Poparazzi Apk Download за Android [Нова 2022 година]

Дали сте голем fanубител на брза храна и не можете да најдете идеален извор преку кој лесно можете да нарачате вкусна пица? Потоа им препорачуваме на оние корисници на паметни телефони да ја инсталираат Poparazzi Apk. Интегрирањето на оваа апликација ќе му овозможи на инсталерот да нарача најбрза пица преку Интернет.

Оваа апликација е оперативна само во Дебрецин, која се наоѓа во Унгарија. Иако ова место е познато по својата единствена колекција на храна плус убавина. Но, повеќето од живите луѓе таму сакаат да јадат брза храна како пица и хамбургери.

Затоа, имајќи ги предвид побарувачката и барањето на луѓето, програмерите ја структурираа оваа едноставна неверојатна апликација. Некои клучни трикови им помагаат на корисниците да добијат попусти и ќе ги споменеме овие трикови. Така сте заинтересирани, тогаш преземете го Apk од тука.

Што е Попараци Апк?

Poparazzi Apk е апликација за нарачка на храна преку Интернет каде што се достапни повеќе зделки, вклучувајќи попусти. Покрај тоа, фокусирајќи се на корисничката помош, експертите интегрираат повеќе категории внатре. Тоа им помага да добијат максимален избор наспроти различните вкусови.

Повеќе клучни диференцијали може да помогнат да се привлече привлечноста кај луѓето. Дека клучните разлики вклучуваат планови, цени и вкус. Понатаму, системот за следење на претходната нарачка е исто така интегриран внатре за да му помогне на клиентот да знае за точното време на пристигнување.

Ако ги погледнеме клучните карактеристики што се достапни во апликацијата. Потоа, пронајдовме тим за техничка поддршка на динамички категории, филтер за пребарување и неделно дистрибуирано мени, итн. Мојата опција за нарачка е исто така додадена во Попараци Ап.

Детали за АПК

ИмеПопараци
верзијаv1.256
големина40.30 MB
СоздавачInnovair Marketing Ltd и Oneminorder
Име на пакетотcom.oneminorder.paparazzi
Ценаслободен
Задолжителен Android4.1 и нагоре
категоријаапликации - Храна и пијалоци

Тоа му помага на корисникот да провери плус да управува со неговите / нејзините нарачки навремено. Дури и историјата ќе помогне да се запомни многу вкусови што ги испробале досега. Освен сите овие карактеристики, програмерите ја интегрираат и оваа опција Liquor во Попараци Андроид.

Сега користејќи ја посебната опција, регистрираните членови исто така можат да нарачаат алкохол со храна над попуст. Запомнете дека процесот на нарачка на алкохол е легален и не создава проблеми. Вкусот и стапката на пицата ќе се разликуваат со денови.

Да претпоставиме, дизајнот со вкус во понеделник ќе биде различен од другите денови. Дури и стапките со големини, исто така, ќе се разликуваат со деновите. Најдобар трик за да добиете добра зделка со целосна награда за попуст е да се обидете да купите планови за застапништво.

Да, преку купување на планот за застапништво ќе му помогне на корисникот да добие целосен попуст плус бонус. Програмерите планираат да додадат понапредни опции внатре. Некои од нив се во фаза на изградба. Ако сте заинтересирани и барате можност, преземете ја апликацијата Попараци.

Клучни карактеристики на апликацијата

  • Датотеката Apk е бесплатна за преземање.
  • Не е потребна регистрација.
  • Дури и не е потребна претходна претплата.
  • Не се дозволени реклами од трети страни.
  • UI на апликацијата е пријателска за мобилни телефони.
  • Додадени се филтерот за напредно пребарување и динамичките категории.
  • Така, корисникот може лесно да пропагира.
  • Тимот за поддршка е секогаш тука за помош.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да ја преземете АПК

Има многу различни канали на Интернет, достапни што нудат слични Apk-датотеки бесплатно. Но, повеќето од тие извори што се достапни не се доверливи. Така, со оглед на безбедноста и приватноста на корисникот, препорачуваме корисниците на андроид да ја посетат нашата веб-страница.

Бидејќи овде споделуваме само автентични и оригинални апликации. За да се осигураме дека датотеката Apk не содржи малициозен софтвер и е оперативна за употреба, ние ја инсталираме истата датотека преку различни уреди. За преземање на ажурираната верзија на апликацијата Попараци Андроид, кликнете на линкот подолу.

Оние кои се loversубители на брза храна и бараат совршени извори на Интернет. Преку кои лесно можат да нарачаат повеќекратна брза храна. Потоа препорачуваме корисниците да ги следат споменатите URL-адреси што се Апгида Алгида иле Казан Comà ©+Plantas Apk.

Заклучок

Ако припаѓате на Дебрецин, сместен во Унгарија и барате извор на Интернет. Преку кои андроид корисниците лесно можат да нарачаат пица со алкохол. Тогаш ви препорачуваме да инсталирате Попараци Преземање на андроид уред.

Превземи линк

Оставете коментар