Преземете ја апликацијата Vercel Apk 2022 година за Android [Ново]

Овој пат донесовме нова андроид апликација Two in One за корисниците на паметни телефони. Да, зборуваме за апликацијата Верцел која е игра плус социјална апликација. Оние кои сакаат да играат игра плус комуницираат социјално отколку да ја преземат Apk од тука.

Повеќето пати, апликациите се развиваат со фокусирање на еден предмет. Но, овој пат програмерите дојдоа до оваа нова идеја. Каде што се користат две различни теми за привлекување и привлекување на вниманието на корисниците на Андроид. Постојат повеќе различни клучни точки што се достапни во апликацијата.

Thoseе разговараме за овие точки чекор по чекор навремено. Затоа, внимателно прочитајте ја содржината за да го разберете Vercel.App јасно и прецизно. Кога зборуваме за популарните Кинези и Корејците кои се во тренд и целосно внимание на платформите на социјалните медиуми.

Фокусирајќи ја потребата и вниманието на корисникот, експертите излегоа со оваа нова апликација. Каде што корисниците на андроид можат да играат плус да комуницираат со различни случајни луѓе. Најважниот дел се оние на кои навистина им се допаѓа содржината поврзана со медиумската индустрија.

Мора да пристапите до платформата затоа што тука може да се контактираат само луѓе плус вести во врска со БТС. Кога зборуваме за играта и нејзините импликации. Отколку корисникот не треба да се грижи затоа што играта е многу едноставна.

Запомнете ги оние кои се заинтересирани да ги добијат најновите информации плус податоци во врска со различни популарни лица како што се БТС. Тогаш, тие мора да ја инсталираат апликацијата во нивните андроид смартфони. Колку порано пристапувате до платформата, толку повеќе ќе имате пристап до информации однапред.

Така, детално ќе ги објасниме играта и социјалниот дел подолу овде. Значи, ако сте заинтересирани да ја истражите платформата, тогаш преземете ја апликацијата Taekook Game Vercel од тука. И уживајте во играње и интеракција со случајни луѓе користејќи социјален дел.

Што е Верцел Апк

Оттука, апликацијата е онлајн игра плус социјална платформа. Каде што учесниците можат да истражуваат различни слики од популарниот тим на БТС. Покрај тоа, оние кои се заинтересирани да запознаат случајни луѓе и да ја споделат својата loveубов во врска со БТС, мора да се пријават.

Кога зборуваме за играње на Vercel Game преку андроид уредот, тоа е многу едноставно. Сè што треба да сторат е да ја преземат ажурираната верзија на Apk од оваа страница. Потоа инсталирајте ја Апликацијата во нивните паметни телефони. Сега отворете ја инсталираната апликација и добијте директен пристап до главната станица за игри.

Детали за АПК

ИмеВерцел
верзијаv9.8
големина9.6 MB
СоздавачВЕРЦЕЛАПП
Име на пакетотверцел.ап
Ценаслободен
Задолжителен Android4.0.1 и Плус
категоријаигри - мозаик

Над главниот екран, различни меурчиња ќе се појават преку почетната страница. Сè што треба да сторат е само стратешки да ги испуштат меурите еден по еден. И одговарајте на боите на меурчињата за да постигнете нова слика. Колку повеќе сте успешни во спојување меурчиња.

Колку повеќе ќе бидете успешни во постигнувањето на различни слики во врска со BangTan Boys. Да бидам искрен, оваа апликација за игри се разви во фокусот на фановите на BangTan Boys. Во моментов, ниту една веб-страница не ја нуди оригиналната верзија на верзијата Apk.

Тука нашата веб-страница е првата платформа каде fansубителите на БТС можат да ја добијат оригиналната верзија на играта Апликација Верцел. Ако сте заинтересирани да ја играте играта, преземете ја на нашата веб-страница. Која е првата и оригинална верзија на апликацијата за игри.

Клучни карактеристики на Апк

  • Датотеката Apk е бесплатна за преземање од нашата веб-страница.
  • Инсталирањето на апликацијата ќе ги понуди и двете операции.
  • Кои ја играат играта и учествуваат одеднаш.
  • За играње на играта не е потребна регистрација.
  • Но, кога зборуваме за пристап до делот за социјални медиуми.
  • Тогаш регистрацијата е неопходна за одредена работа.
  • Не се дозволени реклами од трети страни.
  • Корисниците никогаш нема да побараат да купат премиум претплата.
  • Корисничкиот интерфејс на апликацијата е лесен за мобилни уреди.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да ја преземете АПК

До сега, веб-страницата не е успешна во донесувањето на оригиналната верзија на датотеката Apk. Лажат дури и оние веб-страници кои тврдат дека нудат оригинална верзија. Па, што треба да прават корисниците на мобилна телефонија во такво сценарио кога сите нудат лажни датотеки?

Ако сте заглавени и не знаете кому да верувате, мора да ја посетите нашата веб-страница. Бидејќи ние нудиме само автентични и претходно инсталирани Апликации тука. За да ја преземете ажурираната верзија на апликацијата Vercel, кликнете на дадениот подолу линк за преземање.

Како да инсталирате Apk

Кога ја пребаруваме апликацијата за игри преку различни извори. Потоа, најдовме дека луѓето ја нарекуваат играта со името на WaterMelon Game. Играта се нарекува лубеница бидејќи почетната слика ја прикажува лубеницата.

Оттука, ако сте успешни во преземањето на верзијата Apk. Сега инсталирајте го во вашиот паметен телефон. Потоа стартувајте ја апликацијата за игри од менито за мобилни телефони и тоа е готово. Запомнете, не заборавајте да дозволите непознати извори од поставката за мобилен телефон.

Можеби исто така сакате да преземете

SideQuest Апк

Тенсура Крал на чудовиштето Апк

Заклучок

Ако баравте оригинална верзија Синтетичка игра со вода-диња, позната и како Верцел. Сега имате директен пристап до датотеката Apk овде. Само ставете го табулаторот над споменатото копче за врски за преземање и уживајте во крајните одлики.