Преземи со прст на апликацијата Apk за Android [2023]

Објавена е нова Android игра на пазарот за мобилни телефони преку која корисниците на мобилни телефони можат да освојат до 25000 долари во наградниот фонд. Со држење на прстот над екранот на мобилниот онолку долго колку што имаат сила. Можете да освоите илјадници долари со инсталирање на Finger On The App на вашиот паметен телефон.

Овој натпревар за мобилни игри со повеќе играчи станува популарен меѓу корисниците на Android поради бесплатните вести за готовина. Да, добро нè слушнавте бидејќи ова е единствениот од ваков вид Apk кој не само што нуди бесплатни готовина. Но, исто така, дава причина да освоите илјадници долари со прифаќање на предизвикот со апликацијата.

Поради пандемијата, сите се принудени да останат во своите домови. Дури и луѓето немаат друга активност за да се држат себеси зафатени. Но, сега овде му дадовме на корисникот причина не само да биде зафатен, туку дури и да добие парична награда бесплатно користејќи го овој прозорец.

Па што чекаш? Животот дава само една шанса преку која можете да заработите илјадници долари во рок од неколку часа без да го ризикувате вашиот живот и иднина. Затоа, кликнете на копчето за врска за преземање дадено во статијата и почнете да заработувате пари само со играње еднократна игра.

Што е прст на апликацијата Apk

Final Finger On The App е бесплатна можност преку која корисниците на Android можат да заработат илјадници долари со комбинирање на неговата/нејзината сила. Не премногу долго, само држете го прстот над екранот на мобилниот неколку часа. Така заработите ја оваа можност и заработете пари за кратко време.

Оваа интерактивна апликација за ѕвер е во сопственост на YouTuber имено MrBeast. И MrBeast најави плус предизвици играчите да го држат прстот над екранот на мобилниот онолку долго колку што имаат сила. Ако некој успее да го држи прстот доволно долго, тогаш ќе му бидат доделени 25000 долари.

Во основа, идејата за развивање на овој Apk доаѓа од тековното пандемично сценарио каде што луѓето имаат слободно време. И мобилните корисници се подготвени да направат сè каде што можат лесно да направат без да излезат надвор и да ги ризикуваат своите животи.

Помеѓу корисниците на мобилни телефони се прошири дури и вест дека Доналдсон во соработка со Internet Collective MSCHF наградил дел од играчите со распределба на дваесет илјади долари меѓу играчите. Кој ја издржа својата фигура над екранот на мобилниот повеќе од 70 часа.

Детали за АПК

ИмеПрст на апликацијата
верзијаv3.0
големина4.42 MB
СоздавачMrBeast & MSCHF
Име на пакетотspagen.ltjklzznujlfnqq.fingerontheapp
Ценаслободен
Задолжителен Android4.2 и Плус
категоријаигри - Збор

За да ја потврди веста, MrBeast испрати гласовен повик на кој им се честита на победниците за освоената парична награда од 20000 долари. Оние кои се квалификуваа во топ 10 и не беа наградени со ништо по спроведената анализа, открија дека користат ботови наместо да играат фер игра. 

Овој натпревар доби огромна возбуда во доменот на Google во Мексико. Овде не се нуди борбен режим. Како што гејмерот го притиска екранот на мобилниот телефон, тајмерот за одбројување ќе започне автоматски. Не заборавајте да учествувате на главниот настан потребни за исполнување на следните територии.

Експертите развија различни алатки и трикови. Тие се успешни во тоа играчите да не ги закачуваат прстите на мобилниот екран користејќи селотејп. Значи, ако сакате да освоите реална цена од илјадници долари, тогаш инсталирајте ја апликацијата Finger On The App во вашиот паметен телефон.

Клучни карактеристики на апликацијата

 • Датотеката Apk е бесплатна за преземање со упатства за непречена инсталација.
 • Корисниците можат да ја отворат својата мобилна Bluetooth функција за да ја споделат играта и да заработат дополнителни животи.
 • Дополнителните животи ќе му овозможат на корисникот да ја продолжи својата игра доколку по грешка ја изгуби контролата врз екранот.
 • За да се задржи транспарентноста во играта, експертите додадоа различни алатки за да се одржи играта чиста.
 • Заработете колачиња е можно со врзување на нивниот противник за помалку време.
 • Оваа игра се смета за подобна во Канада и 50 соседни Соединетите Американски Држави, со исклучок на Квебек.
 • Играјте ја играта на мобилен телефон и победникот ќе добие вистински пари.
 • Овде не е можно да се купат дополнителни животи за продолжување на играта.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете прст на апликацијата

За оние корисници на Android кои не веруваат на веб-локација од трета страна за преземање Apk-датотеки. Може да ѝ верувате на нашата веб-страница во однос на преземањето на најновите Apk-датотеки за вашите паметни телефони. Бидејќи нудиме само функционални и без малициозен софтвер апликации кои не ја загрозуваат безбедноста на корисниците.

Во директна форма, можете да ја преземете најновата и оперативна верзија на апликацијата Finger On The App од овде. Врската за преземање е дадена во написот, сè што треба да направите е само да кликнете на копчето за врска за преземање. И вашето преземање ќе започне автоматски.

Откако ќе завршите со преземањето, одете во делот за мобилно складирање и кликнете на Apk File за да го започнете процесот на инсталација. Откако apk-датотеката е успешно инсталирана, кликнете на иконата на играта од менито за мобилни апликации и готово.

Најчесто поставувани прашања
 1. Дали е бесплатно да се преземе прст на апликацијата Apk?

  Да, најновата верзија на апликацијата Android е потполно бесплатна за преземање од овде со еден клик. Едноставно кликнете на дадената врска и лесно добијте ја најновата верзија.

 2. Дали е безбедно?

  Да, апликацијата за Android е сосема безбедна за инсталирање и играње.

 3. Дали корисниците на Android можат да преземат апликација од Google Play Store?

  Да, најновата верзија на апликацијата Android е достапна за преземање од Google Play Store.

Заклучок

Ако барате апликација за Android преку која можете да заработите илјадници долари за краток временски период од играње игра. Потоа ви препорачуваме да ја преземете и инсталирате оваа апликација од овде. За време на процесот на инсталација и користење, доколку се соочите со какви било проблеми, слободно контактирајте не.

преземете APK