Shkarko EndeavorRX Apk për Android [Miratuar nga FDA]

Për herë të parë në historinë e lojrave, ky aplikacion i ri lojrash i miratuar nga FDA është prezantuar në treg. I cili njihet veçanërisht me emrin EndeavorRX. Në fakt loja është zhvilluar thjesht duke u fokusuar tek fëmijët 8 deri në 12 vjeç.

Kur luajmë dhe eksplorojmë aplikacionin e lojërave, i gjetëm ato të pasura me përmbajtje. Përfshirë opsione të veçanta që stimulojnë funksionet e trurit në formën e performancës. Ky gameplay është zhvilluar duke fokusuar ata fëmijë që vuajnë nga çrregullimi ADHD.

Në të vërtetë është një çrregullim neurologjik që shfaqet kryesisht tek fëmijët. Megjithatë, ekspertët nuk e rekomandojnë kurrë këtë lojë vetëm trajtim për ata fëmijë. Megjithatë, besoni se fëmijët tuaj po i përgjigjen pozitivisht trajtimit, atëherë ju shkarkoni Aplikacioni i lojërave 3D nga këtu.

Çfarë është EndeavorRX Apk

EndeavorRX Android është një aplikacion lojrash edukativ i bazuar në mjekësi i strukturuar për fëmijë. Ata që vuajnë kryesisht nga një çrregullim neurologjik i quajtur ADHD. Të cilat kryesisht vazhdojnë brenda foshnjave të moshës rreth 8 deri në 12 vjeç.

Kur e luajtëm lojën realisht, atëherë e gjetëm të pasur me histori dhe strukturë emocionuese aliene. Lojtarët janë thjesht të ftuar të bashkohen për t'u bashkuar me një program të ri të huaj. Ku pjesëmarrësit do të sillen në seri lojërash të pasura në nivele të shumta.

Çdo nivel është krejtësisht i ndryshëm nga nivelet e tjera të arritshme. Arsyeja për shtimin e këtyre niveleve të shumëfishta është për të ofruar sfida të ndryshme në mënyrë që fëmijët të kërkojnë të rrisin funksionin e trurit të tyre. Për të përqendruar vëmendjen e tyre dhe për të arritur qëllimet në kohë.

Supozoni nëse fëmija juaj po përjeton vështirësi në përmbushjen e qëllimeve. Atëherë kuptoni më mirë se fëmija nuk po përgjigjet siç duhet. Pra, në këtë drejtim, ne u rekomandojmë atyre prindërve të konsultohen menjëherë me mjekun e tyre të kujdesit shëndetësor.

Detaje të APK-së

EmërPërpjekjaRX
Versionv2.5.0
Masat707 MB
ZhvilluesAkili Interactive Labs, Inc.
Emri i Paketuesitcom.akiliinteractive.t01
ÇmimiFalas
Kërkohet Android9.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Mjekësor

Mos harroni në histori ky është i pari i këtij lloji ku lojtarët shijojnë të dy mënyrat. Dhe luajtja e lojërave do të ndihmojë në zgjidhjen e çrregullimit të tyre neurologjik pa asnjë shqetësim. Qëllimi i strukturimit të këtij aplikacioni është të ndihmojë prindërit.

Në kontrollin e çrregullimit që përjetojnë fëmijët. Për më tepër, tani ata kurrë nuk kërkonin të vizitonin dhe të humbnin para duke bërë terapi të shtrenjta. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është thjesht të instalojnë një aplikacion të vetëm lojrash brenda smartphone dhe ta trajtojnë problemin menjëherë.

Nëse flasim për procesin e të luajturit të lojës, atëherë është mjaft e thjeshtë. Së pari, kërkohet nga prindërit që të ofrojnë një mjedis për fëmijët e tyre. Ku fëmijët mund të shijojnë lojën e qetë pa asnjë shqetësim.

Pasi fëmijët përfundojnë objektivin brenda lojës siç duhet. Dhe AI ​​do të analizojë të dhënat dhe do t'u rekomandojë prindërve të kontaktojnë një mjek. Ndihma e mjekut është gjithashtu e arritshme në internet pa u shqetësuar për takimin.

Mos harroni se ekspertët rekomandojnë që fëmijët të luajnë lojë 5 ditë në javë deri në 25 minuta çdo ditë. Ky proces do të kryhet për një muaj të rregullt dhe më pas do të konsultoheni me mjekun. Kështu që ju jeni të interesuar për lojën dhe jeni gati të ndihmoni fëmijët të instalojnë EndeavorRX Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Pa pagesë për t'u shkarkuar në internet.
 • Regjistrimi është i detyrueshëm.
 • Por aksesi demo është gjithashtu i disponueshëm.
 • Nuk kërkohet pajtim i avancuar.
 • Integrimi i aplikacionit brenda smartphone falas.
 • Procesi i lojës është mjaft i thjeshtë.
 • Thjesht ndiqni udhëzimet e dhëna.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e thjeshtë.
 • Ka pengesa të shumta janë shtuar.
 • Ofrohet edhe një anije kozmike.
 • Kjo kontrollohet kryesisht duke përdorur dinamikën e ekranit.
 • Shumë topa anime do të kalojnë dhe duhet të kapen.
 • Loja luhet vetëm online.
 • AI është gjithashtu i lidhur me internetin.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni lojën EndeavorRX

Në vend që të zhyteni thellë brenda instalimit dhe përdorimit të aplikacionit të lojrave. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë lojtarët android mund të besojnë në faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë dhe origjinalë Apk.

Për t'u siguruar që lojtarët do të argëtohen me produktin e duhur. Ne punësuam një ekip ekspertësh të përbërë nga profesionistë të ndryshëm. Nëse ekipi nuk është i sigurt për sigurinë e produktit, ne kurrë nuk e ofrojmë atë brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të Apk, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojërave që ne ofrojmë këtu është thjesht origjinal. Edhe loja e lojës është thjesht e aprovuar nga FDA. Prandaj është thjesht e sigurt dhe e sigurt për të luajtur realisht. Për më tepër, lojtarët mund të ndihmojnë gjithashtu në zgjidhjen e çrregullimit të tyre ADHA duke luajtur për një periudhë të caktuar.

Në faqen tonë të internetit publikohen mijëra aplikacione të tjera mjekësore dhe arsimore. Për të eksploruar ato lojëra alternative, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Ato përfshijnë Training Guys Apk Presidenti Apk.

përfundim

Nëse keni fëmijë që vuajnë nga ky çrregullim ADHA. Dhe duke kërkuar për mënyrën më të thjeshtë për ta trajtuar problemin shpejt, atëherë u rekomandojmë atyre prindërve të instalojnë EndeavorRX Mobile. Dhe kënaquni me zgjidhjen e problemeve duke qëndruar në shtëpi pa u shqetësuar.

Shkarko Linkun

Lini një koment