Преземи FNAF UCN Apk за Android [Мод игра]

Новата верзија на FNaF стигна на пазарот и тешко се погоди. Оние кои се голем љубител на хорор и акциони игри. Мора да ја преземете и инсталирате најновата модифицирана верзија на FNAF UCN Apk. Која неодамна беше лансирана на пазарот и гејмерите целосно сакаат нови додатоци.

Иако Five Nights at Freddy's веќе постигна добра позиција меѓу играчите. Но, сега гејмерите очекуваат нешто ново и уникатно. Каде што гејмерите можат лесно да имаат целосна контрола врз играта, вклучувајќи ја и аниматрониката.

Ова ново мешање RPG игра е пуштен на пазарот пред неколку дена. Сепак, многу гејмери ​​на Android регистрираат поплаки во врска со непристапноста до оперативниот Apk. Но, сега обожавателите можат лесно да ја преземат играта FNAF UCN од овде со опција за еден клик.

Што е FNAF UCN Apk

FNAF UCN Apk е изменета верзија на официјалната игра на FNaF. Каде што неизвесноста и работите се рекодификуваат вклучувајќи ги и темите. Така играчите можат да уживаат во реално искуство кое вклучува реновирање на канцеларијата и план за бегство.

Во официјалната верзија, на играчите им се наметнуваат многу различни ограничувања. Дури и тие не смеат да уживаат и да го контролираат целиот систем. За да заработите контроли може да бидат потребни повеќе ставки, тие се категоризираат во рестриктивна продавница.

Се додека гејмерите не успеат да ги отклучат тие ставки. Се сметаше дека ова е невозможно долгорочно да се одржи позицијата внатре во канцеларијата. Така, земајќи ги предвид сите овие дупки и предлозите на гејмерите, програмерите конечно структурираа изменета верзија.

Каде што се достапни повеќе од 50 плус различни аниматроники за избор. Запомнете дека другите неконтролирани аниматроника се таму за да ве убијат. Ако мислите дека планот за бегство ќе функционира совршено и ќе доведе до директна победа, тогаш преземете FNAF Ultra Custom Night Apk.

Детали за АПК

ИмеFNAF UCN
верзијаv1.0.3
големина151.8 MB
СоздавачClickteam USA ДОО
Име на пакетотcom.clickteam.ultimatecustomnight
Ценаслободен
Задолжителен Android6.0 и Плус
категоријаИгра - акција

Според програмерите, додадени се повеќе алатки за прилагодување во живо. Тоа им овозможува на гејмерите да ја модифицираат плус структурата на нивниот омилен аниме лик за кратко време. Сè што треба да направат е само да го изберат ликот и да имплантираат некои клучни елементи за модификација.

На гејмерите сега им е дадена целосна опција да избираат непријателски ликови. Плус може да создаде совршена комбинација на мешани аниме ликови. Дури и нивото на тежина може да се намали од 0 до 20. Едноставно пристапете до оперативната верзија на играта и уживајте во акциониот хорор ефект.

Сметаме дека вреди да се спомене за слободните места што ја водат аниматрониката до канцеларија. Тоа се два отвори за воздух и црева, страничните главни врати и AC Duck. Запомнете дека овие главни празни места можат да ги одведат убијците директно до канцеларијата.

Едно нешто што забораваме да го споменеме е да научиме за различни операции со алатките. Бидејќи овозможувањето на тие ставки ќе помогне да се преживее во одредена канцеларија. Гејмерот треба да научи да поправа наизменична струја, генератори за напојување, грејачи и глобална музичка кутија.

Освен совладувањето на целата оваа опрема, гејмерот може да вгради и повеќекратни ласерски стапици. Вградувањето на тие стапици, исто така, помага да се елиминираат убијците. Затоа, ја сакате играта и сте подготвени да уживате во професионалното играње, потоа инсталирајте го FNAF UCN бесплатно преземање Android.

Клучни карактеристики на Апк

  • Апликацијата за игри е бесплатна за преземање.
  • Инсталирањето на играта нуди хорор и акционо искуство.
  • Не е потребна регистрација.
  • Не е потребна претплата.
  • Faz-Coins може да бараат за отклучување на професионални ставки.
  • Монетите може да се заработат директно со учество во играта.
  • Додадени се повеќе аниматроника.
  • Достапни се околу 50 плус играчки за избор.
  • Интерфејсот на играта е динамичен и пријателски за мобилни телефони.
  • Асистенции на контролната табла за напредни поставки за менување на клучните карактеристики.

Снимките на екранот од играта

Како да преземете FNAF UCN Apk

Таму многу веб-локации тврдат дека нудат слични Apk-датотеки бесплатно. Но, во реалноста, тие веб-страници нудат лажни и оштетени датотеки. Значи, што треба да направат корисниците на Android во таква ситуација кога не можат да најдат правен извор?

Во такво сценарио им препорачуваме на оние гејмери ​​на Android да ја посетат нашата веб-страница. Бидејќи овде на нашата веб-страница нудиме само автентични и оригинални Apk-датотеки. За да инсталирате FNAC UCN бесплатно преземање, ве молиме кликнете на дадената врска подолу.

Дали е безбедно да се инсталира играта

Апликацијата за игри што ја поддржуваме овде е чисто оригинална. Сепак, ние никогаш не ги поседуваме авторските права и нема да бидеме одговорни за каква било несреќа. Пред да го понудиме делот за внатрешно преземање Apk, ја инсталираме апликацијата на различни паметни телефони за безбедносна проверка.

Досега многу различни модифицирани верзии на FNAF се објавени овде. За да ги истражите и уживате во тие други верзии, инсталирајте ги споменатите игри. Кои се Се бара помош од FNAF Apk FNAF за прекршување на безбедноста Apk.

Заклучок

Затоа ја сакате оваа нова модифицирана верзија на FNaF и сте подготвени да ја играте со пријателите. Тогаш што чекаш? Само преземете ја најновата верзија на FNAF UCN Apk. Достапно е да се пристапи од долу даденото копче за врска за преземање.

Превземи линк

Оставете коментар