Репродуктор MP3 Apk преземање за Android [најнова апликација]

Повеќето паметни телефони со Android ги нудат овие различни вградени стандардни апликации внатре. И опцијата Media Player се смета за тие апликации. Меѓутоа, со оглед на напредниот пристап до најновите добро дизајнирани експерти од предната страна, донесе Репродуктор MP3 Апк.

Сега инсталирањето на одредена апликација внатре во уредот ќе им овозможи на корисниците на андроид. За да уживате и да ги истражувате најновите карактеристики, вклучително и уредување на алатката MP3 Cutter. Освен што се репродуцира, одредената апликација им помага и на корисниците на андроид да уредуваат аудио датотеки.

Процесот на измена и уредување на аудио датотеки е незгоден. Но, не грижете се за тоа бидејќи подолу овде ќе разговараме накратко за процесот. Значи, вие сте подготвени да уживате и да доживеете уникатни карактеристики на алатката, а потоа преземете ја апликацијата MP3 за репродукција од овде.

Што е репродуктор MP3 Apk

Репродукторот MP3 Apk е совршено добро дизајнирана апликација за Android структурирана, фокусирана на корисниците на паметни телефони. Целта на развивање на оваа апликација е да понуди напреден софтвер. Тоа доаѓа со многу различни клучни карактеристики, вклучувајќи опции за уредување.

Повеќето достапни паметни телефони на пазарот поддржуваат вграден софтвер. А апликацијата Media Player се вбројува во тие апликации. Сепак, поради поддршка и други ограничувања. Повеќето паметни телефони престануваат да примаат ажурирања редовно.

Поради нередовни ажурирања, многу корисници на андроид почнуваат да се досадуваат со користење на иста дизајнирана апликација повторно и повторно. Дури и корисниците почнуваат да ги бараат најдобрите алтернативни извори. Но, повеќето од достапните датотеки преку Интернет се премиум или не се поддржани.

Затоа, земајќи го предвид барањето и барањето на корисникот За Media PlayerНа Експертите се вратија со оваа неверојатна апликација за андроид. Ако сте заинтересирани за апликација и сте подготвени да уживате во професионалните карактеристики, инсталирајте го Репродукторот MP3 Download.

Детали за АПК

ИмеMP3 плеер
верзијаv1.5.3
големина5.9 MB
СоздавачСметководство
Име на пакетотmp3 песни.mp3player.mp3cutter.ringtonemaker
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаапликации - Музика и аудио

Откако накратко ја истражувавме апликацијата, на крајот наоѓаме различни клучни карактеристики внатре. Тие вклучуваат филтер за напредно пребарување, омилена листа за проверка, опција за директно бришење, напреден еквилајзер, тајмер, брзина на репродукција, шема на бои, алатка за сечење, визуелизатор и опција Постави како ринг -тон итн.

Целта зад интегрирањето на овој филтер за напредно пребарување во апликацијата. Е да обезбеди клучна опција за помош која им помага на корисниците лесно да ги најдат датотеките. Да, преку вградување на еден збор во филтерот лесно ќе помогне да се идентификува датотеката.

Оние кои сакаат да ја креираат својата омилена листа за проверка, сега можат да ја генерираат својата омилена листа за репродукција. Додека слушаат музика, многу корисници стануваат без свест и заминуваат во длабок сон. Со оглед на ефикасното користење на батеријата, се додава опција за брз тајмер.

Сега започнете да слушате музика и заборавете на затворањето на апликацијата. Бидејќи тајмерот брзо ќе ја затвори апликацијата по завршувањето на времето. Динамичен напреден еквилајзер и визуелизатор е интегриран во апликацијата.

Тоа значи дека корисниците ќе доживеат уникатен преден пад со динамични четири копчиња. Сега корисниците можат лесно да го контролираат басот, јачината на звукот, виртуелизаторот и балансот. Оттука, уморни сте од користење на стариот дизајниран медиа плеер и барање нов динамичен, а потоа преземете Репродуктор MP3 Андроид.

Клучни карактеристики на Апк

 • Бесплатно да ја преземете од овде.
 • Апликацијата доаѓа со многу различни карактеристики.
 • Тие ги вклучуваат сите опции за поддршка на формат.
 • Гранд 5 Различни графички еквилајзери.
 • Опција за директно пребарување и игра.
 • Преземете ги дури и медиумските датотеки користејќи го менаџерот за преземање.
 • Пребарајте пронајдете датотека преку албум, име на уметник и наслов.
 • Напредна алатка за уредување MP3 секачи е присутна за употреба.
 • Лесно генерирајте и модифицирајте плејлисти.
 • Тајмер да ја убие операцијата по одредено време.
 • Различни теми за боја.
 • И интерфејс за апликации, погоден за мобилни телефони.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете репродуктор MP3 Apk

Во моментов, датотеката со апликацијата е достапна за преземање од Play Store. Но, кога станува збор за пристап до датотеките без никакво ограничување или дозвола. Тогаш тие корисници на паметни телефони мора да ја посетат нашата веб -страница бидејќи оваа опција не е достапна на Play Store.

Мнозинството корисници на андроид регистрираат жалби во врска со недостапноста до директната датотека. Причината е проблемот со софтверската поддршка. Затоа, вие сте меѓу оние кои го доживуваат истиот проблем, мора да ја посетат нашата веб -страница и да ја преземат датотеката со апликации директно бесплатно.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Датотеката со апликации што ја нудиме овде е веќе инсталирана на различни уреди. По инсталирањето на производот преку различни уреди, не најдовме грешка внатре. Дури и апликацијата работи непречено и на старите и на најновите паметни телефони со Android.

Ако ги барате најдобрите алтернативни медиа плеери за андроид паметни телефони. Тогаш подобро следете ги дадените врски што се Сонгстер АПК SpotiFlyer Apk.

Заклучок

Или користите стар паметен телефон или најнов, можете да преземете и интегрирате Reproductor MP3 Apk. Запомнете дека оваа апликација е совршена можност за корисниците да уживаат во врвни карактеристики. Онаму каде што уредникот и плеерот се под еден пакет.

Превземи линк

Оставете коментар