Преземи NGL Apk 2022 година за Android [Апликација Инста]

Платформата на Инстаграм отсекогаш се сметала за една од најдобрите платформи за онлајн содржина. Членовите може да добијат пристап до богата содржина, вклучително и можности за разговор во живо. Меѓутоа, во некои случаи, оваа платформа се користи само за забава. И затоа, овде ви го претставуваме NGL Apk како начин да се фокусирате на забавата.

И покрај фактот што Instagram секогаш им овозможува на корисниците опција за приватен разговор. Вклучувајќи ја опцијата да се оди во живо за да се подобри комуникацијата и интеракцијата, многумина ја користат оваа платформа само за забавниот фактор. За време на ладење, има широк спектар на видео содржини за гледање.

Во некои случаи, поединци може да се обидат да играат глупави игри со апликацијата NGL. Дури и тие можат да создадат случајни лажни лични карти за да ги задеваат своите пријатели и членови на семејството. Сепак, процесот се смета за ризичен, сега веќе нема да мораат да го прават тоа. Бидејќи програмерите ја развија апликацијата на таков начин што ја прави побезбедна.

Што е NGL Apk

Insta Tool NGL е онлајн Mod Apk поддржан од трета страна. Со интегрирање на оваа апликација во паметниот телефон, корисникот ќе може да генерира неограничени анонимни пораки или разговори. И овие анонимни прашања или разговори ќе се генерираат со користење на високо софистициран алгоритам за вештачка интелигенција.

Претходно беше споменато дека Инстаграм се смета за една од најпопуларните платформи на интернет денес. На оваа платформа, можете да најдете многу содржини, вклучувајќи видеа и фотографии. Дури и оваа конкретна платформа се користи за комуникација и нивните идеи може да се споделат.

И покрај ова, експертите ја вградија оваа напредна опција Go Live. Преку ова, фановите можат лесно да разговараат со уметникот. Сепак, постои нов тренд кој се случува внатре во платформата наречен Анонимни прашања. Овде луѓето можат да ги измамат своите пријатели со лажни пораки.

Бидејќи овој процес се смета за комплициран и бара вештина за спроведување. Ги опфативме сите потребни детали, вклучувајќи ги и клучните процеси, во длабочина. Така што навивачите никогаш нема да мора да се соочат со никакви тешкотии. Ако сте подготвени да го искусите овој нов процес на разговор, инсталирајте го NGL Download.

Детали за АПК

ИмеNGL
верзијаv2.0.4
големина40.4 MB
СоздавачАпликација NGL
Име на пакетотcom.nglreactnative
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаапликации - алатки

Не беше одамна кога луѓето користеа лажни лични карти за да ги измамат луѓето. Но, овие денови овој пристап се смета за нелегален и ризичен. Бидејќи процесот на генерирање на лажни лични карти е чисто незаконски. И платформата доби право да преземе итни мерки за да се спречи тоа да се случи.

Иако, земајќи го предвид факторот на ризик и континуираното уживање. Програмерите на оваа нова онлајн апликација за Android смислија нова која е бесплатна за преземање. Не е потребна претплата или регистрација. Сè што е потребно е корисничкиот ID на вашата Insta сметка.

Затоа ќе ви биде полесно да ги генерирате лажните пораки откако ќе успеете непречено да извлечете и вградите детали. Системот за содржина на вештачка интелигенција од светска класа сега ќе генерира единствена URL-адреса која е поврзана со одреден ID. Откако ќе го генерирате URL-то, едноставно копирајте го и залепете го во објавата.

Се смета дека е невозможно да се оди напред без стабилна интернет конекција. Затоа, се препорачува корисникот да воспостави непречено поврзување пред да помине низ процесот. Дополнително, корисникот мора да ја вгради точната врска NGL што ја содржи точната идентификациона адреса.

Тоа е затоа што без вметнување на точниот ID, невозможно е да се добијат точните перформанси што всушност ви се потребни. Значи, ако сте подготвени да бидете дел од овој смешен процес. И подготвени сте да играте смешна игра со вашите пријатели, тогаш треба да преземете NGL Android бесплатно.

Клучни карактеристики на Апк

 • Бесплатно за преземање.
 • Лесен за инсталација и употреба.
 • Без регистрација.
 • Без претплата.
 • Задолжително право корисничко ID.
 • Ова може да работи само со сметки на Инста.
 • Сега корисниците можат да испраќаат ngl анонимни прашања.
 • Дури и праќајте анонимни пораки користејќи модерирање на содржината од класа AI.
 • Пријателите одговараат токму на вашата приказна.
 • Користете длабоко учење и процес заснован на правила за да стекнете повеќе информации.
 • Алгоритми за совпаѓање на шаблони на знаци засновани на правила за филтрирање на лоши информации и неприфатливи јазици.
 • Запомнете дека NGL Mod Apk ќе открие штетен јазик и малтретирање.
 • Уште повеќе, пораките ја додаваат вашата ngl.link во вашата IG био.
 • Поправени грешки и подобрувања се направени во апликацијата.
 • Не се дозволени реклами.
 • Едноставна табла за поставки за основни модификации.
 • Детален водич за членовите е додаден за преземање насоки.
 • Ќе се генерира единствена URL-адреса со премиум отклучен.
 • Сега вметнете ја URL-адресата во Објавата на сметката на Инста.
 • Интерфејсот на апликацијата остана едноставен.
 • Потсетниците за известувања ќе ви помогнат да ги добивате најновите ажурирања.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете NGL Apk

 Како што споменавме за преземањето на најновата верзија на датотеките со Android Apk, корисниците на Android може да веруваат на нашата веб-страница бидејќи овде обезбедуваме само вистински apk-датотеки. Затоа што сакаме да бидеме сигурни дека корисниците ќе се забавуваат со вистинскиот производ, па затоа обезбедуваме само автентични верзии.

Задоволство ми е да ве информирам дека нашиот тим е составен од професионалци од различни области. Никогаш нема да го понудиме Apk во делот за преземање освен ако не сме сигурни дека операцијата ќе биде непречена. Кликнете на врската дадена подолу за да ја преземете ажурираната верзија на Apk. Како таква, датотеката NGL Mod Apk не е достапна во Google Play Store.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Се претпоставува дека веќе сме ги презеле потребните чекори за да ја обезбедиме безбедноста на апликацијата кога е инсталирана и користена. По мерењето на овие чекори, откривме дека се безбедни за инсталирање и користење. Сепак, ние не ги поседуваме директните авторски права на апликацијата.

Покрај овие алатки, има многу работи поврзани со Инстаграм на нашата веб-страница. За да дознаат повеќе за нив, другите корисници можат да ги следат овие врски. Апликациите се Апк на Масук Инстаграм Брзина на следбеници Apk.

Заклучок

Многу е веројатно дека имате некои смешни пријатели во вашиот живот кои можат да си дозволат да платат за овие смешни смешни пораки. Значи, најдобро е да ја преземете најновата верзија на NGL Apk овде. И уживајте во генерирањето на тони смешни пораки, објави и слики бесплатно, без никаква претплата.

Најчесто поставувани прашања
 1. Дали обезбедуваме NGL Mod Apk-датотека?

  Да, овде ја обезбедуваме изменетата верзија на апликацијата за корисниците на Android.

 2. Дали е безбедно да се инсталира Apk?

  Иако не гарантираме никакви гаранции. Сепак, ја инсталиравме апликацијата и откривме дека е стабилна за користење.

 3. Дали апликацијата поддржува трета страна Аds?

  Не, апликацијата што ја обезбедуваме овде никогаш не дозволува рекламирање од трета страна.

 4. Дали апликацијата бара интернет конекција?

  Да, управувањето со услугите бара непречено поврзување.

 5. Дали е продуктивно да се користи вештачка интелигенција од светска класа?

  Да, апликацијата нуди напредна ВИ погодна за мобилни телефони за корисниците на Android.

 6. Дали е бесплатно да се преземе NGL Apk Premium отклучен?

  Да, про верзијата што ја обезбедуваме овде е чисто бесплатна за пристап со опција со еден клик.

Превземи линк

Оставете коментар