My Town World Apk преземање за Android [игра]

Дали некогаш сте планирале да го изградите вашиот свет од соништата со изградба на различни згради? Ако да, но не можете да го направите тоа во реалноста, тогаш не грижете се бидејќи овде го донесовме овој совршен онлајн извор. Сега инсталирањето на My Town World Apk може да ви помогне да го исполните вашиот сон.

Играта започнува со совршена приказна, каде што се додаваат повеќе од 200+ различни локации. Секоја локација нуди уникатно искуство и изненадувања. Програмерите тврдат дека може да им понуди уникатно искуство за играње на гејмерите.

Сè што треба да направат е само да ја преземат најновата верзија на My Town World Games For Kids од овде. И потоа инсталирајте го во андроид паметен телефон. Потоа завршете го вашиот сон со структурирање на совршен свет полн со ресурси.

Што е My Town World Apk

My Town World Apk е онлајн едукативна симулациска апликација за игри. Тоа им овозможува на децата и возрасните да го градат својот свет од соништата. Посетете повеќе од 200 нови скриени места и уживајте во интеракција со 100+ различни ликови.

Најдовме многу различни други апликации за симулација на игри. Онаму каде што се достапни различни можности за пристап и уживање во читањето различни приказни користејќи убава анимација. Иако таквите датотеки за игри се добри во давањето услуги.

Меѓутоа, кога станува збор за уживање и модификација на гејмерите. Потоа откривме дека достапните апликации за игри се ограничени и рестриктивни по природа. По неколку дена играње, повеќето гејмери ​​ги оставија таквите игри надвор од нивните паметни телефони.

Сепак, фокусирање на барањата на гејмерите и побарувачката на децата. Програмерите структурираа неверојатна апликација за игри наречена My Town World of Games. Каде што играчите можат да уживаат а 3Д игра во HD квалитет користејќи напредни аниме карактери.

Детали за АПК

ИмеМојот градски свет
верзијаv1.0.3
големина549 MB
СоздавачМои градски игри ООД
Име на пакетотmytown.mytownworld
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаигри - Образовни

Оние кои се понови на платформата и уживаа многу внатре во игра. И ако сакате да ја играте играта со пријателите и членовите на семејството, исто така може да го направите тоа со испраќање URL на покана. Добивањето и прифаќањето на поканата ќе помогне бесплатно да се приклучите на платформата.

Иако никогаш не можеме да бидеме сведоци на директна претплата во играта. Но, постои детална продавница во играта која им овозможува на играчите да избираат различни ставки. Дури и таквите предмети може да бараат проширување на градовите и изградба на нови згради.

Освен изградбата, играчите можат да играат и улога на Наставник, пожарникар, доктор и полицаец итн. Иако експертите планираат да додадат нови нови опции внатре. И овие новодизајнирани опции може да бидат достапни за користење на дојдовните денови.

Бесплатната верзија на играта што ја поддржуваме овде може да ги понуди првите 9 различни локации бесплатно со 2 различни семејства. Оние кои се подготвени да одат понатаму и да истражуваат понови локации може да бараат вистински пари. Без вложување пари изгледа невозможно.

Различни куќички за кукли се достапни за истражување и може да помогнат во отклучување на различни функции. Вклучувајќи различни подароци и награди со 100+ мини-функции кои додаваат миленичиња, предмети и ликови. Оттука, подготвени сте да изградите свет од соништата, а потоа да го инсталирате My Town World Download.

Клучни карактеристики на играта

  • Апликацијата за игри е бесплатна за пристап.
  • Додадени се повеќе од 200 различни локации.
  • Достапни се повеќе од 100 знаци за избор.
  • Достапни се различни кожи и ефекти.
  • Додадени се над 100 уникатни карактеристики.
  • Куќите за кукли се таму за да се истражат.
  • Достапни се повеќе подароци и награди.
  • Нови локации и ликови ќе бидат достапни во наредните денови.
  • Не се дозволени директни реклами од трети страни.
  • Интерфејсот на играта е динамичен и пријателски за мобилни телефони.

Снимките на екранот од играта

Како да го преземете My Town World Apk

Верзијата што ја нудиме овде во делот за преземање е исто така достапна за пристап од Play Store. Сепак, тоа е категоризирано во делот за ограничување. Што значи дека само подобните уреди можат да дозволат пристап и преземање директна датотека Apk.

Сепак, оние кои немаат право да пристапат до Apk мора да ја посетат нашата веб-страница. Бидејќи овде на нашата веб-страница нудиме само автентични и оригинални Apk-датотеки. За да се увериме во безбедноста и приватноста на гејмерите, го инсталираме My Town World Android на различни паметни телефони пред да го понудиме внатре во делот за преземање.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Запомнете овде на нашата веб-локација ние поддржуваме и нудиме само автентични Apk-датотеки. Кои се официјално достапни на Play Store и се безбедни за инсталирање. Оваа апликација за игри што ја поддржуваме овде е исто така оригинална и не бара претплата.

Веќе се објавени многу различни слични игри за Android. За да уживате во другите достапни игри, ве молиме следете ги линковите. Тоа се Visual Skin ML Apk Прерна ДБТ Апк.

Заклучок

Затоа сакаш да играш едукативни и детски игри. Сепак, секогаш барате да пронајдете нови игри онлајн бесплатно. Потоа, во овој поглед, им препорачуваме на гејмерите на Android да инсталираат My Town World Apk. Тоа е бесплатен за пристап и не бара регистрација.

Превземи линк

Оставете коментар