Drive Zone Online Apk Shkarko për Android [Lojë lojë]

Të luash dhe të marrësh pjesë brenda lojërave të garave është konsideruar gjithmonë një përvojë unike. Megjithatë, shumica e lojërave të arritshme atje nuk fokusohen kurrë në përvojën e lojtarit. Pra, duke fokusuar përvojën unike të lojtarit dhe drejtimin e vërtetë këtu, ne paraqesim Drive Zone Online.

Në thelb, aplikacioni i lojërave lidhet thjesht me performancën e garave dhe drejtimit. Shumica e adhuruesve të makinave e admirojnë zotërimin e një koleksioni të madh automjetesh të fuqishme. Ato përfshijnë makina garash, lëvizjeje dhe të fuqishme.

Edhe ata janë aq të sigurt sa mund të merren lehtësisht me ato automjete të fuqishme. Nëse jeni të sigurt dhe të gatshëm të gjykoni aftësitë e lojës profesionale brenda terrenit. Atëherë më mirë shkarkoni dhe instaloni Racing Game falas.

Çfarë është Drive Zone Online Apk

Drive Zone Online Android është aplikacion për lojëra garash celulare i strukturuar nga Gachi Games LLC. Këtu lojtarët e lojës ofruan këtë mundësi të madhe. Për të marrë pjesë në një lojë të fuqishme garash dhe për të shijuar përjetimin e pistave në kohë reale.

Edhe pse tregu i lojërave Android tashmë është i mbushur me mijëra lojëra të ngjashme garash. Megjithatë, këto lojëra nuk janë në gjendje të ofrojnë burime të mjaftueshme. Nëpërmjet këtij Android, lojtarët mund të marrin pjesë lehtësisht dhe të shijojnë një përvojë unike.

Ato lojëra që pretendojnë se ofrojnë një përvojë të ngjashme mund të konsiderohen premium. Dhe kërkon një licencë abonimi për të hyrë. Licencat e abonimit konsiderohen të shtrenjta dhe të papërballueshme për lojtarët mesatarë të celularëve.

Prandaj, duke fokusuar ndihmën e lojtarit, këtu ekspertët janë të suksesshëm në sjelljen e këtij aplikacioni të ri të lojrave. Kjo konsiderohet e lirë për t'u aksesuar dhe nuk kërkon abonim. Për më tepër, grafika e përdorur këtu është ekstreme.

Detaje të APK-së

EmërDrive Zone Online
Versionv0.4.0
Masat1 GB
ZhvilluesGachi Games LLC
Emri i Paketuesitcom.drivezone.car.race.lojë
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Garash

Që do të thotë se lojtarët mund të përjetojnë një lojë ekstreme që ofron një koleksion të madh automjetesh. Këtu zhvilluesit pretendojnë të shtojnë karakteristika të shumta kryesore. Përfshirë një koleksion të madh makinash dhe sendesh të tjera.

Kështu që lojtarët mund të modifikojnë dhe përmirësojnë lehtësisht veçoritë e automjetit duke fokusuar pamjen dhe performancën unike. Ngjashëm me lojërat e tjera, ekspertët implantojnë një personalizues të studios live. Kjo i ndihmon lojtarët të shijojnë modifikimin plus strukturimin e modeleve unike.

Më e rëndësishmja, lojtarët gjithashtu mund të dizajnojnë Skins dhe Efektet e tyre unike brenda lojës. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është thjesht të hyjnë në panelin e kontrollit dhe të zgjedhin projektuesin. Aty ku mund të arrihen shumë elementë dhe përbërës të tjerë.

Kjo veçori e re që konsiderohet e fuqishme quhet Tuning and Boosting Performance. Kryesisht këto dy opsione konsiderohen të mungojnë. Sidoqoftë, veçoria është thjesht e arritshme brenda lojës. Thjesht aksesoni opsionet dhe rregulloni me lehtësi automjetin për performancë më të mirë.

Ka mënyra të shumta të lojës që janë shtuar gjithashtu për lojtarët. Ato janë Open World, Driving School, Racing, Skill Test dhe Custom. Kështu që ju jeni gati të merrni pjesë dhe të eksploroni të gjitha mënyrat e përmendura më pas instaloni Drive Zone Online Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Qasja në aplikacionin e lojërave është falas.
 • Regjistrimi është i detyrueshëm.
 • Nuk kërkohet pajtim.
 • E thjeshtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Instalimi i lojës ofron një përvojë unike të lojës.
 • Ku mund të marrin pjesë lojtarë anembanë globit.
 • Shumë opsione të reja janë shtuar brenda lojës.
 • Ato përfshijnë Live Customizer, Tuner dhe Performance Booster.
 • Kjo galeri e madhe automjetesh është shtuar gjithashtu.
 • Aty ku lojtarët mund të blejnë dhe zhbllokojnë makina të shumta të fuqishme.
 • Akorduesi do të ndihmojë në rritjen e performancës.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Janë shtuar pesë mënyra të ndryshme të lojës.
 • Një panel i personalizuar i cilësimeve do t'u mundësojë lojtarëve të modifikojnë veçoritë.
 • Ato përfshijnë personalizimin e ekranit grafik.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt dinamike, por miqësore.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni lojën në internet Drive Zone

Aktualisht aplikacioni i lojrave është i arritshëm për t'u aksesuar nga Play Store. Megjithatë, shumë lojtarë të androidit e kanë regjistruar tashmë këtë ankesë në lidhje me problemin e paarritshmërisë. Ka shumë arsye për këtë paarritshmëri.

Megjithatë, arsyeja më e spikatur është problemi i përputhshmërisë së android. Pra, çfarë duhet të bëjnë ata lojtarë Android në një situatë të tillë? Në këtë skenar, ne rekomandojmë që lojtarët e androidit të vizitojnë faqen tonë të internetit dhe të shkarkojnë versionin më të fundit të Apk falas.

A është e sigurt të instaloni APK

Këtu aplikacioni i lojrave që po prezantojmë është thjesht origjinal. Edhe përpara se të ofrojmë Apk brenda seksionit të shkarkimit, ne e kemi instaluar tashmë brenda disa pajisjeve. Pas instalimit të lojës, e gjetëm të sigurt dhe të qetë për ta luajtur.

Shumë aplikacione të ngjashme lojrash publikohen dhe shpërndahen këtu në faqen tonë të internetit. Ata që janë të gatshëm të instalojnë dhe eksplorojnë ato lojëra të njohura, ju lutemi ndiqni lidhjet. Ato janë të Descenders Mobile Apk Nascar Heat Mobile Apk.

përfundim

Ju pëlqen gjithmonë të vozitni disa makina të fuqishme. Megjithatë duket e pamundur për ju për shkak të kostove të shtrenjta dhe burimeve të kufizuara. Atëherë mos u shqetësoni sepse këtu kemi sjellë Drive Zone Online. Kjo siguron hapësirë ​​ideale të pasur me makina garash falas.

Shkarko Linkun

Lini një koment