Leet Liker Apk преземање 2022 година за Android [LeetLiker]

Социјалните медиуми скоро го намалија светот во мала мрежа каде милиони луѓе се поврзани едни со други без никакви расни, национални, културни или други разлики.

Значи, Фејсбук е исто така еден од оние страници за социјално вмрежување. Во моментов се смета за најголема мрежа досега за да има повеќе од една милијарда регистрирани корисници.

За Лет Ликер

Така, денешната статија е релевантна и за Фејсбук затоа што споделив неверојатна апликација наречена „Leet Liker“ ??.

Во основа станува збор за апликација за паметни телефони и таблети со Андроид која им овозможува на нејзините корисници да добијат неограничени FB допаѓања на нивните фотографии, видеа и статуси. Наликува на добро познатите апликации грешки се допаѓаат, Аграм и многу повеќе.

Тоа е еден вид сајбер Алатка за допаѓање за Android што ви обезбедува инстант и бесплатни неограничени допаѓања. Покрај тоа, ова е една од најновите апликации развиени за такви услуги.

Бидејќи сите знаеме дека сакаме да гледаме сè повеќе реакции и коментари или допаѓања на нашата фотографија, видеа и други статуси.

Бидејќи ова покажува слава, како и дел од благодарност од некој особено од вашите пријатели, колеги или семејство.

Детали за АПК

ИмеЛет Ликер
верзијаv1.0
големина1.44 MB
СоздавачЛетликер
Ценаслободен
Задолжителен Android4.0.3 и нагоре
категоријаапликации - алатки

Автоматски ликер за Фејсбук

Станува збор за Апликација за автоматско лајквер за корисниците на Фејсбук, која е изработена од ликот на Leet за да ги забавува своите корисници на Android.

Покрај тоа, може да ви овозможи повеќе од 250 реакции на ФБ или можете да кажете лајкови одеднаш кои се апсолутно реални. Покрај тоа, според официјалната страница на апликацијата, LeetLiker исто така може да ви се допадне на вашите страници и пост групи.

Сепак, има една лоша работа во врска со Leet Liker е тоа што не работи на повеќето телефони. Бидејќи кога ја отворате апликацијата, таа ја покажува грешката во која се вели дека „не може да се иницијализира апликацијата. Ве молиме проверете ја вашата интернет/WiFi конекција и рестартирајте ја апликацијата.

Ако премногу се соочувате со оваа грешка, тогаш тоа значи дека нема да работи на вашите телефони, затоа повеќе би сакал да ви предложам да користите други апликации FB Auto Liker. Меѓутоа, ако успешно ја активирате апликацијата, тогаш можете да уживате со тоа што ќе добиете бесплатни и вистински лајкови за сите социјални страници.  

Ако сè уште мислите дека ќе работи за вас, тогаш нема никаква штета или нема проблем во обидот нешто, како што реков, може да работи на некои од андроидите. Така, ја дадов врската за преземање на апликацијата на крајот од статијата.

Како да ја преземете Leet Liker Apk

  1. На крајот на статијата има копче за преземање.
  2. Допрете / кликнете на неа.
  3. Изберете ја папката за дестинација каде сакате да ја преземете датотеката.
  4. Притиснете океј или продолжете.
  5. Почекајте неколку минути.
  6. Сега сте завршиле.

Како да инсталирате Leet Liker?

  1. Преземете ја најновата верзија Apk of Leet од нашата веб-страница.
  2. Одете во поставки> безбедност.
  3. Овозможете го „knownНепознати извори’.
  4. Вратете се во почетното мени.
  5. Отворете управувач со датотеки.
  6. Допрете / кликнете на датотеката Апк на апликацијата што сте ја преземале од нашата веб-страница.
  7. Изберете ја опцијата „Инсталирај“.
  8. Почекајте неколку секунди.
  9. Сега сте завршиле.

Основни карактеристики

Таму можеме да броиме многу карактеристики кога станува збор за какви било алатки за поддршка на социјалните медиуми, но еве некои од основните карактеристики што треба да ги дознаам за вашите момци.

  • Бесплатно е да се преземе.
  • Не треба да плаќате за добивање лајкови на вашите фотографии, видеа, страници или други групни објави.
  • Веднаш ви дава допаѓања.
  • Може да добиете повеќе од 250 лајкови одеднаш.
  • Нема скокачки реклами за да можете лесно да ги користите без никакви непријатности.
  • Иако таму можете да се соочите со грешки ако уредот не е компатибилен.
  • Понекогаш работи, а понекогаш и покажува грешка како што јасно кажав во горниот пасус.
  • Можете да ја доживеете апликацијата сами, со цел да се одјавите.

Како да го користите Leet Liker?

Тоа е прилично едноставно затоа што работи како и другите апликации на Facebook Cyber ​​Liker или апликациите на Facebook Auto Liker. Но, ако сè уште не знаете како да го користите, тогаш за вас ви дадов чекор по чекор водич подолу кој дефинитивно ќе ви помогне да го извршите тоа удобно.  

  1. Прво, преземете и инсталирајте ја апликацијата.
  2. Потоа одете на вашиот Фејсбук и променете ја приватноста од поставките.
  3. Променете ја приватноста на тој пост од приватна во јавноста на која сакате лајкови (ако вашите објави се веќе јавни, тогаш е добро).
  4. Стартувајте ја апликацијата од вашиот телефон сега.
  5. Сега ќе видите дека постои можност да се најавите на вашата сметка на Фејсбук.
  6. Најавете се со користење на деталите за вашата сметка.
  7. Потоа изберете слика, видео, страница или статус за да добиете допаѓања.
  8. И одберете го бројот на лајкови што сакате на вашите објави.
  9. Сега изберете продолжете.
  10. Вие сте завршиле сега
Основни барања

Нема такви огромни барања за апликацијата што можеби ќе треба да ја имате на вашиот телефон. Затоа што е исто како и секоја друга апликација за Android на која му се потребни некои основни или можете да кажете основни карактеристики на вашиот телефон за да работат на тоа.

Затоа, јас истакнав некои важни работи што можеби ќе ви требаат за да ја стартувате апликацијата на вашите андроид мобилни телефони. Затоа, ве молиме следете ги овие за подобро искуство.

  1. Треба да имате Android оперативен систем со верзија 3.1 и над верзија.
  2. Капацитетот на RAM меморијата треба да биде 1 GB.
  3. Стабилна Интернет врска за да се регистрирате и да се извршува работата на апликацијата.
  4. Needе треба да ја објавите вашата објава на која сакате да добивате лајкови на Фејсбук.

Сега веќе ги дадов сите можни информации во врска со апликацијата, така што ако сте заинтересирани за преземање Leet Liker. Потоа, напред и фатете ја датотеката Апк од копчето подолу.

Заклучок

Сепак, ние не сме одговорни за тоа дали работи или не затоа што веќе споделив за тоа прашање.

Најчесто поставувани прашања

П 1. Дали е LeetLiker безбеден за употреба?

Години. Да, безбедно е за употреба.

П 2. Што е Лајт Ликер?

Години. Тоа е алатка која ви овозможува бесплатни, неограничени и реални допаѓања на Facebook на вашите фотографии, видеа, страници и статуси.

П 3. Како да го користите Leet Liker?

Години. проверете го одговорот во главната статија каде што го дадов упатството чекор по чекор.

П 4. Како да инсталирате LeetLiker?

Години. Обезбедив едноставен водич за инсталирање на вашите телефони што можете да го проверите во главната статија. Или можете да отидете на табелата со содржини и да допрете/кликнете на „˜ како да инсталирате leetliker?

П 5. Зошто Лејтлер не работи?

Години. Повеќето од корисниците на Android се соочуваат со овој проблем, па има грешка за која можете да добиете помош од официјалната страница или од сопствениците на Leet Liker.

Директен линк за преземање

Оставете коментар