Bugs Liker Apk Download 2022 за Android [Auto Liker]

Грешки Ликер се најдобрите апликации за слава на социјалните медиуми. Сега на ден секој сака да стане познат на социјалните мрежи како Фејсбук, Инстаграм и други страници.

Но, многу е тешко да се стане познат или да се импресионира публиката на социјалните медиуми затоа што тие сакаат сè повеќе привлечни фотографии, видеа и статуси.

Ако им обезбедите такви атрактивни објави на вашите пријатели или следбеници, тогаш тие ви даваат лајкови и коментари. Значи денешниот Алатка за допаѓање што го споделив овде во овој напис, исто така е од помош за добивање допаѓања кои се познати како „Сликани на бубачки“ . Најдобар е Апликација за автоматска ликер на Фејсбук за андроид телефони.

За апликацијата „Ликер за грешки“

Тоа е сигурна апликација која обезбедува услуги без спам. Понатаму, лајковите што ќе ги добиете на вашите фотографии, видеа и статуси на Фејсбук се вистински и бесплатни. Но, понекогаш кога ќе се обидете да добиете такви услуги од која било веб-алатка, тогаш ви дава реакција на бот.

Но, во случај на „Багер“, тотално е различно, затоа наместо тоа, добивате реакции од човечки корисници.

Интересна работа за апликацијата е тоа што не е само а ФБ ликер но исто така и обезбедува срца на Тик Ток и Инстаграм лајкови. Значи, тоа е една од оние алатки што ви дава можност да добијте реакции на Фејсбук, Инстаграм и Тик Ток.

Детали за АПК

ИмеГрешки Ликер
верзијаv1.0
големина1.45 MB
СоздавачГрешки Ликер
Име на пакетотлајкер.bugsliker.net
Ценаслободен
Задолжителен Android4.0.1 и погоре
категоријаапликации - алатки

Како да се користи Bugs Liker Plus?

Во бесплатната верзија на оваа неверојатна апликација за авто-Ликер за Фејсбук, има ограничување од 40 реакции при еден поднесок за да не можете да го надминете границата. Сепак, можете да испратите толку многу поднесоци со зачувување на празнината од повеќе од 20 минути.

Доколку сакате да го зголемите границата на лајкови и да го намалите временскиот јаз на помалку од 20 минути, тогаш можете да ја купите и апликацијата верзија Bugs Liker Premium за вашите андроид мобилни телефони.

Бидејќи во премиум верзијата добивате пригодно користење. Што значи дека нема да има скокачки реклами со и до 200 или повеќе ограничувања на допаѓања на еден поднесок.

Како работи?

Тоа е многу едноставна апликација која работи на многу реален начин. Тоа всушност работи преку метод за размена, каде што корисникот добива регистрација на апликацијата преку неговите детали за најавување на FB и испраќа допаѓања до апликацијата.

Понатаму, апликацијата ги дистрибуира оние на своите корисници и тоа е начинот на кој секој од апликацијата ги добива неговите / нејзините лајкови. Значи со едноставни зборови, тоа е еден вид систем на размена каде што давате нешто за да добиете нешто.

Како да се користи грешки во грешки?

Прво на сите, сите што треба да направите е да добиете Bugs Liker Нова верзија Apk датотека од нашата веб-страница, потоа инсталирајте ја на вашите телефони кои имаат Android оперативен систем. Понатаму, следете ги упатствата дадени подолу.

 1. Проверете ја приватноста на вашите објави на кои сакате да добиете реакции. ако приватноста е пуштена во јавноста, тогаш е во ред ако не ги направи јавно.
 2. Сега стартувајте ја апликацијата од вашиот Android.
 3. Потоа, на екранот ќе видите ваква опција „˜ ПРИЈАВЕТЕ СЕ НА БУГСЛАЈКЕР“.
 4. Допрете / кликнете на таа опција.
 5. Потоа ќе видите дека на вашиот екран се појавува реклама со ваква опција “lick Кликнете овде за да продолжите” по три до четири секунди.
 6. Допрете/кликнете на таа опција „lick Кликнете овде за да продолжите“.
 7. Таму ќе ве упати кон опцијата „ogПријавете се со Фејсбук“, каде што треба да ги внесете или внесете вашите оригинални податоци за најава на Фејсбук.
 8. Сега притиснете ја опцијата „og Логирај се“.
 9. Тогаш тоа ќе генерира код за вас.
 10. Сега ќе видите „код“ внесете го во полето што е дадено веднаш под тој код.
 11. Сега притиснете опција продолжете.
 12. Друга реклама ќе се појави ако ја користите верзијата „Слободен грешки на саканите грешки“.
 13. Така, притиснете ја опцијата „lick кликнете овде за да продолжите“.
 14. Сега изберете алатка од „utАвто реакции’, „IKИНСТАГРАМ НА ЛАКЕР“ или ТИКТОК срца.
 15. Доколку сакате да добиете лајкови на „Фејсбук“ објавите, продолжете со алатката „Автоматски реакции“.
 16. Изберете ја објавата, како што се Фотографија, видео или статус.
 17. Потоа допрете / кликнете на копчето Испрати за да испратите лајкови.

Сепак, можете да го изберете лимитот за допаѓања помеѓу 1 ”„ 40 во бесплатната верзија. Додека можете да ја добиете Pro верзијата за максимално ограничување. Како и да е, можете да го повторите процесот за да добиете максимални реакции во бесплатната апликација додека држите 20 минути газење.

За да имате срца на Инстаграм и ТИКТОК, ќе треба да се регистрирате со свои детали за најавување, потоа да ги следите истите чекори што ви ги дадов во горниот водич.

Како да преземате повеќе проблеми со грешки?

Новата верзија на апликацијата можете да ја преземете од нашата веб-страница за да го направите тоа што треба да ги следите овие чекори.

 1. Seeе видите копче на крајот од статијата со ова име „ownПреземи АПК“
 2. Па кликнете на тоа копче.
 3. Изберете ја саканата локација каде сакате да ја преземете датотеката Апк.
 4. Потоа, притиснете продолжува или изберете опција Океј.
 5. Сега, почекајте неколку минути за да дозволите да се заврши процесот на преземање (брзината на преземање зависи од мрежата).
 6. Сега сте завршиле.

Може исто така да сакате да ја пробате оваа апликација за сакања на Instagram
АпГрам Апк

Како да инсталирате Bugs Liker Apk?

Иако процесот на инсталација е многу едноставен ако не сте запознати со оваа неверојатна апликација, тогаш можете да ги следите чекорите што се дадени подолу.

 1. Одете на поставките на вашиот уред со Android.
 2. Потоа отворете ја опцијата Безбедност.
 3. Сега овозможете ја ознаката за проверка на опцијата „knownНепознати извори’.
 4. Потоа назад во почетното мени.
 5. Сега отворете го менаџерот на датотеки и пронајдете ја датотеката Апк што сте ја преземале од нашата страница.
 6. Кликнете или допрете на таа датотека.
 7. Притиснете ја опцијата „stинсталирај“.
 8. Сега, почекајте неколку секунди.
 9. Тогаш сте завршиле така сега можете да добиете неверојатни реакции на вашите слики, видеа и други статуси.
Основни карактеристики
 • тоа е бесплатна апликација за преземање и употреба до добијте вистински FB, Instagram и TikTok Likes.
 • Добијте до 40 вистински лајкови со само еден поднесок.
 • Може да ја добиете Pro верзијата за да ги надградите функциите.
 • Може да имате верзија без реклами ако ја купите премиум верзијата.
 • Станете славни на социјалните медиуми.
 • Импресионирајте ја вашата публика додека им покажувате огромна количина лајкови на вашите објави.
 • Дајте подобра слика на вашите производи ако продавате нешто на социјалните медиуми што станало вообичаено на Фејсбук и Инстаграм, особено.
 • Има многу повеќе за да се искористат.
Основни барања

Постојат неколку основни работи што треба да ги следите пред да одите да ја инсталирате апликацијата на вашите андроиди. Овие подолу се основните барања за апликацијата.

 • Известете ги сите објавувања објавувајќи ги во поставките за приватност на Фејсбук, доколку ја користите апликацијата за Фејсбук (исто за останатите социјални страници или апликација).
 • Треба да имате уреди со Android OS со 3.1 и над верзија.
 • Стабилна интернет-врска.
 • Капацитет на RAM меморијата 1 GB или повеќе од тоа.

Заклучок

Сега сте отворени за преземање на нова верзија на Bugs Liker. Ако ја барате Bugs Liker Old Version Apk, тогаш го губите вашето време.

Затоа што ако старата верзија на апликацијата требаше да работи за вас, тогаш програмерите никогаш немаше да излезат со понова. Така, тие ја измениле апликацијата во најновото ажурирање, па ве повикувам момци да ја преземете најновата.

Најчесто поставувани прашања

П 1. Што е грешки во грешки?

Години. Тоа е андроид апликација која е развиена за да обезбеди бесплатни, неограничени и реални лајкови на објавите на Фејсбук, Инстаграм и на ТикТок.

П 2. Како да се добие Фејсбук (ФБ) Автоматско допаѓање?

Години. Може да се допаѓаат со користење на разни видови FB Auto Liker апликации, Апликации за автоматско олеснување на Фејсбук, веб-алатки и сл.

П 3. Како да добиете бесплатни допаѓања на Фејсбук?

Години. Има толку многу веб-алатки и апликации кои ви нудат бесплатни лајкови на Фејсбук, кои вклучуваат Bugs Liker Apk, Leet Liker, FB Auto Reaction Apk, Himizi Liker Indonesia и многу повеќе.

П 4. Дали е безбедно да се добијат Автоматски допаѓања на Фејсбук?

Години. Да, ако веб-алатка или апликација што ја користите е доволно безбедна и доверлива.

П 5. Како да добиете 500 лајкови на Facebook бесплатно?

Години. Не постои таква алатка која ви дава допаѓања во ваква сума затоа што Фејсбук ќе ја блокира вашата сметка доколку е сведок на најголемиот број лајкови од која било таква алатка. Затоа, ваквите апликации Cyber ​​Liker обезбедуваат допаѓања во лимит, како и тие водат временски јаз помеѓу секој поднесок.

Но, можете да добиете повеќе од 500 лајкови на Фејсбук или дури може да добиете 1000 до 5000 FB лајкови со поднесување на барање за допаѓања повеќе пати на вакви алатки или апликации. но ќе мора да одржите празнина од 20 до 30 минути за секој поднесок.

П 6. Дали е легално да добивате лајкови на Фејсбук преку FB Auto Liker апликации?

Години. Тоа зависи затоа што сајбер-законите од земја до земја се разликуваат. Значи, пред да ја користите апликацијата, мора да го проверите легитимноста според законите на вашата земја.

Директен линк за преземање

1 мисла за „Преземи Apk Liker 2022 за Android [Auto Liker]“

Оставете коментар