Deliverance Apk Download за Android [Нова игра]

Иако вашите вештини за истражување се експлицитни и секогаш се во режим на одразување на знаењето во некоја ситуација. Тогаш ова ќе се смета за ваша најдобра можност. Бидејќи сега инсталирајте Deliverance Apk ќе помогне во обезбедувањето криминално опкружување.

Каде што гејмерите бараат да ги искористат своите проистражни вештини за да го идентификуваат криминалецот. И решете го случајот за кратко време без да вложите дополнителни напори. Запомнете дека играта се врти околу одлична приказна богата со можности.

Сега гејмерот бара да ја избере вистинската опција и да го забрза процесот. Завршувањето на случајот ќе понуди големи награди. Доколку сте спремни да учествувате во оваа новоотворена RPG игра потоа преземете Deliverance Game.

Што е Deliverance Apk

Deliverance Apk се смета за офлајн апликација за игри базирана на симулација. Каде што корисниците на Android можат да уживаат играјќи игра базирана на приказни. Каде што гејмерите се заглавени во проблематична позиција. И играчите бараат накратко да го решат проблемот.

Играта започнува со интересна приказна каде градот се смета за голем криминален напад. Сега позицијата изгледа прилично вознемирена и надвор од контрола. Гејмерите бараат да изградат стратегија и соодветно да ја следат ситуацијата.

Има многу различни ситуации кои може да се појават пред вас. Сега играчите бараат да се справат со потребите за фокусирање на ситуацијата. Оние на кои не им е удобно да ја поместуваат приказната подолго. Може да избира прави опции и да се движи директно.

Запомнете повеќе дека сте успешни во контролирањето на емоциите. Помалку време ќе биде потребно за решавање на проблемите и справување со ситуацијата. Ако сте заинтересирани и сакате да бидете дел од оваа возбудлива апликација за игри, тогаш инсталирајте Deliverance Download.

Детали за АПК

ИмеИзбавување
верзијаv1.0
големина1686.1 MB
Создавач1 илјада
Име на пакетотизбавување.thousand.com
Ценаслободен
Задолжителен Android4.4 и Плус
категоријаигри - Симулација

Програмерите тврдат дека додаваат повеќе клучни знаци внатре. Мнозинството од достапните ликови се убави жени. Ако играте детективска улога, тогаш имате предност пред тие убави девојки и можете да го искористите нивното криминално досие.

Веќе сметавте за мажена и вашата сопруга изгледа многу со вас. Сега сопругата нема поим за вашите вонбрачни афери. Ако чувствувате жалење што водите дополнителна романса со убави жени.

Потоа можете да ги избегнете со избирање други достапни опции. Не, се чини дека уживате во ситуацијата и сте подготвени да ја одложите оваа истрага подолго. Тогаш подобро обидете се да истражувате нови агли. Колку повеќе навлегувате длабоко во себе.

Повеќе нови опции ќе се појават пред вас. Одредени клучни пречки се појавуваат додека се игра играта. Она што им го препорачуваме на играчите е да ги избегнат тие пречки и да се обидат да се движат паметно. Покрај тоа, девојките може да се обидат да го пренасочат вашето внимание од случајот.

Затоа играјте и движете се понатамошно фокусирајќи се на истрагата. И обидете се да ги искористите вашите паметни вештини за да ги решите случаите накратко и да добиете неограничени награди. Ако можете да се движите понатаму и можете лесно да ги решавате случаите без да губите време, тогаш преземете го Deliverance Android.

Клучни карактеристики на играта

 • Бесплатно за преземање.
 • Без регистрација.
 • Без претплата.
 • Интегрирањето на играта обезбедува тони опции.
 • Тие вклучуваат сценарија кои помагаат да се понуди големо уживање.
 • Достапни се многу различни убави жени.
 • Сопругата на детективот исто така изгледа романтично и убаво.
 • Таа може да понуди вистинско уживање додека доаѓа дома.
 • Искористете ја предноста на вашата значка и обидете се да управувате со вашата позиција.
 • Дури и правете дополнителна романса со тие жени.
 • Не се дозволени реклами од трети страни.
 • Може да се репродуцира во офлајн режим.
 • Не е потребна интернет конекција.
 • Интерфејсот за играње беше едноставен.
 • Нуди HDR+ графички дисплеј.
 • И нуди реален одраз додека играте игра.

Снимките на екранот од играта

Како да преземете Deliverance Apk

Таму многу веб-локации тврдат дека нудат слични Apk-датотеки бесплатно. Но, во реалноста, тие веб-страници нудат лажни и оштетени датотеки. Значи, што треба да прават гејмерите на Android во таква ситуација кога не можат да најдат единствена платформа?

Затоа сте збунети и го барате најдобриот алтернативен извор. Мора да ја посетите нашата веб-страница и да ја преземете најновата верзија на датотеката Apk со опција со еден клик. За да ја преземете ажурираната верзија на апликацијата за игри, кликнете на дадената врска подолу.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Тука ја поддржуваме апликацијата за игри и обезбедуваме внатрешен дел за преземање. Е чисто оперативен во сите андроид паметни телефони. Покрај тоа, веќе го инсталиравме на различни паметни телефони и не најдовме сериозен проблем.

На нашата веб-страница се објавени многу различни игри базирани на симулации. Ако сте возбудени и спремни да ги играте тие игри, мора да ги посетите дадените врски. Тоа се Warnet Life Apk Пројето Рело Апк.

Заклучок

Оттука, секогаш сакате да бидете интелигентен детектив. Сепак, не може да го направи тоа во реалниот живот поради ресурси и лични проблеми. Тогаш не грижете се бидејќи тука донесовме Deliverance Apk. Сега инсталирањето на играта обезбедува реална ситуација богата со повеќе сценарија.

Превземи линк

Оставете коментар