Wooduku99 Apk преземање 2022 година за Android [Ново]

Иако игрите се играат за уживање во слободно време. Но, денес се вративме со оваа нова игра која не само што ќе нуди уживање. Бидејќи свирењето на Вудуку99 ќе ви помогне да го опуштите вашиот ум, вклучително и да ги изострите невронските клетки.

Кога луѓето слушнале за игри со мобилни телефони, во повеќето случаи тие размислуваат да губат време. Дури и родителите се толку уморни што мислат само како губење време. Оттука, разгледувајќи ги предлозите и прашањата на старешината, програмерите ја конструираа оваа нова апликација.

Што е многу едноставно во смисла на игра, но кога зборуваме за стратегии и паметен пристап. Потоа, тука доаѓа предизвикот кога играчот треба да изгради вештачка мапа во умот. И следете ја играта користејќи ја таа мапа и никогаш не обидувајте се да направите грешки.

Затоа што една единствена грешка може да предизвика огромна штета во играта. Во основа, на 2Д игра се состои од различни блокови каде што се достапни 9*9 слободни делови за пополнување. За да победи, играчот мора правилно да ги пополни местата без да остави простор.

Оттука, правилно преполнување на просторите без да оставите простор. Играта ќе додели различни поени над семафорот. Средства повисока оценка ќе додели различни подароци. Оттука, читањето на содржината ќе го олесни разбирањето на играта.

Запомнете дека ова е стара класична игра што луѓето ја користат за да играат преку далечни џоистици во минатото. Дури и поради различните форми, на играчот останува како тој / таа да ги поправи тие празнини користејќи ги блоковите. Играта целосно зависи од нашата интелигенција и однапред размислување.

Повеќе за Wooduku99 Apk

Тоа е апликација за андроид игри каде што гејмерот треба да постави тули со различна форма во празни места. Покрај тоа, напуштањето на просторот може да не даде никакви поени. Затоа, при поставување на блоковите, внимавајте и обидете се соодветно да ги прилагодите.

Играта може да се игра во двата режима значи онлајн и офлајн. Играњето преку Интернет ќе понуди инстант подароци, вклучувајќи картички за заштеда. Што може да му помогне на играчот да продолжи со својата игра користејќи влез во вајлд-карта. Понатаму, опцијата за пожар ќе изгори некои блокови за да ги испразни просторите.

Детали за АПК

ИмеВудуку99
верзијаv1.3.0
големина36.56 MB
СоздавачЗасладувач
Име на пакетотcom.game.wdk_android
Ценаслободен
Задолжителен Android4.4 и Плус
категоријаигри - мозаик

Кога играчот е заглавен во место, каде што тој / таа не е во можност да се движи понатаму. Едно нешто што забораваме да споменеме дека програмерите ги интегрираа овие реклами во датотеката Apk. Значи дека тие ќе се појават навремено на екранот и за исклучување реклами, ве молиме исклучете го вашиот мобилен телефон од Интернет.

Освен овие клучни точки што ги спомнавме овде. Играта е конструирана не заради уживање, туку е претстава која опушта и го изострува човечкиот ум. Дури и на некои, вашиот ум започнете да ги гледате работите поинаку.

Тој играч почнува поинаку да им приоѓа на работите. Не заради размислување, туку заради играта и користените стратегии. Ако долго време баравте ваква апликација за игри. Кои не само што нудат уживање, туку овозможуваат и релаксација. Потоа, му предлагаме на корисникот да ја инсталира најновата верзија од тука.

Клучни карактеристики на апликацијата

 • Инсталирањето на Apk ќе понуди и релаксација и уживање.
 • Апликацијата е достапна за преземање од тука, како и за продавница за игри.
 • Внатре во играта, играчот може да најде различни опфаќања на простори 9 * 9.
 • За да постигнете играч на поени, треба правилно да го пополни тој простор без да остави празни места.
 • Кога станува збор за уништување на блокови, тогаш користете мали за пополнување на празнините.
 • Колку повеќе предизвикувате високи резултати, толку повеќе ќе уживате во играта.
 • Елиминирајте повеќе блокови, вклучително и елементи во еден потег и повикајте го вашиот сопствен господар.
 • Изградете го механизмот и распоредете ги блоковите во совршена комбинација и уништете ги.
 • Не е потребна регистрација за играње.
 • Поддржува реклами од трети страни.
 • Многу едноставна во однос на употребата.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да ја преземете апликацијата

Оттука, многу веб-страници тврдат дека нудат слични Apk-датотеки бесплатно. Но, кога станува збор за реалноста, тогаш треба да го кажеме ова дека ваквите платформи нудат лажни и оштетени датотеки. Така, во таква ситуација корисниците на андроид можат да имаат доверба во нашата веб-страница.

Бидејќи споделуваме само автентични и оригинални Apk-датотеки. За да бидете сигурни дека корисникот е забавен со вистински производ. Ние инсталираме иста датотека преку различни уреди. За преземање на најновата верзија на играта Wooduku99, кликнете на дадениот линк.

Можеби исто така сакате да преземете

Д-р Марио Светот Апк

Апликацијата Јокаи Гледајте Пуни Пуни

Заклучок

Ако сте слободни или чекате долго за купување различни работи. Тогаш им препорачуваме на корисниците да ја инсталираат Wooduku99 Apk од тука. И уживајте во слободното време да го пополнувате празни места користејќи блокови. Додека ја користите ако имате било каков проблем, слободно контактирајте не.