Zupee Apk Download за Android [Нова игра]

Игрите на одборот секогаш се сметаат за пријатни за играње во слободно време. Сепак, играњето игри во слободно време нуди уживање, но без пари. Така, фокусирајќи се на обезбедување онлајн можности овде, ние сме успешни во донесувањето на Zupee Apk.

Инсталирањето на најновата верзија на датотеката со апликација во паметен телефон ќе им овозможи на мобилните корисници. Да уживате во стара традиционална игра на табла позната по името Лудо преку паметен телефон. Играњето на оваа игра со пријателите не само што може да понуди уживање.

Но, сега се инсталира Играјте и заработете Play апликацијата ќе ви помогне да заработите кредити во играта. Подоцна заработениот кредит може да се откупи во вистински готовина преку онлајн банкарство. Ако сте спремни да ја искористите шансата, тогаш инсталирајте го Zupee Download.

Што е Zupee Apk

Zupee Apk е совршена онлајн апликација за игри на Android. Онаму каде што на регистрираните членови им се нуди оваа одлична можност да заработат бесконечен кредит. Со играње на познатата и најтрендирана апликација за игри во Индија наречена Лудо.

Кога гледаме во историјата и истражуваме достапни податоци. Потоа откривме луѓе кои ја играат оваа игра преку картон. Иако правилата и прописите се веќе однапред дефинирани и гејмерите можат да уживаат во мазна игра без да бидат загрижени.

Играта бара мини четири или двајца играчи за да започнат игра. Секој играч ќе понуди уникатен токен за боја каде што тој/таа ќе треба да ги управува оние кога ќе можат да добијат шест во ролна. Запомнете дека претходно луѓето ја играат оваа 2D игра со пријателите и членовите на семејството во нивното слободно време.

Но, сега ситуацијата е променета и луѓето се презафатени со својата работа. Затоа, фокусирајте го далечинскиот пристап и играјте ја играта онлајн. Програмерите ја структурираа оваа единствена апликација за онлајн игри позната како Zupee App.

Детали за АПК

ИмеЗупе
верзијаv2.2204.05_Gold
големина41.1 MB
СоздавачВрховен тим на Лудо
Име на пакетотво.ludo.supremegold
Ценаслободен
Задолжителен Android4.0.1 и Плус
категоријаигри - одбор

Всушност, апликацијата нуди и уживање и заработка. Процесот на играње на оваа игра е прилично едноставен и не бара незгодна вештина. Прво, од играчите се бара пристап до главната контролна табла на апликацијата со аплицирање за регистрација.

Оние кои добиле мобилен број можат да се регистрираат на платформата користејќи го. Сепак, некои луѓе не се задоволни со споделувањето на мобилниот број, мора да ја изберат опцијата за регистрација на е-пошта. Само допрете ја опцијата за сметка на Google и лесно регистрирајте се бесплатно.

Откако ќе можете да се регистрирате на платформата, таа ќе понуди директен пристап до главната контролна табла. Каде на гејмерите им е дозволено да учествуваат во Лудо. Запомнете дека може да се игра бесплатно со поканување пријатели и други случајни играчи.

Сепак, експертите обезбедуваат и категорија за играње и заработка. Онаму каде што работат турнирите во живо и луѓето можат да учествуваат на тие натпревари за да заработат добар профит. Победата на натпреварите ќе даде добар внатрешен профил.

Запомнете, ако поканите пријатели користејќи линкови за упатување, исто така ќе ја понудите оваа одлична можност да заработите пари. Она што го препорачуваме овде е наместо губење време. Само преземете го Zupee Android во смартфонот и уживајте во заработката плус играјќи ја онлајн играта Ludo.

Клучни карактеристики на Апк

 • Датотеката со апликацијата е бесплатна за преземање.
 • Регистрацијата е задолжителна.
 • Навивачите можат да се регистрираат преку мобилниот број.
 • Тие исто така можат да регистрираат поврзана сметка на Google.
 • Не е потребна напредна претплата.
 • Инсталирањето на апликацијата нуди да се игра познатата игра Лудо.
 • Во апликацијата за игри, се одржува турнир во живо.
 • Учеството во натпревари ќе помогне да се заработи добар профит.
 • Користете ја врската за упатување за да заработите пари.
 • Не се дозволени реклами од трети страни.
 • Интерфејсот за играње беше едноставен.
 • Пари може да се трансакции и депонираат преку безбеден систем за плаќање.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете Zupee Apk

Апликациите за игри не се достапни за преземање од Play Store. Ова значи дека корисниците на Android можеби нема да можат да пристапат до директната датотека Apk од таму. Значи, во таква ситуација, што треба да прават фановите на Android кога не можат да пристапат до Apk од продавницата?

Оттука сте збунети барајќи го најдобриот алтернативен начин за пристап до директна датотека Apk. Мора да ја посетите нашата веб-страница и да пристапите до најновата верзија на апликацијата за игри бесплатно. Само кликнете на копчето обезбедена врска за преземање и лесно пристапете до Apk бесплатно.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Иако официјалните платформи веќе потврдија дека апликацијата за игри е чисто безбедна за инсталирање. Дури и пред да ја понудите апликацијата за игри во делот за преземање. Го инсталиравме и на различни паметни телефони и не откривме проблем внатре.

Различни други игри на табла се објавуваат и споделуваат на нашата веб-страница. За да ги инсталирате и уживате во најдобрите алтернативни игри, следете ги линковите. Тие вклучуваат Аукција на Лудо Нинџа Лудо Врховно злато Апк.

Заклучок

Значи, сакаш да играш игри на табла, особено Лудо. Но, не може да се најде оригиналната апликација за игри што им овозможува на играчите и уживање и заработка. Потоа, во овој поглед, тие фанови мора да ја посетат оваа страница и да го инсталираат Zupee Apk бесплатно.

Превземи линк

Оставете коментар