Picka 30 Days To Love Apk Download за Android [игра]

Иако најдовме многу различни нови игри засновани на симулација на пазарот. Дополнително, овие игри може да бараат различни витални дозволи. Но, фокусирајќи се на желбата на гејмерот, ние сме успешни да ја донесеме оваа уникатна игра позната како Picka 30 Days To Love Apk.

Што е андроид симулација базирана на андроид игра структурирана фокусирана на мобилни корисници. Во играта, играчите бараат да ја играат улогата на Студент. Каде тој/таа ќе аплицира за краток курс во следните 30 дена. Сепак, дојде денот и гејмерите требаше да се движат побрзо.

Запомнете дека програмерите ги вградуваат овие повеќекратни изненадувања внатре. Истражувањето на тие изненадувања ќе ви помогне да уживате во искуство во реално време со пријателите. Оттука, вие сте подготвени да учествувате во оваа улога како младо момче, а потоа инсталирајте го Picka 30 Days To Love Download.

Што е Picka 30 Days To Love Apk

Picka 30 Days To Love Apk е совршена нова игра базирана на симулации, развиена од Plain Bagel Inc. Освен тоа, ќе ви помогне и во уживањето во реален виртуелен простор.

Приказната на играта започнува непречено. Онаму каде што аниме-лик ја доби оваа порака на мобилен, нудејќи голема можност за следните 30 дена. Да, во следните 30 дена играчот можеби ќе може да се приклучи на виртуелен курс.

Иако не можеме да бидеме сведоци на директно мешање. Но, програмерите веруваат дека ја понудиле оваа директна опција за онлајн запознавање. Каде што гејмерите можат да уживаат во состанок во живо во chatbox. Иако ликовите можат да се сретнат во одреден момент.

Сепак, експертите ја вградуваат оваа одлична можност да ја испратат и да уживаат во испраќањето пораки на различни девојки и момчиња. Ако сакате таков виртуелен RPG игри. Тогаш подобро преземете ја ажурираната верзија на Picka 30 Days To Love Android од овде.

Детали за АПК

ИмеPicka 30 дена за љубов
верзијаv0.3.10
големина23 MB
СоздавачОбичен Bagel Inc.
Име на пакетотcom.plainbagel.picka_english
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаигри - Симулација

Кога станува збор за инсталација и играње на играта. Тогаш се смета за едноставно и не бара помош од трета страна. Прво, од играчите се бара да ја преземат апликацијата за игри. Достапно е да се пристапи со опција со еден клик.

Сега започнете го процесот на инсталација со притискање на копчето за инсталирање. Откако ќе заврши инсталацијата, сега започнете со главната приказна. Не заборавајте да учествувате на онлајн датумот, играчот бара прво да аплицира за регистрација.

За регистрација и Facebook и Google сметки се дозволени. Внатре во главната контролна табла, се нуди интерфејс за приватно поле за разговор со различни профили. Дури и гејмерите можат да прикачуваат и споделат повеќе статуси поставувајќи претходно дизајнирани слики.

Се нуди дел од профилот за уредување плус додавање на различни основни информации. Колку повеќе ќе можете да го завршите статусот на вашиот профил. Повеќе членови на групата можат подобро да ве разберат. Одредени клучни трикови може да помогнат да се стекне привлечност.

Сепак, вие не сте свесни за тие трикови, тогаш не грижете се затоа што имате мазен и интелигентен разговор. Може секогаш да помогне да се добие добро внимание на другите убави луѓе. Оттука, вие сте спремни да бидете дел од овој курс, а потоа бесплатно да ја интегрирате играта Picka 30 Days To Love.

Клучни карактеристики на играта

 • Апликацијата за игри е бесплатна за пристап.
 • Лесно за инсталирање и играње.
 • Различни професионални карактеристики се достапни за избор.
 • Интегрирањето на играта нуди уникатно искуство.
 • Каде што гејмерите можат да се приклучат на 30-дневен курс.
 • Таму се присутни различни момчиња и девојчиња.
 • Дури и интеракција со тие студенти.
 • Може да помогне да се изгради добра врска.
 • Дури и играчите можат да започнат виртуелен состанок.
 • Онаму каде што се достапни различни претходно композитни пораки.
 • Контролната табла за приспособени поставки ќе помогне во менувањето на функциите.
 • Нема достапни реклами од трета страна.
 • Интерфејсот за играње беше едноставен и 2D.

Снимките на екранот од играта

Како да преземете Picka 30 Days To Love Apk

Најновата верзија на апликацијата за игри е достапна за пристап од Play Store. Сепак, поради некои клучни ограничувања, многу гејмери ​​на Android може да не можат да пристапат до директна датотека Apk. Па што треба да прават тие навивачи во таква ситуација?

Ако го барате најдобриот алтернативен извор за преземање апликација за игри. Сепак не може да се најде поради непристапноста на клучот. Потоа им препорачуваме на тие гејмери ​​да ја посетат нашата веб-страница и да пристапат до најновата апликација Picka Apk со еден клик.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Апликацијата за игри што ја поддржуваме е чисто оригинална. Дури и добро позната платформа за онлајн игри ја структурираше играта. Во моментов е претставена меѓу другите игри на Play Store. Оттука, играта е чисто безбедна за инсталирање и играње.

Постојат различни други симулации базирани на игри апликации се презентирани. За да ги инсталирате и уживате во другите игри, следете ги линковите. Тие вклучуваат Фабрика за јајца во мирување Apk Ragdoll Turbo Desmount Apk.

Заклучок

Ако ви е досадно и немате друга активност освен гледање на екранот на мобилниот. Тогаш, не трошете го вашето време и уживајте во инсталирањето на Picka 30 Days To Love Apk. Која е бесплатна за пристап, плус може да се инсталира во паметни телефони со еден клик.

Превземи линк

Оставете коментар