Shkarko Eurfex Apk për Android [Lojë e modifikuar]

Kur kërkojmë dhe eksplorojmë aplikacionet më të shkarkuara të lojërave. Më pas u gjetën sërfistët e metrosë në mesin e atyre lojërave të famshme. Megjithatë, përditësimet e reja të kësaj loje e bëjnë të vështirë pushtimin. Kështu duke marrë parasysh ndihmën e lojtarit këtu ne paraqesim Eurfex.

Në të vërtetë, versioni që po ofrojmë këtu është thjesht i modifikuar. Dhe ofron burime të pakufizuara duke përfshirë monedha brenda lojës falas me një opsion klikim. Gjithçka që ata kërkojnë këtu është versioni më i fundit i Lojë Mod dhe pajisje të përputhshme.

Ka shumë burime të tjera pro të shtuara. Kjo i lejon lojtarët të shijojnë mijëra Skins dhe Efekte falas me një opsion klikimi. Kështu që ju pëlqen loja dhe jeni gati të eksploroni artikuj pro të arritshëm brenda lojës së modifikuar dhe më pas shkarkoni Apk nga këtu.

Çfarë është Eurfex Apk

Eurfex Android është një version i modifikuar në internet i Subway Surfers. Këtu brenda kësaj loje të modifikuar, zhvilluesit zhbllokuan të gjitha tiparet premium, duke përfshirë Skins dhe Karaktere. Për më tepër, monedhat dhe gurët e çmuar të arritshëm brenda lojës mbahen gjithashtu të pakufizuara.

Kërkesa për lojë të modifikuar rritet në mënyrë eksponenciale pas përditësimeve të reja. Aty ku zhvilluesit implantojnë këto pengesa të shumta kryesore. Ata bëjnë eliminimin e menjëhershëm dhe e përfundojnë lojën në vend pa humbur kohë.

Për shkak të kësaj vështirësie të madhe, fansat fillojnë të kërkojnë një burim alternativ. Kjo u mundëson lojtarëve të aksesojnë versionin e modifikuar të lojës. Aty ku burimet e arritshme duke përfshirë artikujt pro janë thjesht të arritshme pa asnjë kufizim.

Për më tepër, monedhat e arta për zhbllokimin e burimeve dhe skateboarding mbahen gjithashtu të pakufizuara. Tani lojtarët nuk kërkojnë kurrë të shqetësohen për monedhat e arritshme brenda lojës. Thjesht hyni në panelin e kontrollit dhe shijoni zhbllokimin e mijëra artikujve pro falas.

Detaje të APK-së

EmërEurfex
Versionv2.38.0
Masat154.9 MB
ZhvilluesKilo
Emri i Paketuesitcom.kilo.subwaysurf
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Lojra

Procesi i instalimit dhe përdorimit të kësaj loje të modifikuar është i thjeshtë. Së pari, lojtarëve u kërkohet të shkarkojnë versionin më të fundit të skedarit Mod Apk nga këtu. Pas kësaj, filloni procesin e instalimit duke klikuar në paketën e dhënë.

Pasi të përfundojë instalimi, tani aksesoni veçoritë kryesore dhe kënaquni duke luajtur lojë me dorë të lirë. Pika plus për këtë lojë është se mund të luhet si në modalitetin online ashtu edhe jashtë linje. Avantazhi i lojës online është se ofron shpërblime të ndryshme.

Edhe lojtarët mund të fitojnë lehtësisht një litar shpëtimi falas në çast për të vazhduar lojën në një vend. Megjithatë, për të fituar litarin e shpëtimit kërkon internet dhe reklama. Shikimi i reklamave të shfaqura do të ndihmojë në arritjen e dëshirës së synuar menjëherë.

Deri më tani, zhvilluesit e lojërave integrojnë këto Karaktere të ndryshme premium, Skins dhe Skate Boards brenda. Brenda versionit zyrtar të lojës, të gjitha burimet e përmendura konsiderohen të kyçura dhe kufizuese.

Megjithatë, tani të njëjtat artikuj premium të përmendur, përfshirë lëkurat, janë thjesht të arritshme me një opsion klikimi. Thjesht hyni në pultin kryesor dhe shijoni monedha, personazhe dhe tabela të pakufizuara të Artë. Nëse jeni të gatshëm të shijoni burime premium, atëherë instaloni Eurfex Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Falas për tu shkarkuar.
 • Lehtë për t'u luajtur dhe instaluar.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • Instalimi i lojës së modifikuar ofron shumë burime.
 • Ato përfshijnë monedha të pafundme.
 • Pllaka dhe lëkura të pakufizuara skate.
 • Të gjithë personazhet konsiderohen të zhbllokuar.
 • Haketë e shumta janë gjithashtu të arritshme.
 • Ai mbështet reklama të palëve të treta.
 • Dhe do të shfaqet në ekran.
 • Shikimi i reklamave do të ndihmojë në fitimin e burimeve të ndryshme pro.
 • Këto përfshijnë çelësat etj.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e ngjashme me atë zyrtare.
 • Përfundimi i detyrave të përditshme do të ndihmojë në fitimin e shpërblimeve shtesë.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni lojën Eurfex

Në vend që të hidheni drejtpërdrejt drejt instalimit dhe përdorimit të aplikacionit të lojrave. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit android mund të besojnë në faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë.

Për t'u siguruar që lojtarët do të argëtohen me produktin e duhur. Ne punësuam një ekip ekspertësh të përbërë nga profesionistë të ndryshëm. Nëse ekipi nuk është i sigurt për funksionimin e qetë, ne kurrë nuk ofrojmë Apk brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar aplikacionin e lojrave ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojërave që ne po mbështesim këtu është thjesht i modifikuar. Dhe ne kurrë nuk zotërojmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit të lojës. Pra, instaloni dhe shijoni veçoritë e modës me rrezikun tuaj. Tashmë e kemi instaluar Apk-në brenda disa pajisjeve dhe e kemi gjetur të sigurt.

Ka shumë versione të tjera të modifikuara të Subway Surfers të shpërndara në faqen tonë të internetit. Për të instaluar dhe luajtur ato versione të tjera përkatëse të aplikacionit të lojërave. Ju lutemi klikoni në lidhjet e dhëna që janë Surferët e metrosë bëjnë Naag Apk Surfers Metro Mexico Apk.

përfundim

Prandaj, ju tashmë keni luajtur sërfistët e metrosë dhe jeni gati të eksploroni ato versione të modifikuara. Pastaj ju zbarkuat në vendin e duhur sepse këtu ne ofrojmë Eurfex Mod Menu me një opsion klikimi. Thjesht instaloni lojën e modifikuar dhe shijoni burime të pakufizuara falas.

Shkarko Linkun

Lini një koment