Shkarko CABAL Mobile Apk 2022 Për Android [Tajlandë]

A jeni një dashnor i gamerëve android që pëlqen të luajë lojëra të ndryshme veprimi, përfshirë anime elegant? Nëse jeni një dashnor, atëherë kemi sjellë këtë version të ri të lojës, përkatësisht CABAL Mobile. Në realitet, është një lojë veprimi ku lojtari duhet të pasqyrojë aftësinë e tij / saj unike duke krijuar një aleancë.

Ky gameplay është i ngjashëm me shumicën e lojërave aksion në të cilat armiku duhet të vritet duke përdorur truket e ndryshme. Por në këtë Lojë RPG, armiku është përbindëshi juaj i madh i cili ka fuqi të mëdha. Dhe nuk është e mundur të vritesh vetëm. Pra, lojtari duhet të krijojë aleancën e tij/saj brenda lojës.

Për krijimin e një aleance të shkëlqyeshme së pari ju duhet të gjykoni lojtarët e tjerë që marrin pjesë brenda arenës. Sepse brenda lojës ata janë armiku juaj dhe një shans më i lartë për tu vrarë nga aleanca juaj. Pra, ndërsa krijoni aleancën tuaj ju duhet të zgjidhni kundërshtarë të përsosur.

Kur të hyni në arenën e betejës, të gjithë lojtarët do të pasqyrojnë aftësitë e tyre duke kryer monsters të ndryshme luftarake. Secili karakter ka një fuqi unike me lëkura të ndryshme. Këtu brenda lëkurat e lojës janë shumë të rëndësishme në drejtim të rritjes së fuqive tuaja.

Për ta bërë atë më interesante dhe unike, zhvilluesit shtuan histori të ndryshme duke përfshirë betejat argëtuese brenda lojës. Tani varet nga zgjedhja e lojtarit se në çfarë lloj fushe beteje ai / ajo pëlqen të marrë pjesë. Plus në cilin lojtar të historisë ai / ajo dëshiron të zgjedhë.

Çfarë është CABAL MOBILE Apk

Ky është një lojë android i zhvilluar së pari për përdoruesit koreanë të celularëve. Kjo lojë u pëlqye nga lojtarët në internet që nga viti 2005. Për shkak se versioni kryesor i lojës ishte strukturuar së pari për dashamirët e lojërave PC. Kur zhvilluesit e kuptojnë trendin celular.

Pastaj ata vendosën të strukturonin versionin celular të lojës. Siç kemi përmendur më parë se versioni i parë i lojës ishte lëshuar brenda Korea. Pas një nisje të suksesshme brenda Koresë, tani zhvilluesit vendosën të lëshojnë CABAL MOBILE Thailand Apk për lojtarët celularë të Tajlandës.

Detaje të APK-së

EmërCABEL MOBILE
Versionv1.1.80
Masat92.4 MB
ZhvilluesCorp ESTgames
Emri i Paketuesitcom.estgames.cm.th
ÇmimiFalas
Kërkohet Android 5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Roli Playing

Për më tepër, për të dhënë një pamje realiste, ekspertët përdorën grafikë të përparuar të niveleve të larta brenda lojës. Të cilat i japin përvojën e PC-së përmes pajisjes android me ekran të vogël. Për ta bërë lojën tuaj të këndshme brenda betejës së arenës, lojtari mund të zgjedhë veprim të kombinuar.

Historia dhe linja e betejës mund të përcaktohen në varësi të stilit të betejës së klasës. Për më shumë kënaqësi, tani i takon lojtarit të zgjedhë llojin e betejës ose historitë që ai / ajo zgjedh. Për ta bërë lojën tuaj më unike, kjo varet nga stili juaj i transformimit.

Do të thotë për të përfituar nga funksioni i transformimit, lojtari duhet të kalojë kufijtë bazë. Pasi të shkelni kufijtë fillestarë, askush nuk ka fuqi të zhbëjë aftësitë tuaja të forta brenda lojës. Nëse dëshironi të eksploroni më shumë karakteristika, shkarkoni CABAL nga këtu.

Karakteristikat kryesore të lojës

  • Liri e plotë për të luftuar me paketën e veprimit MMORPG.
  • Krijoni aleancën tuaj dhe mposhtni monstra më të fortë.
  • Për kënaqësi të dyfishtë zgjidhni linjat e ndryshme të historisë dhe luftimet.
  • Zgjidhni mënyra të shumta për më shumë kënaqësi.
  • Panel i përparuar i kontrollit me grafikë të butë.
  • Dyqan i integruar për lëkura dhe karaktere të ndryshme.

Fotografi të ekranit

Si ta shkarkoni lojën

Aty numri i faqeve në internet pretendon të ofrojë Apk File të ngjashëm falas. Por në realitet, përdoruesit e androidit nuk mund t’u besojnë atyre platformave. Për shkak se më parë disa përdorues të celularëve janë të falsifikuar sigurojnë Skedarë Apk të rremë dhe të korruptuar.

Duke marrë parasysh problemin, ne instaluam të njëjtën Apk në pajisje të ndryshme. Pasi të jemi të sigurt se Apk është i qëndrueshëm për tu instaluar sesa ne e sigurojmë atë brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin më të fundit të lojës CABAL ju lutemi klikoni në butonin e lidhjes së shkarkimit.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të shkarkoni

Pok © monsters Master Apk

Vite të Lehta përveç APK

përfundim

Ne ndajmë shumë lojëra aksioni në faqen tonë të internetit, por midis atyre CABAL Mobile Apk konsiderohen lojërat më të sigurta dhe interesante. Gjatë instalimit, nëse hasni ndonjë problem, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Për më tepër mos harroni të vizitoni faqen tonë të internetit në kohë sepse ne azhurnojmë rregullisht Apk Files.