Shkarko Beat Saber Apk për Android [Lojë e lojës]

Më parë, lojtarët dinë vetëm për lojërat dhe kategorinë e tyre. Megjithatë, kur ata dëgjuan për këtë teknologji të re VR, ata habiten dhe magjepsen. Sepse këtu brenda teknologjisë VR, mjedisi realist i lojtarit dhe kërkesa e përqendrimit, ne sollëm Beat Saber Apk.

Në fakt, loja që po prezantojmë këtu është thjesht e re dhe mbështet këtë teknologji VR. Aty ku lojtarët kërkojnë të marrin pjesë dhe të copëtojnë ritmet e muzikës duke përdorur levë. Edhe pse për fillestarët, ky koncept duket i ri dhe unik.

Sidoqoftë, më poshtë këtu, ne do të diskutojmë shkurtimisht të gjitha detajet kryesore, përfshirë veçoritë. Prandaj jeni gati të jeni pjesë e kësaj të reje Gameplay 3D. Atëherë më mirë shkarkoni versionin më të fundit të Beat Saber Game dhe shijoni një përvojë të drejtpërdrejtë VR.

Çfarë është Beat Saber Apk

Beat Saber Apk është përmbyllur ndër lojërat më të mira në internet të Teknologjisë VR. Ku lojtarët ofruan këtë përvojë realiste me ekran 3D. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është thjesht të instalojnë lojën dhe të kënaqen duke marrë pjesë direkt brenda.

Megjithëse teknologjia VR dhe pajtueshmëria e softuerit konsiderohen krejtësisht të ndryshme. Prandaj, lojtarët e rastësishëm të Android mund të mos jenë në gjendje t'i instalojnë ato lojëra për shkak të problemit të përputhshmërisë. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët në një situatë të tillë?

Prandaj ata lojtarë Android që admirojnë gjithmonë përjetojnë lojëra të tilla të realitetit virtual brenda telefonave inteligjentë. Duhet të hyni në faqen tonë të internetit dhe të provoni këtë aplikacion të ri të lojrave. Kjo konsiderohet e lirë për t'u luajtur dhe nuk kërkon leje shtesë.

Për më tepër, lojtarët mund të shijojnë të njëjtën përvojë me smartphone. Gjithçka që ata kërkojnë këtu janë syze VR 3D dhe pajisje të përputhshme. Nëse ju pëlqen koncepti dhe jeni gati të jeni pjesë e këtij gameplay të ri, atëherë instaloni Beat Saber Download.

Detaje të APK-së

EmërBeat Sabre
Versionv1.0
Masat8 MB
ZhvilluesLUAJ GIGANTE
Emri i Paketuesitcom.beat.saber.luaj
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Vogëlsira

Kur ne instalojmë lojën, atëherë e gjetëm konceptin unik dhe të ndryshëm. Pika plus e instalimit të lojës është se konsumon më pak hapësirë ​​ruajtëse. Për më tepër, ai mund të jetë lehtësisht i operueshëm si brenda celularëve të fundit ashtu edhe të vjetër me një opsion klikimi.

Zhvilluesi pretendon se ofron modalitete të lojës në internet dhe jashtë linje. Prandaj ata përdorues android që po përjetojnë krijimin e një lidhjeje të qetë. Nuk duhet të shqetësoheni kurrë sepse loja mund të luhet në modalitetin offline.

Për të luajtur lojën, fansat duhet të instalojnë fillimisht aplikacionin e lojërave. Për të hyrë në versionin operativ të aplikacionit të lojrave, vizitoni fillimisht faqen tonë të internetit. Dhe shkarkoni versionin më të fundit të skedarit Apk. Pasi të keni mbaruar me shkarkimin, tani filloni procesin e instalimit.

Pas përfundimit të instalimit, tani hyr në pultin kryesor dhe shijo lojën pa probleme. Mos harroni se ekspertët pretendojnë të shtojnë një shumëllojshmëri skedarësh muzikorë. Tani ato skedarë muzikorë janë të lidhur direkt me lojën.

Rrahjet e muzikës do të shfaqen përpara gjatë luajtjes. Tani lojtarët kërkojnë t'i ndajnë ato rrahje nga mesi me një opsion klikimi. Prandaj ju e doni konceptin dhe jeni të gatshëm të merrni pjesë në lojë, më pas shkarkoni Beat Saber Android.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Aplikacioni i lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • E thjeshtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Instalimi i lojës siguron akses të drejtpërdrejtë në platformën online.
 • Ku lojtarët mund të shijojnë një lojë të qetë.
 • Lojtari kërkon të marrë pjesë dhe të ndajë beat.
 • Ato rrahje do të shfaqen gjatë luajtjes së muzikës.
 • Për të luajtur lojën kërkohen syze VR.
 • Nuk kërkohet lidhje.
 • Reklamat e palëve të treta janë çaktivizuar.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e thjeshtë.
 • Ofrohet një përvojë e ekranit 3D.
 • Grafikat e përdorura këtu janë të avancuara.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Beat Saber Apk

Kur flasim për shkarkimin e versionit më të fundit të skedarëve Apk. Përdoruesit e android mund të besojnë në faqen tonë të internetit, sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë. Për t'u siguruar që lojtarët do të argëtohen me produktin e duhur.

Ne punësuam një ekip ekspertësh të përbërë nga profesionistë të ndryshëm. Nëse ekipi nuk është i sigurt për funksionimin e qetë, ne kurrë nuk ofrojmë Apk brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të aplikacionit të lojrave, ju lutemi klikoni në lidhjet e dhëna më poshtë.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojrave që po prezantojmë këtu është thjesht origjinal. Edhe ne e instaluam lojën brenda pajisjeve të shumta dhe e gjetëm të sigurt. Megjithatë, ne kurrë nuk zotërojmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit. Prandaj, nëse diçka shkon keq gjatë lojës, ne nuk do të jemi përgjegjës.

Këtu në faqen tonë të internetit ne kemi ndarë tashmë mijëra lojëra të tjera të ngjashme. Ata janë të gëzueshëm për të luajtur me miqtë dhe lojtarët e rastësishëm. Për të shijuar ato lojëra përkatëse, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna që janë Multiversus Apk EndeavorRX Apk.

përfundim

Kur dëgjuat për teknologjinë VR dhe magjepseni me përvojën. Dhe gjithmonë i gatshëm për të luajtur ato lojëra brenda smartphone android. Tani është e mundur dhe duke u fokusuar në kërkesën e fansave, këtu ne po ofrojmë këtë Beat Saber Apk të drejtpërdrejtë operacional falas.

Shkarko Linkun

Lini një koment