Shkarkimi i APK-së Finger On The App për Android [2022]

Një lojë e re android u lëshua brenda tregut celular përmes së cilës përdoruesit celular mund të fitojnë Cash lehtësisht deri në 25000 $. Duke mbajtur një gisht mbi ekranin celular për sa kohë që ata kanë forcë. Ju mund të fitoni mijëra dollarë duke instaluar Finger On The App në smartphone tuaj.

kjo Lojë 2D po bëhet popullaritet në mesin e përdoruesve të android për shkak të lajmeve për fitimin e parave pa pagesë. Po, na dëgjuat mirë sepse ky është i vetmi Apk i këtij lloji i cili jo vetëm ofron para falas, por gjithashtu ofron një arsye për të fituar mijëra dollarë duke shfrytëzuar kohën tuaj të lirë.

Për shkak të çështjes së pandemisë, të gjithë janë të detyruar të qëndrojnë brenda shtëpive të tyre. Edhe njerëzit nuk kanë ndonjë aktivitet tjetër për ta mbajtur veten të zënë. Por tani këtu ne i siguruam përdoruesit një arsye jo vetëm për të mbajtur veten të zënë por edhe të merrte para për të lira duke shfrytëzuar këtë dritare.

Atëherë, çfarë po pret? Jeta siguron vetëm një shans të vetëm përmes të cilit mund të fitoni mijëra dollarë brenda orëve pa rrezikuar jetën dhe të ardhmen tuaj. Prandaj klikoni në butonin e lidhjes së shkarkimit të dhënë brenda artikullit dhe filloni të fitoni para vetëm duke luajtur një lojë të vetme celular.

Whatfarë është Finger On The App Apk

Shtë një mundësi e lirë përmes së cilës përdoruesit e androidit mund të fitojnë mijëra dollarë duke kombinuar forcën e tij / saj. Jo për një kohë të gjatë, vetëm duke mbajtur gishtin e tyre mbi ekranin celular për disa orë. Kështu e fitoni këtë mundësi dhe fitoni para në një kohë të shkurtër.

Ky aplikacion është i zotëruar nga YouTuber, përkatësisht MrBeast. Dhe MrBeast sfidoi përdoruesit e lëvizshëm që të mbanin gishtin mbi ekranin mobil për aq kohë sa ata kanë forcë. Nëse ndokush i suksesshëm e mban gishtin / saj mjaft gjatë, atëherë do t'ju jepen 25000 dollarë dollarë.

Në thelb, ideja e zhvillimit të kësaj Apk vjen nga skenari aktual pandemik ku njerëzit kanë kohën e lirë. Dhe përdoruesit e lëvizshëm janë të gatshëm të bëjnë gjithçka nga ku mund të bëjnë lehtësisht, pa dalë jashtë duke rrezikuar jetën e tyre.

Edhe një lajm u përhap në mesin e përdoruesve të celularëve që Donaldson në bashkëpunim me Internet Art MSCHF shpërbleu disa nga lojtarët duke shpërndarë njëzet mijë dollarë midis lojtarëve që zgjatën shifrën e tyre në ekranin celular për më shumë se 70 orë.

Detaje të APK-së

EmërGishti në Aplikacion
Versionv3.0
Masat4.42 MB
ZhvilluesMrBeast & MSCHF
Emri i Paketuesitspagen.ltjklzznujlfnqq.fingerontapp
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.2 dhe Plus
KategoriaLojra - Fjalë

Për të konfirmuar lajmet MrBeast lëshoi ​​një telefonatë me zë, ku fituesve u urohet fitimi i një çmimi të parave prej 20000 dollarë. Ata që u kualifikuan në 10 vendet e para dhe nuk shpërblehen me asgjë pas kryerjes së analizave zbuluan përdorimin e tyre të bots në vend që të luanin një lojë të drejtë. 

Ekspertët krijuan mjete dhe mashtrime të ndryshme përmes të cilave ata janë të suksesshëm në sigurimin që lojtarët nuk i lidhin gishtat me ekranin celular duke përdorur shirit duck. Pra, nëse doni të fitoni mijëra dollarë çmim të parave në të vërtetë se sa të instaloni File Apk në smartphone tuaj.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

  • File Apk është falas për t'u shkarkuar me udhëzime të buta instalimi.
  • Përdoruesit mund të hapin funksionin e tyre celular Bluetooth për të ndarë lojën dhe për të fituar jetë shtesë.
  • Jeta shtesë do t'i mundësojë përdoruesit të vazhdojë lojën e tij nëse gabimisht humbasin kontrollin mbi ekran.
  • Për të mbajtur transparencën brenda lojës, ekspertët shtuan mjete të ndryshme të cilat mund ta mbajnë lojën të pastër.

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni dhe instaloni aplikacionin

Për ata përdorues Android që nuk besojnë në një faqe në internet të palëve të treta për të shkarkuar Skedarët Apk. Ju mund t'i besoni faqes sonë të internetit për sa i përket shkarkimit të skedarëve më të fundit Apk për telefonat tuaj inteligjentë. Sepse ne ofrojmë vetëm aplikacione të zbatueshme dhe pa programe malware të cilat nuk bëjnë kompromis për sigurinë e përdoruesit.

Në formën e drejtë, ju mund të shkarkoni versionin e fundit dhe të funksionimit të Finger On The App nga këtu. Lidhja e shkarkimit është dhënë brenda artikullit gjithçka që duhet të bëni është të klikoni thjesht në butonin e lidhjes së shkarkimit. Dhe shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht.

Pasi të keni mbaruar me shkarkimin, shkoni në pjesën e ruajtjes mobile dhe klikoni në Apk File për të filluar procesin e instalimit. Pasi skedari apk është instaluar me sukses, atëherë klikoni në ikonën e lojës nga menyja e aplikacionit celular dhe është bërë.

përfundim

Nëse jeni duke kërkuar për një aplikacion android përmes të cilit mund të fitoni mijëra dollarë në një hapësirë ​​të shkurtër duke luajtur një lojë. Atëherë ju rekomandojmë ta shkarkoni dhe instaloni këtë aplikacion nga këtu. Gjatë procesit të instalimit dhe shfrytëzimit, nëse hasni ndonjë problem, atëherë ndjehuni të lirë të na kontaktoni.

Shkarko APK