Преземи Descenders Mobile Apk за Android [Нова игра]

Затоа ви е здодевно да ги играте тие бесцелни и неосновани игри. И барате уникатна игра каде возбудата и искуството се реални. Потоа, во овој поглед, им препорачуваме на гејмерите на Android да инсталираат Descenders Mobile Apk.

Навистина, играта е чисто поврзана со спортска категорија. Каде што играчите можат да уживаат во трките во реално време со голема возбуда. Освен што ги поразуваат противниците, учесниците можат да се здружат со други играчи за да создадат совршен тим.

Запомнете ги играчите кои се на ваша страна треба да играат внимателно. Затоа што ако направиш една грешка, играта ќе заврши во голема катастрофа. Затоа сте заинтересирани и подготвени да уживате во оваа нова возбудлива игра со пријателите, а потоа инсталирајте го Descenders Mobile Download.

Што е Descenders Mobile Apk

Descenders Mobile Apk е неодамна лансирана повеќе верска спортска андроид апликација за игри. Каде што учесниците ќе понудат одлична тркачка средина. Вклучувајќи многу различни велосипедски тркачи, тие би можеле да понудат одлично тешко време.

Иако Android пазарот веќе поддржува тони различни апликации за игри. Тие се сметаат за нови и интересни за играње. Сепак, повеќето од тие игри се градат со користење на истиот концепт и идеологија. Ова ги прави тие игри здодевни и неосновани.

Покрај тоа, има многу други акциони и возбудливи игри претставени на пазарот. Тие можат да понудат навистина пријатно искуство со игри. Сепак, инсталирањето и играњето на тие игри бара најнов скап паметен телефон.

Бидејќи таквите игри може да бараат ресурси од висока класа. Без да ги должиме тие ресурси, невозможно е да се инсталираат и играат тие игри. Сепак, фокусирајќи се на старите корисници на паметни телефони со Android, програмерите го донесоа ова ново Тркачка игра наречен Descenders Mobile Android.

Детали за АПК

ИмеDescenders Mobile
верзијаv1.5
големина35 MB
СоздавачТорта со јуфки
Име на пакетотcom.noodlecake.descenders
Ценаслободен
Задолжителен Android4.0 и Плус
категоријаигри - Спорт

Играта се состои од повеќе клучни режими и функции. Тие вклучуваат Team Enemy, Team Arboreal, Kinetic Opponents, Костими за разликување на бои, сигурност и високо наградена игра за вистинска победа.

Запомнете, од терени до невешт ридови, гејмерите ќе бидат влечени во повеќе предизвикувачко опкружување. Сега останува на играчите, како ќе ги контролираат своите емоции и ќе ја влечат трката до целта. Најнапредната карактеристика на имплантот на експертот во играта е Live Customizer.

На повеќето лесни игри им недостасува оваа опција. Но, тоа е чисто достапно во играта за корисниците на андроид. Сега користејќи го приспособувачот во живо, играчите можат лесно да го менуваат структурирањето на карактерот и да дизајнираат уникатност со фокусирање.

Запомнете дека делот за галеријата и библиотеката е веќе преплавен со тони различни професионални ставки. Тие вклучуваат кожа, велосипеди и други потребни алатки за надградба. Тие лесно може да ги зголемат перформансите на гејмерот во играта.

Дополнително, експертите веќе користеа HDR+ графика со висока стапка на FPS. Поради овие клучни додатоци, гејмерите ќе уживаат во возбудливо искуство. Ако ги сакате клучните додатоци и сте подготвени да играте со неверојатна игра со пријателите, тогаш преземете ја мобилната игра Descenders.

Клучни карактеристики на Апк

 • Апликацијата за игри е бесплатна за преземање.
 • Не е потребна регистрација.
 • Не е потребна претплата.
 • Едноставно за играње и инсталирање.
 • Интегрирањето на играта обезбедува тони професионални карактеристики.
 • Тие вклучуваат повеќе режими и предизвикувачки патеки.
 • Програмерите користеа дневен и ноќен ефект.
 • Така гејмерите ќе уживаат во реално искуство.
 • Не се дозволени реклами од трети страни.
 • Додадени се тони различни режими.
 • Од планински предели до невешт пустини.
 • Достапни се повеќе велосипеди за избор.
 • Сепак, професионалните се сметаат за заклучени.
 • За да ги отклучите тие бараат валута во играта.
 • А валутата во играта може да се заработи само по победа на натпревари.
 • Додаден е приспособувач во живо.
 • Тоа ќе им помогне на гејмерите да уживаат во правењето модификации.
 • Интерфејсот за играње беше задржан динамичен и пријателски за мобилни телефони.

Снимките на екранот од играта

Како да преземете Descenders Mobile Apk

Апликацијата за игри е чисто достапна за пристап од Play Store. Сепак, тој е ставен меѓу премиум производите и до него се пристапува само по купување на лиценцата. Цената на претплатата се смета за скапа и недостапна.

Така, овде обезбедуваме и директен пристап до датотеката со апликации за игри со опција со еден клик. Сè што треба да направат гејмерите е само пристап до делот за преземање. Кликнете на обезбеденото копче за врска за преземање и уживајте во пристапот до најновата верзија на датотеката со апликации за игри.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Овде гејмерската апликација што ја претставуваме е чисто официјална. Дури и пред да го понудиме делот за преземање на Apk, веќе го инсталиравме во повеќе уреди и откривме дека е оперативен. Сепак, ние никогаш не ги поседуваме директните авторски права на апликацијата.

Има тони други слични игри поврзани со спорт се споделени. Доколку сте спремни да ги истражувате и играте најдобрите алтернативни игри, ве молиме следете ги дадените врски. Тоа се Nascar Heat Mobile Apk SSX Tricky Apk.

Заклучок

Ако сте уморни од играње на тие здодевни игри. И барајќи да се најде единствена игра каде што играчите можат да уживаат во реални предизвици во форма на планини и терени. Потоа им препорачуваме на гејмерите да преземат Descenders Mobile Apk.

Превземи линк

Оставете коментар