Преземи Utouto Suyasuya Apk за Android [Отклучена приказна]

Сосема сме возбудени да ја претставиме оваа нова игра на Utouto Suyasuya на корисниците на Android. Овде мобилните корисници ќе уживаат во играњето со овој прекрасен аниме лик. Понатаму, на играчите на играта им се нуди слобода да водат љубов со овој лик. Запомнете дека девојката е чувствителна и ранлива.

Главно, играта изгледа интересна и пријатна за играње. Сепак, постојат и клучни ограничувања наметнати. Што вклучува метар за спиење и љубов. Сега од гејмерите се бара навремено да го проверат мерачот. Како што бројките ја надминуваат границата, тогаш женскиот лик станува буден и играта запира.

Она што им го препорачуваме на Android гејмерите е да играат внимателно и да играат пријателски. Бидете трпеливи и никогаш не играјте во брзање. Ако играчите одат во брзање, тогаш девојката ќе се разбуди и се завршува лошо. Затоа, она што им го препорачуваме на гејмерите е да одат бавно, да играат непречено и да ја направат девојката удобно користејќи уникатни потези.

Што е Utouto Suyasuya Apk?

Utouto Suyasuya Game е прекрасна игра за симулација на Android во живо, развиена од BC.LTD. Сега инсталирањето на играта нуди реално искуство со симулација на гејмерите на Android. Понатаму, играчите ќе уживаат во играњето со овој прекрасен аниме лик додека таа спие во нејзиниот кревет.

Играта се врти околу оваа прекрасна девојка лик која е сама и симпатична. За новите играчи, оваа игра изгледа тешко разбирлива. Затоа што симулацијата започнува кога девојката спие. Сега животот на девојчето се смета дека е во опасност. Од гејмерите се бара да ја обезбедат девојката од непријателот.

Додека таа спие, секој може да влезе и да и наштети на девојката. Затоа, она што им го препорачуваме на играчите е да се грижат за девојката и да ја чуваат безбедно. Постојат и други можности кои исто така постојат за обезбедување на девојката. Како убавиот лик го гледа нивниот труд и нуди различни награди. Затоа од играчите се бара да бидат трпеливи и внимателни.

Запомнете, гејмерите може да ги искусат овие клучни ограничувања во смисла на пребарување и истражување. Она што им го препорачуваме на играчите е да ги прочитаат упатствата и да уживаат во игра. Оваа игра може да се игра и во онлајн и офлајн режим. Така, преземете го најновиот Utouto Suyasuya Android од овде и уживајте во бесплатно искуство со симулација во живо. Обезбедуваме и други релативни игри за корисниците на Android кои се Друга девојка во ѕидот Apk Candy Love Apk.

Детали за АПК

ИмеУтоуто Сујасуја
верзијаv1.1.1
големина125.9 MB
СоздавачBC.LTD
Име на пакетотcom.warumiyo.utosuya
Ценаслободен
Задолжителен Android5.1 и Плус

Бесплатен за преземање и лесен за инсталирање

Апликацијата за игри на Android е потполно бесплатна за преземање од овде со еден клик. Едноставно инсталирајте ја играта Apk во кој било паметен телефон овозможувајќи непознати извори од поставките за мобилни телефони. Откако ќе се инсталира, сега гејмерите можат бесплатно да уживаат во искористувањето на оваа симулација во живо. Apk може да се преземе со еден клик.

Прекрасни ликови

Андроид гејмерите ќе најдат многу различни аниме ликови во играта. Првичните достапни ликови ја вклучуваат оваа прекрасна девојка. Досега, не можевме да најдеме други роднини ликови во играта. Сепак, програмерите тврдат дека во иднина ќе додадат повеќе нови ликови во играта на Utouto Suyasuya.

Повеќе јазични

Овде, Apk за игри што го поддржуваме го поддржува овој повеќејазичен приклучок. Иако апликацијата за игри е развиена од јапонски уметници. Така, стандардниот јазик што се користи овде е јапонскиот. Сепак, фокусирајќи се на помошта на гејмерот, програмерите го интегрираат овој англиски преведувач. Тоа значи дека содржината на игра може да се преведе на англиски.

HD графика

Повеќето корисници на Android веруваат дека ваквите случајни игри од трети страни се здодевни и невозможни за уживање. Клучната причина за овие проблеми се должи на графиката. Ако зборуваме за оваа нова игра, тогаш таа поддржува HD графика. Тоа значи дека гејмерите ќе уживаат во реална игра на нивниот паметен телефон со Android.

Мобилен одговорен за играње

Играта што ја нудиме овде нуди интерфејс за мобилните играчи за играчите. Понатаму, играта може да се игра и во онлајн и офлајн режим. Понатаму, тој исто така нуди дел за приспособени поставки за менување на клучните операции, вклучувајќи звук, јазик и функција за споделување на социјалните мрежи.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете Utouto Suyasuya Apk?

Ако зборуваме за преземање на најновата верзија на датотеката Android Apk. Мобилните корисници можат да ѝ веруваат на нашата веб-страница бидејќи овде на нашата веб-страница нудиме само автентични и оригинални апликации. За обезбедување на безбедноста, ангажиравме и професионален тим.

Клучната цел на тимот е да се погрижи дадената датотека Apk да е стабилна и мазна. Освен ако тимот не е уверен во датотеката на апликацијата, ние никогаш не ја нудиме во делот за преземање. За преземање на најновата верзија на датотеката Apk за игри, ве молиме кликнете на копчето за директна врска за преземање.

Најчесто поставувани прашања

Дали е безбедно да се инсталира датотеката Apk?

Иако, ја инсталиравме апликацијата за игри на повеќе паметни телефони со Android и ја најдовме стабилна. Сепак, играта може да содржи некои сцени за возрасни, затоа чувајте ја подалеку од деца.

Дали корисниците на Android можат да преземаат игра од Google Play Store?

Досега играта не е достапна за преземање од Play Store. Сепак, заинтересираните корисници на мобилни телефони можат лесно да го добијат од овде со еден клик.

Дали е компатибилен со паметни телефони со Android?

Да, верзијата што ја обезбедуваме овде е целосно компатибилна со сите паметни телефони со Android.

Заклучок

Оние корисници на Android кои се заинтересирани да уживаат во игра за симулација во живо треба да го пробаат Utouto Suyasuya Apk. Овде гејмерите понудија целосна слобода да уживаат во интеракција со реалистичен прекрасен аниме лик. Понатаму, играчите можат да уживаат во чувањето на слаткото девојче безбедно од другите.  

Превземи линк

Оставете коментар