Преземи Fakhama TV Apk за Android [2022]

Во денешно време забавата е единствената можност за луѓето. Преку кои тие можат лесно да го ослободат својот стрес гледајќи различни филмови и серии. Иако се фокусираме на моменталната побарувачка и барање, ние се вративме со овој нов вид апликација наречена Фахама ТВ.

Оттука тоа е ан Апликација IPTV апликација особено развиена за корисници на андроид. Обично има многу слични апликации достапни за преземање и користење. Но, кога тие пакети се проверуваат и анализираат, повеќето од нив се премиум.

Средства за продолжување на гледањето на гледачите мора да купат премиум претплата. Затоа, без купување на премиум претплата, невозможно е да се продолжи со стриминг содржина. Дури и кога ги гледаме моменталните достапни корисници на мобилна телефонија.

Потоа, откривме дека мнозинството корисници се лични со просечен приход. Како такви луѓе чиј приход е просечен и не можат да си дозволат да плаќаат дополнителни пари за други трошоци. Обично претпочитајте да преземате и пристапувате до такви платформи каде содржината е бесплатна за гледање и преземање.

Затоа, фокусирајќи се на проблемот со недостапноста, експертите дојдоа до оваа нова идеја. Каде што слободно може да се емитуваат сите филмови, серии и спортски IPTV канали. Значи, инсталирањето на ажурираната верзија Фахама ќе биде паметен потег наместо да плаќате стотици долари годишно.

Запомнете дека има многу неверојатни одлики достапни за употреба. Понатаму, илјадници филмови и серии се исто така достапни за гледање. Инсталирањето и користењето на апликацијата е малку незгодно, но не грижете се.

Бидејќи ќе разговараме за тие детали чекор по чекор. Значи, ако припаѓате на земјата од Заливот и баравте совршена бесплатна платформа за забава. Потоа преземете ја ажурираната верзија на апликацијата од тука и уживајте во неограничена содржина.

Повеќе за Fakhama TV Apk

Во земјите каде доминираат муслиманите, различни спортски и забавни канали се недостижни за гледање. Дури и чини илјадници долари за пренесување на различни канали. Затоа, фокусирајќи се на трошоците и плаќањето, експертите ја развија оваа нова апликација.

Каде што стотици различни забавни IPTV канали се достапни за гледање на арапски јазик. Покрај тоа, целата содржина е преведена или синхронизирана на арапски јазик. Бидејќи гледачите никогаш нема да доживеат тешко да ги разберат објавите.

Детали за АПК

ИмеТВ Фахама
верзијаv5.0
големина6.7 MB
СоздавачЗЕДЕВСОФТ
Име на пакетотcom.zedevsoft.tv
Ценаслободен
Задолжителен Android4.2 и Плус
категоријаапликации - Забава

Кога ќе копаме подлабоко во апликацијата отколку што ја најдовме оваа повеќејазична алатка во рамките на апликацијата. Оттука и оние кои ја доживуваат оваа тешкотија додека ја гледаат содржината. Лесно може да го префрли јазикот од поставката на апликацијата.

Дури и гледачите можат да ги прилагодуваат и прилагодуваат преводите од поставката на апликацијата. За полесно разбирање на содржината. Програмерите се обидуваат најдобро да ја направат содржината помазна во однос на содржината на стриминг.

И со оглед на удобноста на корисникот, експертите ги хостираа датотеките преку врвни сервери. Значи, пакетите со податоци лесно може да се пренесат непречено. Ако никогаш не ги доживеете врвните карактеристики на апликацијата, преземете ја апликацијата Фахама ТВ и истражете ги најважните опции.

Клучни карактеристики на апликацијата

  • Апликацијата е бесплатна за преземање со опција за еден клик.
  • Инсталирањето на апликацијата ќе понуди различни опции за пренос.
  • Што вклучува филмови, серии, спортови и IPTV канали.
  • Покрај тоа, програмерите го интегрираа овој приклучок за известување за притисок.
  • Што лесно ќе ги извести корисниците за најновите ажурирања и поставувања.
  • Не се дозволени реклами од трети страни.
  • Дури и корисникот никогаш нема да побара да купи претплата.
  • Корисничкиот интерфејс на апликацијата за мобилни апликации за апликации.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да ја преземете АПК

Таму, неколку различни слични Apk-датотеки се достапни за преземање и инсталирање. Но, повеќето од нив се лажни и расипани. Дури и многу податоци и датотеки на мобилни корисници беа хакирани нудејќи хакерски апликации наместо да обезбедуваат оригинални.

Па, што треба да прават корисниците на мобилна телефонија во такво сценарио? Ако сте збунети и не знаете кому да верувате, препорачуваме да ја посетат нашата веб-страница. Бидејќи споделуваме само автентични и преинсталирани Apk-датотеки. За преземање на ТВ Фахама за Андроид, кликнете на линкот подолу.

Можеби исто така сакате да преземете

IJJU Апк

Exxen TV Apk

Заклучок

Ова е најдобрата можност за оние мобилни корисници кои не можат да си дозволат да купат премиум претплата. Дури и за оние кои бараат совршена онлајн платформа. Ако го сакате лошо, преземете ја ажурираната верзија на Фахама ТВ Апк од тука.