Barber Chop Apk Download for Android [Игра]

Оттука, добивте калибар и подготвени сте да ги подобрите креативните вештини во сечењето по случаен избор. Тогаш подобро е да ја преземете и инсталирате најновата верзија на Barber Chop Apk. Играта е бесплатна за преземање и не бара премиум претплата за пристапност.

Достапни се многу други апликации за убавина. Сепак, повеќето од тие онлајн достапни платформи се премиум и може да бараат претплати. Без купување на претплата, невозможно е да се пристапи до нив.

Но, денес овде донесовме онлајн бесплатно 3Д игра, кои им овозможуваат на гејмерите да покажат вештини за играње. Сè што треба да направат е да ја инсталираат играта и да ги покажат своите вештини за сечење коса. Ако ви се допаѓа играта, тогаш преземете ја BarBer Chop Game од овде.

Што е Barber Chop Apk

Barber Chop Apk е онлајн плус офлајн игра структурирана од Lajeune & Associates, LLC. Целта на структуирањето на играта е да се обезбеди сигурна платформа. Каде што играчите можат лесно да ги истакнат своите вештини за сечење со отстранување на стилска коса.

Андроид гејмерите веќе се сведоци на повеќе игри на интернет. Кои се добри во игра и компатибилни со сите дигитални уреди. Сепак, за пристап до главната контролна табла е потребна премиум претплата. Без купување про лиценца е невозможно да се пристапи до тие игри.

Онлајн игрите за убавина вклучуваат шминка, облекување, изглед, мода и повеќе. Денес играта што ја претставуваме овде е поврзана со Hair Cut. Дури и повеќето луѓе секогаш се прашуваат да ја скратат косата и да направат уникатен изглед.

Но, кога ги посетуваат вистинските бербери, тие можеби нема да можат да ги постигнат посакуваните дизајни. Поради незадоволното шишање, многу посетители стануваат разочарани. Ако мислите дека сте добиле добра вештина во однос на сечењето на косата, тогаш подобро преземете го Barber Chop Android.

Детали за АПК

ИмеБерберска сека
верзијаv4.91
големина95 MB
СоздавачБерберска сека
Име на пакетотcom.lajeuneandassociatesllc.barberchopdev
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаигри - убавина

Преземањето и инсталирањето на апликацијата е едноставно. Само преземете ја најновата верзија на Apk од овде. Потоа започнете го процесот на инсталација и добијте директен бесплатен пристап до главната контролна табла. Внатре во главната контролна табла, се додаваат повеќе различни компоненти.

Тие вклучуваат додатоци за сечење, аниме карактер, стилови на коса и опција од екранот. До овој момент, достапни се 16 аниме ликови за избор. Од тие 6 се жени, 9 возрасни мажи, 2 Дедо Мраз и 1 тинејџер.

Иако програмерите планираат да додадат повеќе други функции. Вклучувајќи ги аниме-ликовите и споменатите ликови може да се изберат во наредните денови. Играта нуди 3D дисплеј кој им овозможува на гејмерите да уживаат во движење на карактерот во сите димензии.

Најголемиот додаток што ја прави играта поинтересна е вградената икона за камера. Сега избирањето на одредена икона за фотографија ќе им овозможи на играчите да прават различни селфиња. Откако ќе завршите со правење селфи, потоа внесете го во апликацијата.

Сега понудете уникатен крој на вашата коса. Запомнете дека оваа функција е бесплатна за пристап и бара сметка. Ова значи дека за да се искористи опцијата е потребна регистрација. Гледањето реклами ќе помогне во отклучувањето на професионалните предмети за сечење. Така како играта, потоа инсталирајте Barber Chop Download во паметниот телефон.

Клучни карактеристики на Апк

  • Апликацијата за игри е бесплатна за пристап.
  • Интегрирањето на играта нуди уникатен 3D дисплеј за сечење.
  • Каде што учесниците можат да се истакнат во шишањето.
  • Различни ставки за отстранување на влакна се достапни за избор.
  • Во галеријата се додаваат повеќе дизајни.
  • Деталната опција за зумирање ќе помогне во длабоко отстранување на влакната.
  • Clip Guard е достапно за намалување на дебелината на косата.
  • За да пристапите до фризура базирана на селфи, прво регистрирајте се.
  • Не е потребна напредна претплата.
  • Гледањето реклами ќе помогне во отклучувањето на професионалните предмети за сечење.

Снимките на екранот од играта

Како да преземете Barber Chop Apk

Наместо да скокате директно кон инсталација и искористување на апликацијата. Почетниот чекор е преземање и за тоа корисниците на Android може да веруваат на нашата веб-страница. Бидејќи овде на нашата веб-локација нудиме само автентични и оригинални Apk-датотеки.

За да се увериме во безбедноста и приватноста на гејмерите, ангажиравме експертски тим составен од различни професионалци. Освен ако тимот не е сигурен за непречено функционирање на Apk. Никогаш не ја нудиме апликацијата за игри во делот за преземање.

Дали е безбедно да се инсталира играта

Апликацијата за игри што ја обезбедуваме овде е чисто оригинална и поддржана од Play Store. Веќе ја инсталиравме играта на различни паметни телефони со Android и не најдовме голем проблем. Оттука гејмерите можат да уживаат во игра без да бидат загрижени.

Различни апликации за игри на Android се објавени овде на нашата веб-страница. Кои се добри во игра и нудат играње и онлајн и офлајн во режим. Ако сте заинтересирани да ги играте тие игри, тогаш следете ги линковите. Тоа се My Town World Apk и Ф.Се бара NAF Help Apk.

Заклучок

Ако играте, вештините се експлицитни во однос на сечењето на косата. Тогаш ова е вашата најдобра можност да ги процените вештините за сечење со инсталирање на Barber Chop Apk. Која е достапна за преземање од овде со опција за еден клик бесплатно.

Превземи линк

Оставете коментар