Shkarko Descenders Mobile Apk për Android [Lojë e re]

Prandaj jeni mërzitur të luani ato lojëra pa qëllim dhe pa bazë. Dhe duke kërkuar për lojë unike ku emocioni dhe përvoja janë realiste. Atëherë, në lidhje me këtë, ne u rekomandojmë lojtarëve të androidit të instalojnë Descenders Mobile Apk.

Në fakt, loja lidhet thjesht me kategorinë sportive. Ku lojtarët mund të shijojnë garat në kohë reale me emocione të mëdha. Përveç mposhtjes së kundërshtarëve, pjesëmarrësit mund të bashkohen me lojtarë të tjerë për të krijuar një skuadër perfekte.

Mos harroni lojtarët që janë në anën tuaj duhet të luajnë me kujdes. Sepse bërja e një gabimi të vetëm do ta përfundojë lojën në një fatkeqësi të madhe. Prandaj jeni të interesuar dhe gati për të shijuar këtë lojë të re emocionuese me miqtë dhe më pas instaloni Descenders Mobile Download.

Çfarë është Descenders Mobile Apk

Descenders Mobile Apk është një aplikacion i lojërave sportive në Android i lançuar së fundmi. Ku pjesëmarrësit do të ofrojnë një mjedis të shkëlqyer garash. Duke përfshirë shumë garues të ndryshëm biçikletash, ato mund të ofrojnë një kohë të madhe të vështirë.

Megjithëse tregu android tashmë mbështet mijëra aplikacione të ndryshme lojrash. Ato konsiderohen të reja dhe interesante për t'u luajtur. Sidoqoftë, shumica e këtyre lojërave ndërtohen duke përdorur të njëjtin koncept dhe ideologji. Kjo i bën ato lojëra të mërzitshme dhe të pabaza.

Përveç kësaj, ka shumë lojëra të tjera aksioni dhe emocionuese të prezantuara në treg. Ato mund të ofrojnë një përvojë vërtet të këndshme lojrash. Megjithatë, instalimi dhe luajtja e këtyre lojërave kërkon një smartphone më të fundit të shtrenjtë.

Sepse lojëra të tilla mund të kërkojnë burime të nivelit të lartë. Pa i detyrohen ato burime, është e pamundur të instalosh dhe të luash ato lojëra. Megjithatë, duke u fokusuar në përdoruesit e vjetër të smartfonëve Android, zhvilluesit sollën këtë të re Racing Game i quajtur Descenders Mobile Android.

Detaje të APK-së

EmërDescenders Mobile
Versionv1.5
Masat35 MB
ZhvilluesËmbëlsirë petë
Emri i Paketuesitcom.noodlecake.descenders
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Sportiv

Loja përbëhet nga mënyra dhe veçori të shumta kryesore. Ato përfshijnë Team Enemy, Team Arboreal, Kinetic Opponents, Kostumet e Dallimit të Ngjyrave, Besueshmërinë dhe Lojën e Shpërblyer Shumë për fitore të vërtetë.

Mos harroni, nga terrenet deri te kodrat e lëmuara, lojtarët do të tërhiqen zvarrë në një mjedis shumë sfidues. Tani është në dorën e lojtarëve se si do të kontrollojnë emocionet e tyre dhe do ta zvarrisin garën deri në vijën e finishit. Tipari më i avancuar i implantit të ekspertit brenda lojës është Live Customizer.

Shumica e lojërave me peshë të lehtë i mungojnë ky opsion. Por është thjesht i arritshëm brenda lojës për përdoruesit e android. Tani duke përdorur personalizuesin e drejtpërdrejtë, lojtarët mund të modifikojnë lehtësisht strukturimin e karaktereve dhe të dizajnojnë një veçanti të fokusuar.

Mos harroni se seksioni i galerisë dhe bibliotekës tashmë është i përmbytur me mijëra artikuj të ndryshëm pro. Ato përfshijnë Skins, Bikes dhe mjete të tjera të nevojshme përmirësimi. Ato mund të rrisin lehtësisht performancën e lojtarit brenda lojës.

Për më tepër, ekspertët përdorën tashmë grafikun HDR+ me shkallë të lartë FPS. Për shkak të këtyre shtesave kryesore, lojtarët do të shijojnë një përvojë emocionuese. Nëse ju pëlqejnë shtesat kryesore dhe jeni gati të luani me një lojë të jashtëzakonshme me miqtë, atëherë shkarkoni Descenders Mobile Game.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Aplikacioni i lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Nuk kërkohet regjistrim.
 • Asnjë pajtim nuk është i nevojshëm.
 • E thjeshtë për t'u luajtur dhe instaluar.
 • Integrimi i lojës ofron shumë veçori pro.
 • Ato përfshijnë mënyra të shumta dhe pista sfiduese.
 • Zhvilluesit përdorën efektin e ditës dhe të natës.
 • Kështu që lojtarët do të shijojnë një përvojë realiste.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Janë shtuar shumë mënyra të ndryshme.
 • Nga zonat malore në shkretëtirat e shkreta.
 • Biçikleta të shumta janë në dispozicion për të zgjedhur.
 • Megjithatë, ato pro konsiderohen të kyçura.
 • Për t'i zhbllokuar ato kërkojnë monedhë në lojë.
 • Dhe monedha në lojë mund të fitohet vetëm pasi të keni fituar ndeshje.
 • Është shtuar një personalizues i drejtpërdrejtë.
 • Ai do të ndihmojë lojtarët që të kënaqen duke bërë modifikime.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt dinamike dhe miqësore me celularin.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Descenders Mobile Apk

Aplikacioni i lojërave është thjesht i arritshëm për t'u afruar nga Play Store. Megjithatë, ai vendoset në mesin e produkteve premium dhe aksesohet vetëm pas blerjes së licencës. Kostoja e abonimit konsiderohet e shtrenjtë dhe e papërballueshme.

Kështu këtu ne gjithashtu ofrojmë qasje të drejtpërdrejtë në skedarin e aplikacionit të lojërave me një opsion klikimi. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është thjesht të hyjnë në seksionin e shkarkimit. Klikoni në butonin e dhënë të lidhjes së shkarkimit dhe shijoni aksesin në versionin më të fundit të skedarit të aplikacionit të lojrave.

A është e sigurt të instaloni APK

Këtu aplikacioni i lojërave që po prezantojmë është thjesht zyrtar. Edhe përpara se të ofronim seksionin e shkarkimit brenda Apk, ne e kemi instaluar tashmë brenda disa pajisjeve dhe e kemi gjetur funksional. Megjithatë, ne kurrë nuk zotërojmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit të aplikacionit.

Ka mijëra lojëra të tjera të ngjashme të lidhura me sportin që ndahen. Nëse jeni të gatshëm të eksploroni dhe luani ato lojëra alternative më të mira, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Ato janë të Nascar Heat Mobile Apk SSX Tricky Apk.

përfundim

Nëse jeni të lodhur duke luajtur ato lojëra të mërzitshme. Dhe duke kërkuar për të gjetur një lojë unike ku lojtarët mund të shijojnë sfida realiste në formën e maleve dhe terreneve. Më pas, ne u rekomandojmë lojtarëve të shkarkojnë Descenders Mobile Apk.

Shkarko Linkun

Lini një koment