Winning Eleven Apk Download 2022 За Андроид [Најнов]

Со големо задоволство објавуваме дека конечно споделуваме една од најинсталираните фудбалски игри за паметни телефони и таблети со Android. Јас всушност зборувам за „Winning Eleven Apk“?? тоа е многу познато меѓу фудбалските фанови.

Никогаш не бевме сведоци на какво намалување на неговата слава уште од лансирањето и главна причина за тоа е што програмерите секогаш ја одржуваа играта до денес.

Затоа, тоа е една од главните причини да станете успешни. Затоа што кога ќе ги ослободите или обезбедите најновите верзии на пазарот според желбите на вашите фанови, тогаш не ги губите.

Ќе ги споделам карактеристиките и некои други информации за Фудбалски натпревар во следниот пасус за да ги едуцирате почетниците за победничките единаесет Apk. Затоа им препорачувам на сите фанови на WE Soccer внимателно да ја прочитаат статијата пред да ја инсталираат апликацијата на нивните телефони.

За победник единаесет Апс

Тоа е апликација за игра за уреди за мобилни телефони со Android. Тоа е во основа симулатор развиен врз основа на фудбалскиот спорт со обезбедување на висококвалитетни 3Д графика и анимации. Ја одиграв оваа игра и имав добро искуство.

Постојат речиси две илјади и шестотини играчи на располагање во играта и можете да изберете свои омилени играчи.

Најдоброто нешто за играчите е што Меси и Роналдо се вклучени во списокот за да ги изберат за својот тим. Но, тие играат од свои тимови и клубови, затоа не можете да направите посебен тим со нив.

Покрај тоа, има околу сто дваесет и шест екипи на располагање за избор. Оние екипи и играчи кои учествуваа на Светскиот куп 2018 година беа дел од списокот на тимови и играчи.

Значи, можеме да кажеме дека играта има ажуриран список на играчи и тимови. Затоа е најдобро за навивачите затоа што тоа го прави пореални за нив.

За да настанете подобро, треба да изберете еден тим, а потоа да ги обучите неговите играчи. Така, можете да ги подобрите вештините на вашиот тим играјќи пријателски натпревари. Најдоброто е што кога настапувате добро, добивате награди и поени кои понатаму водат до отклучување нови играчи.

Детали за АПК

ИмеПобеда единаесет
верзијаv1.2
големина67.36 MB
СоздавачДака
Име на пакетотcom.соцереволуција.dua
Ценаслободен
Задолжителен Android4.0.3 и погоре
категоријаигри - Спорт

Начини на игри

Постојат различни видови на режими на игра за да уживате во апликацијата.

Ако ви се допаѓа оваа фудбалска игра, тогаш предлагам да ги пробате и овие фудбалски игри
Победа единаесет 2012 Warkop
Победа единаесет 2018 година

Начин на обука:

Во овој режим, играчите можат да ги подобрат своите вештини играјќи натпревари од типот на натпревар.

Пријателски режим:

Во овој вид на игра, дозволено е да изберете само два тима од 64 екипи од целиот свет. Понатаму, вие можете да играте само казни во овој режим на игра.

Режим на првенство:

Можете да учествувате на настанот на Светскиот куп со избирање на вашиот омилен тим од повторно оние 64 екипи.

ЛШ:

Таму можете да играте Лига на шампиони со избирање на кој било национален тим на која било земја.

Основни карактеристики

 • Бесплатно е за преземање и за репродукција.
 • Имате реални анимации и игра.
 • Огромна толпа додека навива за вас.
 • Можете да вежбате да го направите вашиот тим совршен.
 • Постои режим на игра кој ви овозможува да комуницирате со вистински играчи за да научите основни работи.
 • Може да ја играте Winning Eleven офлајн без да ги потрошите вашите податоци.
 • Има многу повеќе за да се забавувате и може да се запознаете само кога ќе ги инсталирате на вашите телефони.

Како да инсталирате или преземете единаесет победи

Постои многу едноставен начин да ја инсталирате датотеката Apk или Winning Eleven и преземањето е уште полесно. Затоа што ја обезбедивме најновата верзија на WE APK. Само следете ги следниве чекори за да ја подготвите апликацијата за вашето уживање.

 1. На страницата има копче за преземање, па кликнете на тоа и почекајте неколку минути за да го завршите процесот на преземање.
 2. Потоа, одете во поставката за безбедност на вашиот Андроид и обележете ја опцијата Непознати извори.
 3. Потоа пронајдете ја датотеката Apk во Складирање на вашиот телефон.
 4. Допрете/кликнете на таа датотека и изберете или допрете „инсталирај“?? опција.
 5. Сега, почекајте неколку секунди, ве молам.
 6. Вие сте завршиле сега, па одете на апликации или дома и започнете ја играта и уживајте.
Основни барања
 • Андроид 4.3 или верзија оперативен систем е потребен за ракување со апликацијата.
 • Капацитетот на RAM меморијата на вашиот уред мора да биде 2 GB или повеќе од тоа.
 • Потребно е минимум 1 GB слободен простор за складирање за чување на основните датотеки на играта.
 • Веројатно ви требаат андроид мобилни уреди, паметни телефони или таблети.

Заклучок

Сега можете да ја добиете играта и да уживате во слободното време. Достапно е бесплатно на нашата страница.

Директен линк за преземање

Оставете коментар