Zomato Delivery Partner Apk Download 2022 за Android [Заработете пари]

Индија се смета за една од најнаселените земји по Кина. Земјата се соочува со проблем со невработеноста и луѓето бараат различни можности за работа. Така, фокусирајќи се на фрустрацијата на младите, донесовме партнер за испорака на Зомато.

Сега инсталирање на Апликација за заработка внатре Андроид уред ќе им овозможи на корисниците на Android. За да добиете неограничени онлајн нарачки во 500+ различни градови и да заработите добра провизија за навремено завршување на нарачките. Запомнете овде на ова поле времето е пари.

Ова значи дека од лицата за испорака се бара да го достават пакетот во дадено време. Процесот на интеграција и користење на апликацијата е незгоден. Но, не грижете се затоа што подолу овде ќе ги споменеме клучните чекори на начин.

Што е Zomato Delivery Partner Apk

Партнер за испорака на Zomato Android во реалност е онлајн платформа спонзорирана од Zomato Logistics. Целта на развивање на оваа платформа е да понуди можност. Онаму каде младата генерација, вклучувајќи ги и оние што се добри во возењето, може веднаш да заработи добра провизија.

Освен одредена платформа, има многу други веб -страници достапни на Интернет. Кои исто така нудат слични карактеристики. Но, во реалноста, тие платформи се алчни и не се лесни за корисниците. Многу членови на партнери регистрираат поплаки во врска со проблемите со клиентите.

Дури и многумина го споменаа овој проблем со трансакциската исплата. Сепак, тоа е дел од технологијата, но никогаш не значи дека проблемот треба да се појавува повторно и повторно. Оттука, фокусирајќи ги проблемите и најдобрите перформанси, експертите ги отстранија сите тие проблеми од оваа апликација.

Додека се развива оваа апликација, се прават многу импровизации. И ние веруваме дека тие надградби не само што ќе ги отстранат пречките, туку исто така им помага на партнерите непречено да ги искористат нарачките. Значи, вие сте подготвени веднаш да заработите добри пари, а потоа преземете ја датотеката Apk од тука.

Детали за АПК

ИмеПартнер за испорака на Зомато
верзијаv1.0.0
големина4.6 MB
СоздавачЗомато логистика
Име на пакетотcom.zomato.испорака
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаапликации - Храна и пијалоци

За да ја направат апликацијата лесна за корисниците, експертите додаваат различни клучни карактеристики внатре. Тие вклучуваат Поддршка за 500+ градови, непречен систем на плаќање, напредна опција за трансакции, лесна регистрација, систем за поддршка 24/7 и опција за заработка повеќе итн.

Апликацијата целосно поддржува и работи во повеќе од 500+ градови во Индија. Затоа, не треба да се грижите дали услугата работи во вашиот град или не. Оние кои живеат во покраини, исто така, имаат право да се регистрираат и да започнат услуги за испорака преку Интернет.

За да започнете да заработувате, не се потребни искуство или квалификации. Само преземете ја апликацијата, започнете со земање инстант нарачки и заработете добра провизија. Со оглед на лесната трансакција со пари, експертите ја додаваат оваа неделна опција.

Каде што личните лица можат лесно да ги извршуваат своите заработени пари неделно. Затоа, тие не мора да чекаат за последниот датум во месецот за повлекување пари. Процесот на регистрација со платформа е многу едноставен. Само преземете ја апликацијата, наведете ги основните информации и тоа.

Ако некое лице се соочува со тешкотии при регистрирање или пристап до главната табла. Тогаш не грижете се бидејќи Zoomato нуди систем за поддршка 24/7. Каде што луѓето можат да добијат лесна помош во секое време. Ако сте невработени, тогаш инсталирајте преземање партнер за испорака на Zomato.

Клучни карактеристики на Апк

 • Бесплатно да ја преземете од овде.
 • Инсталирањето на апликацијата ја нуди оваа можност за заработка.
 • Каде што луѓето лесно можат да заработат пари за испорака на пакети.
 • Пакетите за испорака вклучуваат прехранбени производи.
 • ГПС системот ќе ви помогне во следењето на информациите за клиентите.
 • Информациите вклучуваат број за контакт и точна локација.
 • Регистрацијата се смета за задолжителна.
 • За тој мобилен број е потребен.
 • Не се потребни претплати.
 • Не се дозволени реклами од трети страни.
 • Интерфејсот за апликации е пријателски за мобилни телефони.
 • Напреден систем за плаќање за непречена трансакција.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете партнер за испорака на Zomato Apk

Во моментов апликацијата е достапна за преземање од Play Store. Но, многу корисници на Android не можат да ја преземат датотеката Apk поради проблеми со компатибилноста на паметните телефони. Затоа, со оглед на лесниот пристап, ние исто така ја нудиме датотеката Apk овде на нашата веб -страница.

Пред да ја понудите датотеката Apk во делот за преземање. Ја инсталиравме апликацијата на различни уреди. Додека не сме сигурни за непречена работа, никогаш не го нудиме во делот за преземање. За да ја преземете датотеката Apk, кликнете на дадена врска.

Слично на оваа апликација, има многу други датотеки поврзани со испорака, достапни на нашата веб -страница. Оние кои се заинтересирани да ги истражат тие алтернативни апликации мора да ги следат врските. Тоа се Апликација Пасабуј Попараци Апк.

Заклучок

Затоа, припаѓате на Индија и сте невработени поради недостаток на искуство и вештини. Тогаш не грижете се затоа што тука се вративме со оваа одлична можност. Сега инсталирањето на Zomato Delivery Partner ќе понуди инстант работа за испорака на храна без никакво искуство или квалификациски тест.

Превземи линк

Оставете коментар