13AL Apk Shkarko për Android [I ri 2022]

Megjithëse ne botuam numrin e aplikacioneve për fitime në internet në faqen tonë të internetit. Por kësaj here kemi sjellë një produkt të ri përmes të cilit përdoruesit e celularëve mund të kryejnë biznese në të gjithë botën. Për të fituar komision të pakufizuar, përfshirë shitjen e produktit në të gjithë botën, ju lutemi instaloni 13AL.

Aplikacioni është një aplikacion indonezian i zhvilluar posaçërisht për përdoruesit mobil të Indonezisë. Por duke marrë parasysh kërkesën në mbarë botën, zhvilluesit shtuan shtojcë shumëgjuhëshe brenda Apk. Kështu që përdoruesi mund ta përkthejë me lehtësi aplikacionin në çdo gjuhë.

Në realitet, qëllimi kryesor i zhvillimit të kësaj mundësie online ishte argëtimi i përdoruesve të Android. Dhe ofroni një online Aplikacioni për të fituar përmes së cilës ata mund të fitojnë lehtësisht para të vërteta. Procesi është shumë i thjeshtë që do të thotë se përdoruesit e regjistruar mund të blejnë produkte të ndryshme mbi tarifën e shitjes me shumicë.

Pastaj kontaktoni ata që janë duke kërkuar për një produkt të ngjashëm me një normë më të lartë. Dhe shisni produktin tuaj tek ai që është i gatshëm të blejë produktin tuaj. Përmes blerjes dhe shitjes së produkteve ju lehtë mund të fitoni qindra rupi në më pak kohë.

E vetmja gjë që duhet të bëni, shkarkoni versionin e fundit të Aplikacionit 13AL nga këtu. Pastaj regjistrohuni në forum duke përdorur numrin tuaj të telefonit. Mos harroni përveç numrit të telefonit, kërkohet edhe një kod më shumë. Dhe ky është kodi i ftesës, i cili mund të gjenerohet nga çdo anëtar i regjistruar tashmë.

Pa kodin e vendit plus numrin e telefonit dhe kodin e ftesës. Përdoruesi nuk mund të regjistrohet në platformë dhe të shesë produkte. Nëse jeni gati të kryeni biznes në të gjithë botën pa ndonjë rrezik. Pastaj instaloni versionin më të fundit të Apk nga këtu falas.

Çfarë është 13AL Apk

Në realitet, ajo është një platformë drejtuese biznesi në internet. Kur përdoruesit e celularëve mund të blejnë dhe shesin produktin e tyre me lehtësi te ndonjë palë e tretë pa ndonjë takim fizik. Për blerje ose blerje në internet përdoruesi duhet të regjistrohet në aplikacion.

Pasi të regjistroheni me aplikacionin, tani identifikohuni duke përdorur emrin tuaj të përdoruesit dhe fjalëkalimin. Pasi të keni hyrë në pult, do të gjeni kategori të ndryshme duke përfshirë Financat, Rimbushjen, Tërheqjen dhe Ndajeni atë. Secila kategori ofron funksione të shumëfishta.

Të tilla si përdorimi i opsionit Rimbushja, përdoruesi mund të depozitojë para të gatshme dixhitale brenda llogarisë së tij / saj. Me rimbushjen e llogarisë tuaj nuk është e mundur të kryeni biznes në internet. Pas rimbushjes shkoni te seksioni i Financave për të kontrolluar raportin tuaj të bilancit dhe ato në pritje.

Detaje të APK-së

Emër13AL
Versionv20.09.16
Masat22.3 MB
ZhvilluesALMM
Emri i Paketuesitcom.shembull.almm
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.1 dhe Plus
KategoriaApps - Biznes

Për më tepër, pas kryerjes së biznesit mbi forumin tani është koha që të jeni të porositur. Pasi fitimi të depozitohet brenda llogarisë tuaj tani vizitoni opsionin e tërheqjes. Brenda tërheqjes zgjidhni mënyrën e pagesës dhe vendosni kredencialet e kartës suaj.

Dhe testamenti automatikisht do të depozitojë shumën brenda llogarisë tuaj bankare. Përdoruesit tashmë kanë fituar miliona rupiah pasi instaluan 13AL Android Apk. Nëse besoni se keni një mendje biznesi, kjo është mundësia juaj. Shkarkoni aplikacionin dhe bëni miliona në më pak kohë.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

  • Instalimi i aplikacionit ofron produkte të ndryshme me një çmim të lirë.
  • Përdoruesi mund të blejë dhe shesë një produkt duke përdorur të njëjtën platformë.
  • Sa më shumë produkte të blini, aq më shumë shanse për të marrë një komision.
  • Ulje të mëdha mund të priten gjatë ngjarjeve të ndryshme.
  • Regjistri është i nevojshëm për të hyrë në dyqanin online.
  • Aplikacioni nuk mbështet reklama të palëve të treta.
  • Ndërfaqja e përdoruesit e aplikacionit është shumë e thjeshtë, kështu që përdoruesi nuk do të ngatërrohet kurrë gjatë përdorimit.

Fotografi të ekranit

Si të Shkarkoni dhe Përdorni Aplikacionin

Për shkarkimin e versionit të fundit të Apk Files. Përdoruesit e celularëve Android mund të besojnë në faqen tonë të internetit sepse ndajmë vetëm Aplikacione autentike dhe origjinale. Për të siguruar që përdoruesi të argëtohet me produktin e duhur, ne instalojmë të njëjtën Apk mbi pajisje të ndryshme.

Kur të jemi të sigurt që Aplikacioni është i qëndrueshëm dhe funksional për t’u përdorur. Pastaj ne e sigurojmë atë brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin e fundit të 13AL Alimama ju lutemi klikoni në butonin e lidhjes së shkarkimit të dhënë brenda artikullit.

Pasi të keni mbaruar me shkarkimin, instaloni aplikacionin. Kur instalimi të përfundojë, hapni apk dhe klikoni në butonin e regjistrimit. Gjatë regjistrimit, aplikacioni do të kërkojë kodin e ftesës dhe do të përdorë këtë kod "6454667"? Pa këtë kod, nuk është e mundur të gjenerohet një llogari.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të shkarkoni

Alimama Apk

JD Union Apk

përfundim

Nëse po kërkoni një mundësi në internet përmes së cilës mund të fitoni miliona rupi në më pak kohë. Pastaj ju rekomandojmë të instaloni 13AL Apk nga këtu me një mundësi të klikimit. Ndërsa instaloni nëse hasni ndonjë problem, mos ngurroni të na kontaktoni.  

Shkarko Linkun