Преземи Vigo Live Apk 2022 за Android [Онлајн разговор]

Тука сум со уште една неверојатна апликација за пренос и пренос во живо за вашите мобилни телефони со Android. Goingе добиете „Vigo Live Apk“ ?? за вашите паметни телефони и таблети со Android.

Но, ова е специјално дизајнирано за оние луѓе кои сакаат да емитуваат возрасни или 18+ видеа од нивните телефони.

Што е Виго во живо

Затоа, достапен е само за оние корисници кои се над 18 години. Овде можете да разговарате и да гледате жешки девојки од целиот свет кои можат да изведат сè за да ве забавуваат.

Но, за да добиете пристап до радиодифузерот, треба да платите монети. Овие монети се ресурси за апликација што можете да ги користите за да испраќате текстуални пораки до радиодифузерите.

Понатаму, можете да ги проследувате и да побарате од нив да настапат според вашиот избор. Иако содржи правила и прописи за содржина за возрасни, исто така постојат и за да се избегнат неправилно однесување и несоодветни активности.

Покрај тоа, ова Апликација за датирање ви помага да најдете нови луѓе и да ги направите ваши пријатели. Освен тоа, оваа апликација обезбедува егзистенција на милиони луѓе ширум светот.

Значи, ако имате талент и мислите дека можете да привлечете повеќе луѓе на вашиот профил, тогаш започнете да создавате своја сопствена содржина.

Вклучувањето во апликацијата е бесплатно, но исто така можете да платите неколку долари за да ја надградите сметката на следните нивоа. Затоа што кога ја плаќате и ажурирате вашата сметка, тогаш добивате шанса да станете повидливи за публиката. Кога ќе станете повидливи за публиката, тогаш можете да добиете повеќе фанови кои следат.

Постојат неколку други апликации за стриминг што се достапни на нашите веб-страници, како на пр НаноЛив Апк, Bebas стриминг во живо apk, MangoLive, и Bunny во живо. Или можете да го користите полето за пребарување во горниот десен агол за да најдете многу други слични апликации.

Детали за АПК

ИмеВиго во живо
верзијаv366.16.32
големина18.61 MB
СоздавачВиго во живо
Име на пакетотвоздух.vigo.live.stream
Ценаслободен
Задолжителен Android4.0.3 и нагоре
категоријаапликации - Слободен

Како да добиете Vigo Live Apk Бесплатни неограничени монети?

Па, јас нема да ви кажам никаков хак ниту имам модна верзија. Но, тука е легален и лесен трик за заработка на неограничени бесплатни монети во Виго Лајв. Пред да одам да го споделам тој трик, само сакам да ви кажам за важноста на тие златници.

Овие се основните ресурси во Апликацијата, така што кога ги немате тие ресурси, тогаш нема да ги користите за вас.

Бидејќи не можете да гледате или да проследувате видеа и да испраќате текстуална порака до посакуваните познати личности. Но, трикот за кој ќе ви кажам ќе ви помогне многу. За да добиете бесплатно неограничено злато, започнете со емитување на вашите сопствени видеа.

Но запомнете дека содржината мора да биде привлечна и да има можност да привлече корисници. кога ќе добиете успех за да добиете повеќе пати, следбеници и пријатели, тогаш тие ќе започнат да ви плаќаат виртуелно злато за да ја пренесете вашата содржина.

Значи, така можете да заработите многу пари, како и виртуелни монети во Виго. Така може да разговарате и со најжешките момци и девојчиња од која било земја.

Бидејќи не постои ограничување или ограничување за одредена земја, така што секој може да го користи без ограничување. Сепак, тоа е целосно ограничено за децата и има филтри за да се избегне пристапот на помалку од 18 корисници.

Клучни карактеристики на апликацијата Vigo Live

Постојат многу опции од кои можете да добиете бенефиции. Бидејќи ова ви овозможува многу забава и го привлекува забавното ниво до екстремни нивоа. Ако сте сингл и сакате да сретнете кој било партнер за возрасни, тогаш оваа платформа е направена токму за вас.

Затоа што има илјадници луѓе низ целиот свет кои се очајни и немаат партнер за живот. Затоа, за надминување на нивниот проблем го донесов ова решение што е прилично едноставно и практично.

Но, за сега, ајде да се движиме кон карактеристиките, така што ќе се запознаете правилно за тоа што тоа ќе ви го понуди.

  • Апликацијата Виго е апсолутно бесплатна за преземање.
  • Нема иритирачки реклами.
  • Можете да направите партнери за одредено време да се забавуваат во вашето слободно време.
  • Направете нови пријатели не само од вашите сопствени земји, туку и од надвор од земјите.
  • Апсолутно е безбедно за употреба.
  • Проследувајте во висококвалитетна слика или со HD видео.
  • Можете да направите видео разговор со вашите следбеници и пријатели.
  • Сите луѓе се реални и не се вработени од апликацијата.
  • И многу повеќе.

Заклучок

Ако вашето чувство сам и сакате да разговарате со некого или разговарајте во живо со некого, добијте ја оваа апликација за вашиот Андроид телефон и уживајте во животот.

Не трошете пари и енергија само обидувајќи се да бидете среќни со Виго, бидејќи нема споредба на ова. Со цел да ја преземете најновата верзија на Vigo Live Apk за Android допрете или кликнете на копчето подолу за преземање.

Споделете со вашите пријатели: Пред да одам да ја преземете апликацијата, само сакам момци кои ако ви се допаѓа, ве молиме споделете го овој пост / напис со вашите пријатели и колеги.

Директен линк за преземање