Pinki Tunnel Apk Download за Android [VPN]

VPN-ите се сметаат за најпребаруваните и најсимнуваните алатки ширум светот. Повеќето од виртуелните приватни алатки достапни преку Интернет се премиум и бараат претплата. Но, тука го донесовме ова напредно бесплатно за преземање Pinki Tunnel.

Оваа алатка Apk е бесплатна за пристап и не бара претплата. Но, се смета дека регистрацијата е неопходна и без акредитиви за најава, пристапот до професионалните функции е невозможен. Иако не можеме да бидеме сведоци на директно копче за регистрација внатре.

Така, оние кои се подготвени да истражуваат и да уживаат во врвните карактеристики на алатката. Мора прво да се контактира со администраторот користејќи ја контролната табла за контакт. И лесно пристапувајте до бесконечни линкови на серверот со различни IP адреси бесплатно без губење време и ресурси.

Што е Pinki Tunnel Apk

Pinki Tunnel VPN е онлајн алатка за андроид спонзорирана од трета страна, структурирана од Sunmoon Technologies. Целта на понудата на оваа сосема нова платформа е да се обезбеди бесплатен онлајн извор. Каде што регистрираните членови можат лесно да пристапат до различни сервери бесплатно.

Концептот на алатки за виртуелен приватен протокол дојде откако луѓето ширум светот почнаа да се соочуваат со проблеми. Како што се блокирање на веб-локации, апликации и проблеми со хакирањето итн. Иако многу апликации за Android не се достапни ширум светот.

Дури и оние кои се успешни во преземањето на тие апликации, подоцна може да не можат да пристапат до главната контролна табла. Бидејќи тие апликации се рестриктивни за IP адресите на земјата. Така, сега инсталирањето на алатката VPN лесно ќе помогне да се добијат IP адреси на различни земји.

Исто така, ќе помогне во отклучувањето на рестриктивните протоколи со постигнување IP адреси на различни земји. Оттука ви се допаѓаат професионалните карактеристики на VPN и се подготвени да го искористат тоа. Тогаш што чекаш? Само преземете ја апликацијата и уживајте во врвните функции.

Детали за АПК

ИмеТунел Пинки
верзијаv5.4
големина5.7 MB
СоздавачSunmoon Technologies
Име на пакетотcom.tunnelguru.toofan.all
Ценаслободен
Задолжителен Android4.1 и Плус
категоријаапликации - алатки

Кога ќе погледнеме во минатото, тогаш проблемите поврзани со сајбер беа толку мали што никој не помислуваше да хакира уреди. Но, со напредокот во технологијата, многу експерти почнуваат да размислуваат да понудат напреден безбедносен систем за луѓето.

Тоа не само што ќе ги намали шансите за хакирање, туку и ќе помогне во трајно искоренување на проблемите со хакирањето. Така, фокусирајќи ги целите и клучните точки, програмерите конечно се успешни во структурирањето на оваа нова алатка наречена VPN.

Интегрирањето на апликацијата во андроид паметен телефон не само што ќе помогне во отклучувањето на различни блокирани платформи. Но, исто така им помага на корисниците да ја направат нивната интернет конекција безбедна и посилна. Да, овозможувањето на апликацијата VPN трајно ќе ги отстрани сите проблеми со хакирањето.

Процесот на инсталација и користење на апликацијата е многу едноставен. Прво, им препорачуваме на корисниците на Android да ја преземат најновата верзија на Apk од овде. Сега инсталирајте го во андроид паметен телефон и пристапете до главната страница вклучувајќи ја и листата на сервери.

Изберете кој било од достапните сервери за воспоставување врска. Откако врската е успешна, сега корисниците на Android можат лесно да пристапат до сите блокирани платформи. Така, вие сте спремни да ги истражите професионалните карактеристики на апликацијата, а потоа да инсталирате преземање на Pinki Tunnel.

Клучни карактеристики на Апк

 • Бесплатно преземање на Apk од тука.
 • Инсталирањето на апликацијата нуди директен пристап до повеќе сервери.
 • Изборот на кој било од достапните сервери ќе помогне да се изгради врска.
 • Тоа на крајот помага во отклучување на различни рестриктивни платформи.
 • Освен тоа, помага и во обезбедувањето на нивната интернет конекција.
 • Регистрацијата е задолжителна.
 • Не е потребна претплата.
 • Рекламите од трета страна се блокирани.
 • Интерфејсот за апликации е едноставен и пријателски за мобилни уреди.
 • Достапни се сервери на повеќе земји.
 • Минималната брзина на индивидуално поврзување е 1 Gbps.
 • Достапно е и преместување GPS.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да ја преземете апликацијата Pinki Tunnel VPN

Во моментов апликацијата е достапна за пристап од Play Store. Но, тоа е категоризирано во рестриктивен дел. Што значи дека корисниците на Android не можат да пристапат до директната датотека Apk. Значи, што треба да прават корисниците на Android во такво сценарио?

Оттука сте збунети и барате онлајн автентичен извор за преземање на датотеката Apk. Мора да ја посетите нашата веб-страница и да ја преземете најновата верзија на апликацијата од овде. Само кликнете на даденото копче за врска за преземање и лесно преземете ја апликацијата.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Да претпоставиме дали е достапна некоја апликација за пристап на Play Store. Тоа значи дека е безбеден за преземање и е чист за употреба. Оваа конкретна алатка Apk е достапна и на Play Store. Што значи дека е безбедно да се инсталира и користи. Дури и оригиналната датотека Apk е достапна за пристап од овде.

Веќе објавивме и споделивме многу други слични VPN алатки овде на нашата веб-страница. Ако сте заинтересирани да ги истражувате тие други слични алатки, мора да ги следите врските. Кои се ДС Тунел АПК ITIM VPN Апк.

Заклучок

Ако имате проблеми со прекумерна безбедна интернет конекција. Потоа ви предлагаме да ја преземете и инсталирате ажурираната верзија на Pinki Tunnel Apk. Тоа е достапно за пристап од нашата веб-локација со опција со еден клик.

Превземи линк

Оставете коментар