ги приспособат функциите од главниот екран во секое време. Едноставно инсталирајте го Aim Master Download и уживајте во слободна игра.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете Aim Master Apk?

Таму многу веб-локации тврдат дека нудат слични Apks бесплатно. Но, во реалноста, тие онлајн достапни извори нудат лажни и оштетени датотеки. Значи, што треба да прават корисниците на Android во таква ситуација кога сите нудат лажни датотеки?

Во ова сценарио, им препорачуваме на мобилните корисници да ја посетат нашата веб-страница. Бидејќи овде на нашата веб-страница нудиме само автентични и оригинални апликации. Сè додека не се увериме за непречено функционирање, никогаш не го нудиме во делот за преземање. За преземање на датотеката Android Apk кликнете на копчето директно преземање.

Најчесто поставувани прашања

Дали оваа Aim Master Apk е најдобра алатка за базен со 8 топки?

Да, оваа апликација за Android што ја обезбедуваме овде е најдобра за помош за автоматска цел. Едноставно распоредете ја алатката и уживајте во непречена игра.

Дали оваа алатка може да се открие?

Android Apk не може да се открие и е дозволено да се користи. Тоа значи дека мобилните гејмери ​​никогаш не треба да се грижат за законитоста и забраната за проблеми.

Дали корисниците на Android можат да преземаат Apk од Google Play Store?

Оваа алатка не е достапна за преземање од Play Store. Сепак, заинтересираните корисници на мобилни телефони можат лесно да го преземат од овде со еден клик.

Заклучок

Оние Android гејмери ​​кои имаат потешкотии да се натпреваруваат со случајни играчи во 8 Ball Pool. Препорачуваме играчите на игри да ја преземат и инсталираат најновата верзија на Aim Master Apk. Овде, инсталирањето на апликацијата им овозможува на играчите на играта да уживаат во вбризгување на автоматска цел, стрелање во банка, кик шут и стил на водич.  

Превземи линк

Оставете коментар