Shkarko Dolphin 360 Apk për Android [Më e fundit]

A jeni gati për të kapur fotografi të kësaj bote duke përdorur kënde të ndryshme? Nëse po, atëherë më mirë shkarkoni aplikacionin Android Dolphin 360 brenda smartphone. Kjo është e arritshme për t'u aksesuar nga këtu me një opsion klikim për fansat.

Kryesisht, të gjithë telefonat inteligjentë android morën softuerin e tyre të integruar të kamerës. Kjo i lejon fansat të kapin disa foto të pabesueshme. Por kur fokusohemi për të kapur disa fotografi të pabesueshme më të gjera. Më pas zbuluam se telefonave inteligjentë të vjetër u mungon kjo veçori.

Edhe telefonat inteligjentë më të fundit mund të ofrojnë akses të kufizuar në këto veçori. Prandaj, duke fokusuar ndihmën e përdoruesit të android, zhvilluesit e strukturuan këtë të re të pabesueshme Aplikacioni i kamerës. Kjo u mundëson përdoruesve celularë të kapin lirisht disa foto me kënd të gjerë.

Çfarë është Dolphin 360 Apk

Dolphin 360 Android konsiderohet shtesa më e fundit dhe më e pabesueshme në histori. Tani instalimi i këtij aplikacioni të vetëm android do të lejojë përdoruesit e celularëve. Për të kapur disa foto dhe video të pabesueshme falas me kënde të ndryshme.

Nëse të gjithë telefonat inteligjentë e kishin këtë softuer të integruar të kamerës. Atëherë, pse duhet dikush të instalojë një aplikacion të mbështetur nga palët e treta? Pyetja e bërë këtu duket logjike dhe e arsyeshme. Por ajo që e bën atë të ndryshëm nga aplikacionet e tjera është heqja e kufizimeve.

Për më tepër, përdoruesit do të zvarriten në një nivel të ri. Ku mund të bëjnë operacione të ndryshme pa asnjë hezitim. Tani përdoruesit nuk kërkojnë kurrë të shqetësohen për kufizimet. Thjesht hyni në pultin kryesor dhe shijoni veçoritë pro.

Përveç ofrimit të opsioneve më të gjera, përdoruesit e android mund të përfitojnë nga kapja e fotografive përreth në 360 gradë. Ky opsion i veçantë mund t'i ndihmojë përdoruesit të kapin disa foto të pabesueshme në një dizajn sferik.

Detaje të APK-së

EmërDolphin 360
Versionv1.2.51
Masat7 MB
ZhvilluesBomex Technolgy Inc.
Emri i Paketuesitcom.dolphin360viewer
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaApps - Fotografi

Megjithëse procesi i kapjes së imazheve në 360 gradë duket i thjeshtë. Por mos u shqetësoni sepse këtu do të përmendim shkurtimisht procesin dhe veçorinë e arritshme. Tani leximi i këtyre pikave do t'i ndihmojë përdoruesit e androidit të kuptojnë lehtësisht aplikacionin.

Përveç ofrimit të veçorisë për të kapur disa foto unike dhe efekte të ndryshme. Zhvilluesit implantojnë një opsion shtesë. Tani përdoruesit mund ta konfigurojnë lehtësisht aplikacionin me llogarinë e tyre të delfinit.

Pasi të përputhen llogaria e Dolphin dhe konfigurimet e kamerës. Tani tifozët mund ta përdorin me lehtësi kamerën nga distanca. Ata kurrë nuk kërkuan të vizitonin pajisjet dixhitale për ndonjë ndryshim. Tani të gjitha operacionet mund të kryhen nga distanca.

Edhe përdoruesit mund ta kalojnë foton në modalitetin e videos dhe të fillojnë të regjistrojnë disa video të pabesueshme. Si fotot ashtu edhe videot mund të regjistrohen nga distanca. Ekziston një opsion i ri për të zgjedhur, i quajtur modaliteti i palëvizshëm i kamerës.

Përdorimi i një opsioni të veçantë do të ndihmojë disa foto fantastike me definicion të lartë. Edhe ato foto dhe video të regjistruara mund të shihen nga brenda. Ata kurrë nuk kërkuan të vizitonin ndonjë galeri. Kështu që ju jeni gati për të kapur disa fotografi të pabesueshme me definicion të lartë dhe më pas instaloni Dolphin 360 Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Skedari i aplikacionit është falas për tu shkarkuar.
 • Instalimi i aplikacionit ofron shumë veçori pro.
 • Lehtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Karakteristikat pro përfshijnë pamjen 360.
 • Edhe fotografoni në një kënd 360 gradë.
 • Janë të disponueshme filtra dhe shtresa të shumta.
 • Tani qasja në ato shtresa do të ndihmojë në përmirësimin e cilësisë së figurës.
 • Këndet dhe madhësitë janë gjithashtu të përcaktueshme.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Ky funksion në distancë është shtuar gjithashtu.
 • Tani operacionet e kapjes janë të aksesueshme nga distanca.
 • Thjesht aksesoni kamerën dhe funksiononi nga distanca.
 • Për operacionet në distancë, kërkohet një lidhje e qetë.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • Ndërfaqja e aplikacionit ishte e thjeshtë dhe miqësore.
 • Cilësia e figurës dhe e videos janë të modifikueshme.
 • Paneli i cilësimeve të personalizuara ndihmon në modifikimin e operacioneve.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni aplikacionin Dolphin 360

Megjithëse aplikacioni u hoq thjesht nga Play Store. Tani përdoruesit e android nuk mund ta gjejnë produktin brenda dyqanit. Megjithatë, fansat janë ende në kërkim të një burimi të sigurt për të shkarkuar versionin më të fundit të skedarit Apk. Prandaj fokusimi i kërkesës dhe kërkesës.

Këtu kemi sukses në ofrimin e versionit më të fundit të aplikacionit brenda seksionit të shkarkimit. Kjo konsiderohet thjesht operacionale dhe e sigurt për t'u përdorur. Për të shkarkuar Apk, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë dhe shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht.

Këtu në faqen tonë të internetit ne kemi ndarë tashmë shumë aplikacione të ndryshme kamerash për përdoruesit e android. Nëse po kërkoni të përdorni ato aplikacione alternative më të mira, ju lutemi ndiqni lidhjet. Ato janë të Apk i kamerës Xiaomi Leica Kamera për iPhone 12 Apk.

përfundim

Prandaj jeni lodhur duke përdorur veçoritë e paracaktuara të kamerës. Dhe gati për të eksploruar veçori që janë jashtë kontrollit tonë. Atëherë më mirë shkarkoni Dolphin 360 brenda celularit. Dhe kënaquni duke shkrepur disa fotografi të pabesueshme në kënd 360 gradë me efekte të shumta.

Pyetjet e bëra më shpesh
 1. Si të ekzekutoni këtë aplikacion të ri?

  Procesi i funksionimit të aplikacionit duket i thjeshtë. Thjesht lejoni disa leje kyçe dhe shijoni aksesin në aplikacionin e kamerës pro.

 2. Ku mund ta gjeni aplikacionin Dophine360?

  Përdoruesit e Android mund t'i qasen lehtësisht skedarit të aplikacionit nga këtu me një opsion klikimi. Thjesht prekni lidhjen e dhënë dhe shkarkoni versionin më të fundit të Apk.

 3. A është e mundur të kapni foto nga distanca?

  Po, ky është i vetmi aplikacion android që lejon përdoruesit e android të kapin fotografi në distancë plus video duke përdorur lidhjen. Thjesht krijoni një lidhje të qetë dhe shijoni shkrepjen e fotove.

Shkarko Linkun

Lini një koment