Преземање на NashStore Apk за Android [Продавница за Android]

Иако андроид пазарот веќе е доминиран од Google Play Store. И повеќето корисници на паметни телефони претпочитаат да преземаат апликации и игри од Play Store. Сепак, фокусирајќи ја помошта на корисникот на андроид овде, го претставуваме NashStore Apk.

Во основа, апликацијата е онлајн апликација за продавница поддржана од трета страна. Каде што им е дозволен пристап на регистрираните и случајните корисници на Android. Бескрајни апликации и игри бесплатно без претплата или регистрација.

Единственото нешто што бара овде е најновата верзија на апликацијата NashStore. Тоа е бесплатно за пристап од овде со опција за еден клик. Запомнете дека апликацијата е совршена за оние кои имаат проблеми со пристапот до Play Store. Само интегрирајте ја датотеката со апликацијата и пристапете до бескрајните апликации и игри бесплатно.

Што е NashStore Apk

NashStore Apk е онлајн апликација за продуктивност. Тоа им овозможува на регистрираните и случајните корисници на мобилни телефони да пристапат и да преземаат бескрајни игри и апликации за Android бесплатно. Дури и мобилните корисници можат директно да инсталираат со опција со еден клик.

Повеќето корисници на Android не се свесни за причините за структурирање на таквите апликации. Концептот се појави по силните политики за ограничување и проблемот со мобилната компатибилност. Неодамна, земји како Кина веќе ја доживеаја оваа голема неволја во форма на услуга.

А Русите се сметаат на следната хит листа. Ова значи дека ако забраната е наметната на Русите, тогаш корисниците на андроид можеби нема да можат да управуваат со услугите на Google во Русија. Иако до сега не е наметната директна санкција за руските мобилни корисници.

Сепак се очекува и во наредните денови санкцијата ќе биде трајно изречена. Сепак, за да се спротивставиме на проблемот и да ги забавуваме клиентите на Android. Група експерти одлучија да ја лансираат оваа нова најдобра алтернатива App Store со името на NashStore Russian Play Store.

Детали за АПК

ИмеNashStore
верзијаv0.0.1
големина30.9 MB
СоздавачNashStore
Име на пакетотcom.nashstore
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаапликации - Продуктивноста

Каде што на корисниците на Android сега им е дозволено бесплатно да пристапуваат до бескрајни апликации и игри. Дури и оние апликации кои се премиум по природа и бараат Master или кредитна картичка за купување во Play Store. Сега може да ја користи руската услуга Mir Payment.

Оттука, клиентите никогаш нема да бараат решение за да користат Master или Credit card за купување апликации. Само изберете го системот Mir Payment и лесно купете ја лиценцата без никаков отпор. Запомнете дека процесот се смета за едноставен.

Во моментов, повеќе од 500 плус професионални програмери се приклучија на продавницата за апликации. За структурирање и прикажување на различни алтернативни апликации во продавницата. Сепак, се смета дека е во почетна фаза и можеби нема да може да обезбеди премногу опции или апликации.

Сепак, програмерите континуирано работат и можеби ќе можат да објават повеќе нови опции. Така, клиентите можат да го одржат и да го добијат она што го посакуваат. Запомнете дека стандардниот јазик што се користи во апликацијата е рускиот.

Оттука, оние кои се добри во читањето и разбирањето на рускиот јазик може да можат непречено да го користат производот. Ако ви се допаѓа продавницата за апликации и сте подготвени да ја искористите можноста. Потоа инсталирајте ја најновата верзија на NashStore Download бесплатно.

Клучни карактеристики на Апк

 • Слободен пристап.
 • Пријавувањето е задолжително.
 • Не е потребна напредна претплата.
 • Лесен за инсталација и употреба.
 • Инсталирањето на апликацијата нуди директен пристап до различни Apk-датотеки.
 • Тие вклучуваат апликации и игри.
 • Не се дозволени реклами од трети страни.
 • Производите се претставени во различни категории.
 • Повеќе од 500 плус програмери се приклучија на продавницата за апликации.
 • Продавницата го поддржува системот Mir Payment.
 • Не се дозволени реклами од трети страни.
 • Интерфејсот на апликацијата остана едноставен и лесен за мобилни телефони.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете NashStore Apk

Официјалната верзија на датотеката со апликација сè уште е недостапна на пазарот. И многу корисници на Android го бараат најдобриот онлајн извор. Каде што корисниците на Android можат лесно да пристапат до директна датотека Apk. Сепак, таму многу платформи нудат лажни датотеки.

Затоа, во оваа ситуација, им препорачуваме на оние мобилни корисници да ја посетат нашата веб-страница. И преземете ја најновата верзија на NashStore Android внатре во паметниот телефон. За да ја преземете ажурираната верзија на датотеката со апликација, кликнете на дадената врска.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Веќе ја инсталиравме датотеката со апликацијата на различни паметни телефони. Откако ја инсталиравме апликацијата, не најдовме директен проблем внатре. Дури и професионалните експерти им препорачуваат на корисниците на Android да користат одредена платформа за пристап до најновите Apk-датотеки.

Ако имате проблеми со инсталирањето на оваа конкретна апликација. Тогаш не грижете се бидејќи овде на нашата веб-страница веќе прикажавме различни други алтернативни Apk-датотеки. За да ги истражите тие алтернативи, инсталирајте ги следните апликации кои се JOJOY Apk dFast Apk.

Заклучок

Ако вашата моментална локација е Русија и сте заглавени во ситуација. Каде што уредите не работат непречено поради проблем со компатибилноста. Потоа им препорачуваме на оние мобилни корисници да инсталираат NashStore Apk и да уживаат во неограничени Apk датотеки.

Превземи линк

Оставете коментар