Преземи Emojimix Apk за Android [игра]

Ако сте љубител на емотикони и најчесто ги користите оние во текстуалното поле. Меѓутоа, во некои случаи, корисниците може да имаат проблем да најдат емоции поврзани со текст. Така, со оглед на интересот и побарувачката на корисникот, програмерите го структурираа Emojimix.

Сега интегрирањето на апликацијата за игри ќе им овозможи на љубителите на емотикони да генерираат различни емоции базирани на емоции. Бесплатно без помош од трета страна за интеграција. Само инсталирајте ја апликацијата за игри и лесно уживајте во бескрајните емотикони бесплатно.

За да го направат процесот едноставен и лесен за корисниците, програмерите вградуваат жив приспособувач. Сега, користејќи го приспособувачот во живо, гејмерите можат да ги менуваат и прават емоциите попривлечни. Ако сте подготвени да ја играте оваа нова игра, тогаш инсталирајте Emoji Mix Unicode Games во паметниот телефон Андроид.

Што е Emojimix Apk

Emojimix Game е онлајн плус офлајн апликација за игри категоризирана во делот за загатки. Иако гејмерите можат лесно да пристапат до апликацијата за игри од официјални извори. Сепак, овде на нашата веб-локација, апликацијата за игри е исто така достапна за преземање.

Причината за структурирање на играта е да се обезбеди едноставна 2Д игри на среќа платформа. Каде што љубителите на Емоте можат да генерираат различни емотивни ликови. Претходно не можеме да бидеме сведоци на слична игра за навивачите.

Кога зборуваме за играње трикови и техники. Тогаш тоа е чисто едноставно и не бара стручна вештина во однос на играта. Само инсталирајте ја играта во паметниот телефон Андроид користејќи стар класичен метод. Сега посетете го менито за мобилни телефони и стартувајте игра.

Не е потребна регистрација или претплата за играње. Иако рекламите од трети страни може да се појавуваат преку екранот додека се користат. Но, не сме сигурни дека ситуацијата ќе остане иста. Неодамна сме сведоци на некои клучни проблеми во Emoji Mix Apk.

Детали за АПК

ИмеЕмоџимикс
верзијаv0.1
големина24 MB
СоздавачУникод игри
Име на пакетотcom.UnicodeGames.DefaultProject
Ценаслободен
Задолжителен Android4.4 и Плус
категоријаигри - мозаик

Програмерите тврдат дека ќе ги решат тие проблеми во наредните денови. Освен решавање на проблемите, експертите планираат да вградат и некои нови опции и функции внатре. Најважната опција што гејмерите ќе ја искусат во наредните денови е опцијата за директно споделување.

Обожавателите лесно можат да генерираат многу различни емотивни знаци со помош на приспособувачот. Но, не им е дозволено да ги споделуваат оние во текстуалното поле. Така, експертите работат на одредена опција за директно споделување и ќе бидат достапни наскоро.

Откако одредената опција ќе се додаде во играта. Потоа на гејмерите им е овозможено да ги споделат генерираните емотикони преку различни платформи. Процесот на играње и искористување на играта е едноставен. Прво, од гејмерите се бара да изберат карактери.

Додадени се главни три чекори. Во првиот чекор, играчот бара да го избере ликот. Потоа додадете различни предмети како што се очила или емоции. Во последниот дел, од играчите се бара да додадат случајни ставки за да ги направат емотиконите смешни или нешто друго.

Очекуваме гејмерите да уживаат во овој смешен процес. Иако обожавателите очекуваат повеќе од апликацијата за игри и програмерите редовно работат на тие импровизации. Оттука, подготвени сте да уживате во оваа нова платформа за игри, а потоа инсталирајте Emojimix Download.

Клучни карактеристики на играта

  • Апликацијата за игри е бесплатна за преземање.
  • Интегрирањето на играта нуди генерација на емотикони.
  • Додаден е приспособувач во живо.
  • Тоа им овозможува на играчите да уживаат во создавањето различни емоции.
  • Тие вклучуваат тажни, среќни, смешни и многу повеќе.
  • Не е потребна регистрација.
  • Не е потребна напредна претплата.
  • Дозволени се реклами од трети страни.
  • Интерфејсот на играта се одржува едноставен.

Снимките на екранот од играта

Како да преземете Emojimix Apk

Во моментов, апликацијата за игри е достапна за пристап од Play Store. Но, поради некои клучни проблеми и силни ограничувања, многу гејмери ​​не можат да пристапат до датотеката Apk. Значи, што треба да направат корисниците на Android во таква ситуација?

Затоа сте збунети и го барате најдобриот алтернативен извор. Потоа им препорачуваме на обожавателите да ја посетат нашата веб-страница и лесно да ја преземат најновата верзија на апликацијата за игри. Бесплатно без да се дозволуваат непотребни дозволи.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Во реалноста, апликацијата за игри што ја презентираме овде е чисто оригинална. Дури и пред да ја понудиме во делот за преземање, ја инсталираме играта на различни паметни телефони. Откако ја инсталиравме играта, не најдовме сериозен проблем внатре.

Овде, на нашата веб-страница, веќе објавивме многу други апликации за игри поврзани со загатки. Кои се добри во игра. За да ги истражите тие други игри кои се поврзани, ве молиме инсталирајте ги следните игри. Тоа се Tiny Planet Blast Apk Gacha Star Apk.

Заклучок

Така, сакате да ја играте играта и подготвени сте да генерирате повеќе емотикони мешајќи различни ставки. Потоа пристапете до ажурираната верзија на Emojimix Game. Тоа е бесплатно за преземање и инсталирање од овде. Само кликнете на дадената врска и лесно преземете ја оригиналната игра бесплатно.

Превземи линк

1 мисла за „Преземи Emojimix Apk за Android [игра]“

Оставете коментар