Преземи EZ Stars Apk 2022 година за Android [ML Injector]

се вративме со нов инјектор, кој е нов и тренд кај тренерите на МОБА познати како Е E Stвезди. Оваа алатка е развиена од страна на ЕЗ Хантер ФК, особено фокусирајќи ги играчите на легендите на Мобилни. Преку оваа алатка, гејмерите можат да инјектираат Премиум кожи, позадини и битки за ефекти.

Поголемиот дел од корисниците кои мислеа дека ги рефлектираат професионалните вештини тепајќи го противникот без никаков напор. Тогаш ова е апликацијата што ја барате. Дури и играчите на МОБА сакаат да се борат со противникот без да даваат единствена можност и ги тепаат играчите како што не се ништо.

Различни видови на теми и елементи се достапни за користење со оваа алатка. Ако барате алатка која не само што ви ги добива најновите кожи, туку и темите во позадина бесплатно. Тогаш ви препорачуваме да ја инсталирате оваа бесплатна алатка.

Иако таму ќе најдете различни тврдења за APK-датотеки кои ги нудат истите карактеристики бесплатно без компромиси. Но, во реалноста, таквите датотеки се целосно бескорисни и се застарени. Средствата нема да работат како што мислевте.

Оттука, за да биде интересно, програмерите планираат да додадат повеќе нови скинови, вклучувајќи мапи и аналози внатре Инјектор. Така играчите ќе добијат однапред и навремени нови моќни скинови.

Меѓутоа, ако играчот ја користи правната патека, тоа ќе го чини пари / пари. И тоа е многу скапо, плус недостапно за просечни играчи. Значи, со оглед на проблемот со трошоците, развивачите ги структурираа овие алатки.

Така, ако барате предлог од наша страна. Тогаш целосно ви нудиме да ја инсталирате најновата верзија на EZ Stars Injector. Значи, што чекате, кликнете на врската за преземање, дадена во статијата и уживајте во неограничените кожи и елементи.

Што е ЕЗ Stвезди Инјектор Апк

Во основа, играчите на мобилна легенда игра се зголемуваат поради неограничени одлики и опции преку кои ги подобруваат своите профили и вештини. Изменетата верзија на алатката работи непречено преку МОБА Игрите.

Инвеститорот на оваа неверојатна АПК е ЕЗ Хантер ФЦ и истата личност развиваше различни слични алатки во минатото. Сега прашањето е дали ЕЗ развиваше повеќе слични алатки во минатото, тогаш зошто тој / таа ја развива истата нова алатка?

Одговорот на ова прашање е едноставен затоа што тие сакаат да доминираат на пазарот и да ги забавуваат корисниците со нови и неверојатни алатки. Секој знае дека со времето апликациите започнуваат да стареат, па дури и може полесно да се детектираат.

Детали за АПК

ИмеИнјектор за Zвезди ЕЗ
верзијаv9.6
големина5.98 MB
СоздавачЕЗ Хантер ФК
Име на пакетотcom.Ezhunterfc.script.Ezhfc550
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаапликации - алатки

За да бидете сигурни дека ML гејмерите се забавуваат со нови карактеристики и опција. Програмерите излегоа со овие нови неверојатни алатки. Оттука, поради успешно лансирање на старите верзии, тие одлучија да продолжат да развиваат нови apk со користење на најновите технолошки и скриптни кодови.

Како што дискутиравме во претходните прегледи дека неколку сметки за игри се забранети трајно. Поради нелегална инфилтрација на играчи внатре во играта. Значи, насочувајќи се кон развивачите на проблеми, ја интегрираа оваа функција за забрана за заштита во неа.

Овозможувањето на опцијата ќе ги скрие IP адресите на уредот, вклучувајќи го и бројот IMEI. Средство кога серверите ќе се обидат да ги земат ингеренциите, од функцијата Анти-забрана ќе ги сокријат главните ингеренции. И обезбедете лажен што ќе го минимизира проблемот со забраната.

Однапред, сакаме да ви кажеме дека користењето таков вид алатки е нелегално. Средства доколку тимот за поддршка е успешен да ја открие вашата скрипта, тогаш тоа може да доведе до трајна забрана на сметката. Затоа, бидете внимателни пред да инсталирате таква алатка во вашите уреди.

Список на кожи и теми

Кога ќе ја инсталирате апликацијата во вашиот мобилен телефон, ќе ви овозможи директен пристап до неограничени кожи и теми во позадина бесплатно. Долу споменавме неколку кожи и елементи што апликацијата ги нуди.

Иако нуди огромен број на колекција и не е можно да се споменат сите кожи овде. Ајде да видиме какви работи се достапни за употреба.

 • Теми на МИ
 • Теми во позадина
 • emotes
 • Потсетиме
 • Елиминас
 • Аналогни
 • Границата

Херојот и кожа достапни за употреба

 • Поддршка
 • Mage
 • Борец
 • Марксман
 • Резервоарот

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземате и користите апликација

Корисниците на Android можат да веруваат на нашата веб-страница во однос на преземање и инсталирање на најновата верзија на Apk Files. Бидејќи сме многу чувствителни во однос на нашите корисници и само обезбедуваме применливи и оперативни датотеки на АПК. За да се осигураме дека датотеките немаат малициозен софтвер, ја инсталираме истата датотека преку различни уреди.

По инсталирањето на различни уреди и уверете се дека датотеката е безбедна за инсталирање. Од корисниците на андроид можат да ја преземат најновата верзија на EZ Stars од нашата веб-страница со кликнување на копчето за линк за преземање, предвидено во статијата. Следете ги следниве чекори за непречена инсталација.

 • Откако ќе завршите со преземањето на датотеката, одете во делот за складирање на мобилни уреди за да ја лоцирате датотеката apk.
 • Не заборавајте да дозволите непознати извори непречено да инсталираат надворешни apk-датотеки.
 • Сега кликнете на датотеката apk за да започнете со процесот на инсталација.
 • По успешната инсталација, посетете го менито за мобилни и стартувајте ја апликацијата.
 • И тука завршува.

Заклучок

Ако сте играч на игри во MOBA и сакате да пронајдете АПК алатка. Преку кои имате директен пристап до неограничени кожи, теми на позадината и борбени ефекти. Тогаш ви препорачуваме да ја инсталирате оваа алатка во вашиот мобилен телефон бесплатно.

Најчесто поставувани прашања
Што е EZ Stars Apk?

Оттука, станува збор за хакерска алатка особено развиена за играчите на МОБА. Користењето на гејмерот на алатки може да инјектира неограничени кожи и скрипти за да го направи нивниот профил посилен.

Зошто некој треба да ја користи алатката?

Прашањето е легитимно, па оттука, користењето на таквата алатка од трети страни е нелегално. Како главна причина за искористување е да се минимизираат трошоците. И рефлектирајте го нивниот профил веднаш посилен, без да потрошите пари.

Дали е безбеден за употреба?

Иако програмерите ги користеа сите мерки на претпазливост. Но, сепак, ќе заклучам дека користете ја алатката на ваш сопствен ризик. Значи ако нешто тргне наопаку, тогаш ние нема да бидеме одговорни.

Предности и недостатоци

Бесплатно е да се инсталира и нуди неограничени моќни кожи, вклучувајќи различни мапи и аналози. Но, проблемот е што постои голема шанса да добиете забрана за време на употребата. Затоа, бидете внимателни пред да одите на користење.

Лозинка за најавување

Apk е заштитена со лозинка и потребен е код за поминување за пристап до одликите. За пристап до одликите, внесете „1234”Во полето за лозинка.