Shkarko Deliverance Apk për Android [Lojë e re]

Megjithëse aftësitë tuaja hetimore janë të qarta dhe gjithmonë në mënyrë të pasqyrimit të njohurive brenda një situate. Atëherë kjo do të konsiderohet mundësia juaj më e mirë. Sepse tani instalimi i Deliverance Apk do të ndihmojë në ofrimin e një mjedisi kriminal.

Aty ku lojtarët kërkojnë të përdorin aftësitë e tyre pro-hetuese për të identifikuar kriminelin. Dhe zgjidhni çështjen në asnjë kohë pa bërë ndonjë përpjekje shtesë. Mos harroni se loja rrotullohet rreth një historie të mrekullueshme të pasur me mundësi.

Tani lojtari kërkon të zgjedhë opsionin e duhur dhe ta bëjë procesin të shpejtë. Përfundimi i një rasti do të ofrojë shpërblime të mëdha. Nëse jeni gati të merrni pjesë në këtë të sapo lançuar Lojë RPG më pas shkarkoni Deliverance Game.

Çfarë është Deliverance Apk

Deliverance Apk konsiderohet një aplikacion lojrash i bazuar në simulime offline. Aty ku përdoruesit e android mund të shijojnë lojën e bazuar në histori. Ku lojtarët janë ngecur brenda një pozicioni problematik. Dhe lojtarët kërkojnë ta zgjidhin problemin shkurt.

Loja fillon me një histori interesante ku qyteti konsiderohet nën një sulm të madh kriminal. Tani pozicioni duket mjaft i shqetësuar dhe jashtë kontrollit. Lojtarët kërkojnë të ndërtojnë një strategji dhe të ndjekin situatën në përputhje me rrethanat.

Ka shumë situata të ndryshme që mund të shfaqen përpara. Tani lojtarët kërkojnë të trajtojnë nevojat e përqendrimit të situatës. Ata që nuk janë të kënaqur me lëvizjen e historisë më gjatë. Mund të zgjedhë opsionet e drejta dhe të lëvizë drejt.

Mos harroni më shumë se jeni të suksesshëm në kontrollin e emocioneve. Më pak kohë do të duhet për zgjidhjen e problemeve dhe trajtimin e situatës. Nëse jeni të interesuar dhe dëshironi të jeni pjesë e këtij aplikacioni emocionues të lojrave, atëherë instaloni Deliverance Download.

Detaje të APK-së

EmërShpëtim
Versionv1.0
Masat1686.1 MB
Zhvillues1 mijë
Emri i Paketuesitçlirim.mijë.com
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.4 dhe Plus
KategoriaLojra - Simulim

Zhvilluesit pretendojnë të shtojnë disa karaktere kyçe brenda. Shumica e personazheve të arritshëm janë gra të bukura. Nëse jeni duke luajtur një rol detektiv, atëherë ju keni avantazhin ndaj atyre vajzave të bukura dhe mund të përfitoni nga të dhënat e tyre kriminale.

Jeni konsideruar tashmë i martuar dhe gruaja juaj duket shumë me ju. Tani gruaja nuk e ka idenë për lidhjet tuaja jashtëmartesore. Nëse jeni të penduar që keni bërë një romancë shtesë me femra të bukura.

Atëherë mund t'i shmangni ato duke zgjedhur opsione të tjera të arritshme. Jo, duket se ju pëlqen situata dhe jeni gati ta zgjasni këtë hetim. Atëherë më mirë përpiquni të eksploroni kënde të reja. Sa më shumë të futesh thellë brenda.

Më shumë opsione të reja do të shfaqen përpara. Disa pengesa kryesore shfaqen gjatë lojës. Ajo që ne u rekomandojmë lojtarëve është të shmangin ato pengesa dhe të përpiqen të lëvizin me zgjuarsi. Përveç kësaj, vajzat mund të përpiqen të ridrejtojnë vëmendjen tuaj nga rasti.

Pra, luani dhe lëvizni më tej duke u fokusuar në hetim. Dhe përpiquni të përdorni aftësitë tuaja të zgjuara në zgjidhjen e rasteve me pak fjalë dhe merrni shpërblime të pakufizuara. Nëse mund të lëvizni më tej dhe mund t'i zgjidhni lehtësisht çështjet pa humbur kohë, atëherë shkarkoni Deliverance Android.

Karakteristikat kryesore të lojës

 • Falas për tu shkarkuar.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • Integrimi i lojës ofron shumë opsione.
 • Ato përfshijnë skenarë që ndihmojnë në ofrimin e kënaqësisë së madhe.
 • Ka shumë gra të ndryshme të bukura të arritshme.
 • Edhe gruaja e detektivit duket romantike dhe e bukur.
 • Ajo mund të ofrojë një kënaqësi të vërtetë gjatë vizitës në shtëpi.
 • Përfitoni nga distinktivi juaj dhe përpiquni të menaxhoni pozicionin tuaj.
 • Madje bëni një romancë shtesë me ato gra.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Mund të luhet në modalitetin offline.
 • Nuk kërkohet lidhje interneti.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e thjeshtë.
 • Ofron një ekran grafik HDR+.
 • Dhe ofron një reflektim realist gjatë lojës.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Deliverance Apk

Atje shumë faqe interneti pretendojnë se ofrojnë skedarë të ngjashëm Apk falas. Por në realitet, ato faqe interneti po ofrojnë skedarë të rremë dhe të korruptuar. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët Android në një situatë të tillë kur nuk janë në gjendje të gjejnë një platformë të vetme?

Prandaj ju jeni të hutuar dhe kërkoni për burimin më të mirë alternativ. Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të shkarkoni versionin më të fundit të skedarit Apk me një opsion klikimi. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të aplikacionit të lojrave, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë.

A është e sigurt të instaloni APK

Këtu ne po mbështesim dhe ofrojmë aplikacionin e lojrave brenda seksionit të shkarkimit. Është thjesht funksionale brenda të gjithë telefonave inteligjentë android. Për më tepër, ne tashmë e instaluam atë në telefona inteligjentë të ndryshëm dhe nuk gjetëm asnjë problem serioz.

Ka shumë lojëra të ndryshme të bazuara në simulime të publikuara në faqen tonë të internetit. Nëse jeni të emocionuar dhe të gatshëm për të luajtur ato lojëra, duhet të vizitoni lidhjet e dhëna. Ato janë të Warnet Life Apk Projeto Relo Apk.

përfundim

Prandaj ju dëshironi gjithmonë të jeni një detektiv inteligjent. Megjithatë, nuk mund ta bëjë këtë në jetën reale për shkak të burimeve dhe çështjeve personale. Atëherë mos u shqetësoni sepse këtu kemi sjellë Deliverance Apk. Tani instalimi i lojës ofron një situatë realiste të pasur me skenarë të shumtë.

Shkarko Linkun

Lini një koment