Камионџии на Европа 3 Apk преземање за Android [Игра 2022]

Симулациската игра се смета за една од најкорисните платформи за учење и подобрување на возачките вештини. Иако претходните верзии на играта нудеа дисплеи со низок квалитет и искуства во кокпитот. Затоа, се враќаме со Truckers of Europe 3 фокусирајќи се на барањата на играчите.

Неопходно е да се спомене дека играта што ја претставуваме овде се уште е во бета фаза. Оригиналната верзија на играта е сè уште во изработка, но успеавме да ја направиме бета верзијата на апликацијата достапна за корисниците на Android. Оригиналната apk-датотека може да се најде овде ако сакате да пристапите до неа.

Сепак, во оваа статија ќе ви објасниме како да инсталирате и користите апликации за игри. Ќе ви ги дадеме деталите за интеграцијата на апликациите за игри. Значи, ако сакате да дознаете за инсталацијата и користењето на апликациите за игри, тогаш внимателно следете ги упатствата подолу.

Што е Truckers of Europe 3 Apk

„Truckers of Europe 3 Android“ е симулациска игра за возење камион развиена од трети страни. Тоа е убава игра за симулација на паметни телефони каде на играчите им се дава можност да започнат сопствен бизнис со камиони. И заработете дополнителен профит со транспорт на тешки товари и други предмети користејќи опции за товар.

Нудиме трета верзија на играта со симулатор на камиони. Последните две верзии се сметаа за најпопуларни и најтрендирани на пазарот. Сепак, иако графиката и другите клучни детали се непречено подобрени. Андроид гејмерите исто така предложија нови додатоци.

Откако ги добија сите овие предлози, експертите одлучија да започнат последна трета серија симулации на камиони. Сите позитивни предлози ќе бидат додадени во оваа финална верзија. Дури и графичката табла и таблата за поставки на копчињата се накратко подобрени за да ги одразуваат повратните информации што ги добивме.

Сосема е очигледно дека ги сакате сите овие клучни подобрувања и дека сте подготвени да уживате во сите придобивки што доаѓаат со тоа што имате премиум контролна табла во 3D игра. Во овој случај, што чекате? Наместо да губите повеќе време, подобро преземете ја најновата бета игра од овде.

Детали за АПК

ИмеКамионџии од Европа 3
верзијаv0.34.1
големина224 MB
СоздавачСофтвер Ванда
Име на пакетотcom.WandaSoftware.TruckersofEurope3
Ценаслободен
Задолжителен Android4.4 и Плус
категоријаигри - Симулација

За време на нашето кратко истражување на апликацијата за игри, откривме дека е богата со функции. Кога ја прелистувавме апликацијата, бевме изненадени кога откривме дека дури и на играчите им се дава можност да го возат камионот низ многу европски земји, вклучително и селските патишта. Тие вклучуваат Милано, Прага, Берлин, Германија, Франција, Венеција, меѓу другите.

Во моментов, играчите можат да избираат различни нови камиони, вклучително и приколки кои се вградени со паметен сообраќаен систем со вештачка интелигенција за подобар потенцијал за заработка. Тие можат да работат дење и ноќе за да заработат добар профит веднаш. За поизвонредно искуство, играчите можат да користат повеќе гаџети за да го подобрат своето искуство во играњето.

Играта нуди најреално искуство со физика на камиони каде играчите ќе имаат чувство да возат вистински камиони. Со оглед на тоа што вклучува мерачи на гориво, трошоци за оштетување, копчиња, опрема, управување, 3D приказ, подобрена вештачка интелигенција, реални звуци на моторот итн.

Веќе споменавме дека бета фазата е во процес на завршување. Сепак, се очекува дека ќе биде потребно повеќе време за да се заврши бета играта. Поради оваа причина, во следните неколку месеци, фановите можеби ќе можат да пристапат до датотеките на играта од официјалните веб-локации.

Бета верзијата е успешна, но се надеваме дека ќе успееме да ја донесеме на јавноста во блиска иднина. Запомнете, сепак, дека за отклучување на европските камиони и други професионални дизајни се потребни парички. И овие монети се заработуваат со нудење услуги на луѓето кога играат Камионџии на Европа 3 бета.

Клучни карактеристики на Апк

Апликацијата за игри со интензивно искуство во возењето со одлична HD графика за гејмерите. Запомнете дека за добро искуство со игрите, вистинските камиони се нудат со конфигурации на шасијата. Сите дополнителни функции се споменати овде.

 • Бесплатно да ја преземете играта за возач на камион.
 • Не е потребна регистрација.
 • Не е потребна напредна претплата.
 • Лесен за инсталација.
 • Инсталирањето на играта нуди најреален приказ на играта за физика на камиони.
 • Тоа вклучува мерач за потрошувачка на гориво, трошоци за оштетување и 3D приказ итн.
 • Овде се обезбедуваат неограничени пари за отклучување на професионални ресурси.
 • Играта нуди и реални временски услови.
 • За подобра контрола, обезбеден е волан на допир.
 • Моторите со високи октани се достапни за непречено возење
 • Возете низ европските земји.
 • Ден и ноќ циклус подразбира.
 • Додадена е детална внатрешна контролна табла.
 • Не се дозволени реклами од трети страни.
 • Интерфејсот на играта е динамичен и привлечен.

Снимките на екранот од играта

Како да ја преземете бета играта Truckers of Europe 3

Претходно беше споменато дека такви претходни верзии не се достапни од Play Store и официјални извори. Но, овде можеме да ви ја обезбедиме оригиналната бета верзија на апликацијата за вашиот уред со Android. За да ја преземете најновата Apk, кликнете на следнава врска за да ја отворите.

Веќе ја објавивме и инсталиравме играта на различни уреди со Android, со оглед на безбедноста и приватноста на гејмерот. Откако ја инсталиравме играта на различни уреди, откривме дека играта работи соодветно. Така можете да уживате во играта без никакви грижи.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Апликацијата за игри веќе беше инсталирана на различни паметни телефони со Android и не најдовме никакви проблеми со играта. Иако, бидејќи никогаш не ги поседуваме авторските права за апликацијата, нема да одговараме во случај нешто да тргне наопаку за време на процесот на играње.

Покрај апликациите за игри споменати погоре, има многу други апликации базирани на симулација кои се достапни на нашата веб-локација. Следните врски ќе ве одведат до повеќе информации за тие достапни апликации за симулација. Кои се Игра Лигњи Ројал Игра АПК Симулатор за бензинска пумпа Apk.

Заклучок

Како што ја сакавте серијата Камионџии на Европа од самиот почеток. Ако барате автентичен извор за да ја преземете најновата верзија на играта. Потоа им препорачуваме на гејмерите на Android да инсталираат Truckers of Europe 3 Download, до кој можете да пристапите со само еден клик од овде.

Најчесто поставувани прашања
 1. Дали обезбедуваме Камионџии од Европа 3 Mod Apk?

  Не, тука ја нудиме оригиналната верзија на игра.

 2. Дали е безбедно да се инсталира Apk?

  Да, апликацијата за игри што ја обезбедуваме овде е чисто безбедна за инсталирање и играње.

 3. Дали играта нуди повеќе кожи?

  Да, тука гејмерите ќе понудат повеќе дизајни и скинови.

Превземи линк

Оставете коментар