Shkarko Dum TV Apk për Android [Filma]

Ne kemi publikuar tashmë shumë aplikacione të ndryshme të lidhura me argëtimin. Por këtu sot ne sollëm diçka të re dhe të njohur për përdoruesit e android të quajtur Dum TV Apk. Integrimi i aplikacionit do t'i ndihmojë ata të shijojnë filma dhe seriale falas.

Përveç filmave dhe serive, aplikacioni mbështet edhe kanale IPTV dhe shfaqje televizive. Kjo i ndihmon njerëzit të shikojnë shfaqjen ose programin e tyre të preferuar televiziv në internet. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të shkarkojnë versionin më të fundit të Aplikacioni i filmit nga këtu.

Pasi shkarkimi të përfundojë, tani integroni aplikacionin brenda smartphone android. Hyni në pultin kryesor dhe shijoni video të pafundme. Kështu që ju pëlqejnë veçoritë pro të aplikacionit, atëherë shkarkoni aplikacionin Dum TV nga këtu me një opsion klikimi.

Çfarë janë Dum TV Apk

Dum TV Apk është një platformë e përsosur në internet e strukturuar nga aplikacionet Ano. Qëllimi i strukturimit të kësaj platforme të re është të sigurojë një vend të sigurt. Aty ku përdoruesit e androidit mund të transmetojnë me lehtësi Filma dhe Seriale të pafundme falas pa asnjë abonim.

Përveç transmetimit të filmave dhe serive, zhvilluesit shtuan gjithashtu këtë seksion të veçantë me emrin Live TV. Tani eksplorimi i kategorisë së veçantë do t'i ndihmojë përdoruesit të shikojnë shfaqje televizive të drejtpërdrejta duke përfshirë ngjarjet.

Po, shtimi i kësaj kategorie të veçantë do t'i ndihmojë sportdashësit të shikojnë ndeshje të drejtpërdrejta duke përfshirë ngjarjet. Falas pa asnjë leje ose abonim për blerje. Thjesht zgjidhni IPTV ku ngjarja mund të transmetohet në internet.

Mos harroni procesin e instalimit dhe përdorimit të aplikacionit të thjeshtë. Megjithatë, ju jeni të sigurt për përdorimin dhe gati për të eksploruar përmbajtjen premium. Më pas shkarkoni dhe instaloni versionin më të fundit të shkarkimit të aplikacionit Dum Tv.

Detaje të APK-së

EmërDum TV
Versionv2.5
Masat65.3 MB
ZhvilluesNjë aplikacion
Emri i Paketuesitcom.moviebase
ÇmimiFree
Kërkohet Android6.0 dhe Plus
KategoriaApps - Argëtim

Kur eksploruam veçoritë pro të aplikacionit. Më pas gjetëm shumë veçori të ndryshme kryesore brenda, si p.sh. Kategoritë, Paneli i cilësimeve të Detajuara, Luajtësi i integruar i videos, Biblioteka ime, TV drejtpërdrejt, Menaxheri i Shkarkimeve dhe më shumë.

Deri më tani janë publikuar mijëra video dhe qindra janë në pritje. Kjo do të thotë se videot do të jenë të arritshme për t'u transmetuar në ditët në vijim. Mos harroni se videot shpërndahen në kategori të ndryshme. Dhe secila kategori mbështet përmbajtjen e bazuar në kamare.

Supozoni se nëse zgjidhni kategorinë e veprimit, atëherë do të jeni dëshmitarë vetëm të filmave dhe serive të lidhura me aksionin. Për paraqitje të qetë të videove, zhvilluesit implantojnë këta serverë të shpejtë. Për shkak të integrimit të serverëve të shpejtë.

Tani përdoruesit do të shijojnë një transmetim pa vonesa mbi lidhjen e ngadaltë të internetit. Ata që janë shumë të zënë me punën e tyre të përditshme dhe duke kërkuar për metodën më të mirë alternative. Kjo i lejon ata të transmetojnë videon në kohën e lirë.

Pastaj ne rekomandojmë që ata përdorues të androidit të përfitojnë nga Menaxheri i Shkarkimit. Shkarkoni me lehtësi video të pakufizuara duke përfshirë filma dhe shijoni ato më vonë në modalitetin offline. Kështu që ju jeni gati të përfitoni nga kjo mundësi dhe më pas shkarkoni Dum TV Android.

Karakteristikat kryesore të Apk

  • Skedari Apk është falas për tu shkarkuar.
  • Nuk kërkohet regjistrim.
  • Nuk ka nevojë për abonim.
  • Ndërfaqja e aplikacionit është e thjeshtë dhe miqësore me celularin.
  • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
  • Lehtë për t'u integruar.
  • Instalimi i aplikacionit do të ofrojë argëtim të pafund.
  • Që përfshijnë Filma dhe Seriale.
  • Kanalet IPTV janë gjithashtu të disponueshme për t'u parë.
  • Filtri i Kërkimit të Personalizuar ndihmon në gjetjen e videove me lehtësi.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni Dum TV Apk

Në vend që të hidheni drejtpërdrejt drejt instalimit dhe përdorimit të aplikacionit të lojrave. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit android mund të besojnë në faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne publikojmë vetëm skedarë autentikë dhe origjinalë Apk.

Për të siguruar sigurinë dhe privatësinë e përdoruesit, ne instalojmë Apk-në mbi telefona inteligjentë të ndryshëm android. Nëse nuk jemi të sigurt për funksionimin e qetë të Apk. Ne kurrë nuk e ofrojmë aplikacionin brenda seksionit të shkarkimit për përdoruesit e android.

A është e sigurt të instaloni APK

Skedari i aplikacionit që ne ofrojmë këtu është një Apk i sponsorizuar nga një palë e tretë. Kjo do të thotë që ne kurrë nuk mbajmë të drejtat e autorit të aplikacionit. Prandaj ju djema mund të shkarkoni dhe të përdorni Apk nga këtu me një opsion klikimi. Nëse diçka shkon keq, ne nuk do të mbajmë përgjegjësi.

Deri më tani, aplikacione të ndryshme Android të lidhura me argëtimin janë publikuar dhe shpërndarë këtu. Megjithatë, shumica e tyre janë të lidhura dhe mund të përdoren si alternativa më e mirë. Ato janë të ZBox MM2 Apk Foxy Apk.

përfundim

Kështu që jeni të lodhur duke parë të njëjtat filma dhe seriale përsëri dhe përsëri. Dhe duke kërkuar për platformën më të mirë alternative në internet ku videot e reja premium janë të arritshme për t'u transmetuar. Pastaj ne rekomandojmë përdoruesit e android që të instalojnë Dum TV Apk.

Shkarko Linkun

Lini një koment