Shkarkimi i Bang Ric Apk për Android [Lojë Mod]

Kur instalojmë dhe eksplorojmë lojërat e veprimit në internet. Pastaj gjetëm Mobile Legends Bang Bang midis atyre lojërave të njohura. Për fillestarët, konsiderohet sfiduese të luftosh kundër lojtarëve profesionistë. Kështu fokusimi i asistencës së lojtarit këtu solli Bang Ric.

Në fakt, aplikacioni i lojërave është një version i modifikuar i lojës zyrtare. Aty ku injektohen mijëra skripta të ndryshëm modifikues pro. Kjo u mundëson lojtarëve të shijojnë veçoritë e lojërave pro falas pa asnjë abonim.

Përveç injektimit të veçorive të hakerimit, lojtarët mund të ndihmojnë gjithashtu në zhbllokimin e burimeve pro. Burimet premium përfshijnë Heronjtë, Lëkurat dhe Efektet. Kështu që ju jeni të gatshëm të eksploroni Menunë Mod Hacks ML më pas shkarkoni aplikacionin e lojrave falas.

Çfarë është Bang Ric Apk

Bang Ric Android është një version i modifikuar i Mobile Legends. Aty ku shumë veçori të ndryshme hakerimi janë implantuar për lojtarët Android. Në fakt, aktivizimi i këtyre veçorive pro do t'u mundësojë lojtarëve të shijojnë dorën e sipërme kundër armikut.

Që nga zhvillimi dhe lëshimi i aplikacionit të lojrave. Tifozët android janë gjithmonë në kërkim për të gjetur një version të modifikuar të lojës. Sepse versioni zyrtar i aplikacionit të lojërave ofron vetëm veçori dhe mundësi të kufizuara për lojtarët.

Edhe pse në fillim niveli i konkurrencës konsiderohej më i ulët. Dhe diferenca e lojtarëve profesionistë brenda fushëbetejës ishte më e vogël në krahasim me sot. Prandaj, lojtarët e rinj mund të menaxhojnë lehtësisht dhe të luftojnë kundër kundërshtarëve.

Megjithatë, tani situata ka ndryshuar dhe diferenca e lojtarëve profesionistë është rritur. Prandaj, për fillestarët, duket e vështirë të mbijetosh kundër lojtarëve profesionistë brenda arenës së betejës. Prandaj, duke u fokusuar në këtë çështje, zhvilluesit sollën këtë lojë të re të modifikuar.

Detaje të APK-së

EmërBang Ric
Versionv1.6.95.7592
Masat124.7 MB
ZhvilluesMoonton
Emri i Paketuesitcom.mobile. legjenda
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.1 dhe Plus
KategoriaLojra - veprim

Kjo konsiderohet e lirë për t'u aksesuar dhe nuk kërkon abonim. Për më tepër, lojtarët nuk detyrohen kurrë të lejojnë leje të panevojshme. Për më tepër, lojtarët tani ofronin siguri të madhe në krahasim me mjetet e arritshme atje.

Duke marrë parasysh protokollin e sigurisë, zhvilluesit implantojnë këtë opsion të avancuar Anti-Ban. Tani aktivizimi i opsionit të veçantë do të shmangë ndalimin e problemit përgjithmonë. Meqenëse shumë lojtarë kanë gjithmonë frikë të përdorin mjete të tilla të palëve të treta.

Sepse nëse serverët janë të suksesshëm në marrjen e infiltrimit. Pastaj ata morën autoritetin për të ndaluar çdo pajisje plus llogari për vite të gjata. Dhe zhbërja e problemit të ndalimit duket e pamundur. Prandaj, duke marrë parasysh çështjen, ekspertët implantojnë këtë opsion Anti-Ban.

Përveç Anti-Ban, zhvilluesit implantojnë gjithashtu funksione të shumta pro brenda. Këto janë opsioni Auto Aim Hook, Magnet Hook 50%, Rritja e Dëmtimit, Rantai Color dhe Clear Cache. Mos harroni të gjitha këto opsione janë të aktivizuara thjesht me një opsion klik.

Për të injektuar dhe për të shijuar këto veçori të hakerimit pro kërkon një lidhje të qëndrueshme. Prandaj ju jeni gjithmonë në kërkim të gjetjes së një mënyre të sigurt për të injektuar këto hake ML falas. Atëherë ne rekomandojmë që lojtarët e ML të instalojnë Bang Ric Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Falas për tu shkarkuar.
 • E thjeshtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Instalimi i lojës ofron shumë veçori.
 • Ato përfshijnë Rritjen e Dëmtimit dhe Fuqinë e Hook.
 • Clear Cache dhe Damage Control janë gjithashtu të arritshme.
 • Të gjitha hakimet e përmendura janë të injektueshme me një opsion klikimi.
 • Përdoren protokolle të avancuara sigurie.
 • Përfshirë Anti-Ban të përditësuar.
 • Anti-Ban aktivizohet automatikisht.
 • Ndërsa lojtari nis lojën.
 • Për të injektuar të gjitha këto veçori kërkohet një lidhje e qëndrueshme.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e ngjashme me origjinalin.
 • Nuk kërkohet regjistrim.
 • Asnjë pajtim nuk është i nevojshëm.
 • Shumë opsione shtesë janë të arritshme.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Bang Ric ML

Nëse flasim për shkarkimin e versionit më të fundit të skedarëve Apk. Përdoruesit e android mund t'i besojnë faqes sonë të internetit, sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë dhe origjinalë. Për t'u siguruar që lojtarët do të argëtohen me produktin e duhur.

Ne punësuam një ekip ekspertësh të përbërë nga profesionistë të ndryshëm. Nëse ekipi nuk është i sigurt për funksionimin e qetë, ne kurrë nuk ofrojmë Apk brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të Apk, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë.

A është e sigurt të instaloni APK

Versioni i modifikuar i aplikacionit të lojërave që ne po mbështesim këtu është thjesht në pronësi të palës së tretë. Prandaj, ne kurrë nuk zotërojmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit. Edhe hakimet menaxhohen thjesht nga një zhvillues i panjohur. Pra, instaloni dhe injektoni veçoritë në rrezikun tuaj.

Ka shumë aplikacione të tjera të ML Modded që ndahen në faqen tonë të internetit. Ata tifozë që janë të gatshëm të eksplorojnë dhe shijojnë ato lojëra të tjera alternative të modifikuara ML, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Ato janë të Tadahashi MLBB Mod Apk Përforcues i renditjes VIP.

përfundim

Pavarësisht nëse jeni një lojtar i vjetër i ML ose i ri. Megjithatë, në pamundësi për të mbajtur pozicionin brenda arenës së betejës për shkak të mungesës së burimeve dhe aftësive. Atëherë mos u shqetësoni sepse këtu ne sollëm këtë version të ri Bang Ric Mod të ML që u lejon lojtarëve të shijojnë tonet e veçorive të hakerimit falas me një opsion klikimi.

Shkarko Linkun

Lini një koment