Shkarko Gacha Designer Apk për Android [Modifikuar]

Megjithëse loja e lojërave vizatimore të animuara Gacha konsiderohet gjithmonë unike. Megjithatë, shumë lojtarë e lanë lojën për shkak të së njëjtës përvojë vizuale dhe veçorive të arritshme. Megjithatë, duke u fokusuar në përvojën e vazhdueshme unike të lojërave të lojtarit, zhvilluesit sollën Gacha Designer Apk.

Në fakt, versioni i aplikacionit të lojërave që ne po mbështesim këtu është thjesht i modifikuar. Kjo do të thotë se këtu ne po mbështesim versionin e modifikuar të aplikacionit të lojrave. Megjithatë, Lojë beteje versioni që ne ofrojmë këtu është thjesht rekodifikues.

Që do të thotë se zhvilluesit janë të suksesshëm në sjelljen e këtij botimi të ri. Ku lojtarët e lojës mund të shijojnë shtesa të reja me një ndërfaqe unike. Më poshtë këtu do të përmendim të gjitha shtesat dhe rikodifikimet kryesore rreth Gacha Designer Life të sapo publikuar.

Çfarë është Gacha Designer Apk

Gacha Designer Apk konsiderohet ndër versionet e reja të rikodifikuara ose modifikuara të aplikacioneve të lojërave. Ku i gjithë koncepti duke përfshirë personazhet janë strukturuar me një pamje unike. Madje edhe ekrani dhe veçoritë e arritshme janë modifikuar.

Koncepti i kësaj loje të re të stilistit erdhi. Kur ekipi mbështetës dhe zhvilluesi ngecin në një vend. Dhe nuk mund të lëvizni më tej ose të shtoni opsione të reja. Edhe në pamundësi për të bërë shtesa të reja për të tërhequr lojtarët e lojës.

Ne do të përmendim formulimet e sakta të ekspertëve, se ata nuk janë në gjendje të ecin më tej për shkak të kufizimeve kryesore. Duke fokusuar kështu çështjet dhe duke ofruar një përvojë unike për lojtarët. Zhvilluesit vendosën të strukturojnë një lojë të re.

Aty ku veçoritë e arritshme konsiderohen të përmirësuara dhe ofrojnë opsione shtesë. Edhe dizajnet dhe paraqitjet e karaktereve do të modifikohen. Kështu që fansat do të marrin diçka të re dhe unike. Prandaj, ju jeni gati të luani këtë lojë të re dhe më pas shkarkoni Gacha Club Designer Edition.

Detaje të APK-së

EmërDizajnues Gacha
Versionv1.1.0
Masat39.5 MB
ZhvilluesXheved Husein
Emri i Paketuesitcom.Gachaclubdesignereditionapk
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Rastësor

Këtu brenda këtij edicioni të ri, lojtarët ofrojnë opsione të reja duke përfshirë UI. Po, e gjithë ndërfaqja e përdoruesit të lojës është modifikuar. Dhe ofroni një panel të ri shumëngjyrësh. Kjo i ndihmon lojtarët të shijojnë një përvojë unike me miqtë.

Nëse flasim për veçoritë e arritshme përfshijnë personazhet kryesore dhe mini-lojërat. Pastaj zhvilluesit pretendojnë t'i mbajnë ato opsione emocionuese të njëjta me ato që ishin të arritshme brenda edicionit të mëparshëm. Për më tepër, personalizuesi i drejtpërdrejtë ruhet gjithashtu atje për modifikimin e çelësit.

Mos harroni se biblioteka e muzikës dhe arena e betejës janë të njëjta. I vetmi ndryshim që lojtarët do të përjetojnë këtu është kombinimi i ngjyrave dhe UI. Kreditet e lojës janë ende të nevojshme për të zhbllokuar heronjtë pro dhe lëkurat ose kostumet premium.

Për ta bërë lojën më interesante dhe tërheqëse. Zhvilluesit implantojnë këto shtesa të shumta kyçe, duke përfshirë mënyrat. Këto mënyra të reja padyshim që do të ndryshojnë mënyrat e lojtarit gjatë lojës.

Këto përmirësime të reja janë në fazën e ndërtimit që nga dhjetori. Dhe shumë lojtarë të lojës janë ende në kërkim për të gjetur versionin beta operacional paraprakisht. Megjithatë, asnjë platformë nuk po ofron skedarin Apk. Megjithatë këtu ne jemi të suksesshëm në sjelljen e Gacha Club Designer Edition Android.

Karakteristikat kryesore të lojës

 • Falas për tu shkarkuar.
 • Regjistrimi nuk kërkohet.
 • Asnjë pajtim nuk është i nevojshëm.
 • Lehtë për t'u luajtur dhe instaluar.
 • Instalimi i lojës së re mod ofron shumë veçori.
 • Kjo përfshin një ndërfaqe dhe dizajne shumëngjyrëshe.
 • Mini-lojërat dhe komponentët e nevojshëm mbahen të ngjashëm.
 • Megjithatë, modelet e heronjve janë ndryshuar plotësisht.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt dinamike këtë herë.
 • Shtohen mijëra personazhe të rinj.
 • Mini-lojërat janë modifikuar thjesht.
 • Biblioteka e muzikës është përditësuar.
 • Arena e betejës mbahet e njëjtë.
 • Mund të luhet në modalitetin online dhe offline.
 • Përdoren efekte vizuale të avancuara.
 • Grafika gjithashtu është përmirësuar.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Gacha Designer Apk

Atje shumë faqe interneti pretendojnë se ofrojnë skedarë të ngjashëm Apk falas. Por në realitet, ato faqe interneti po ofrojnë skedarë të rremë dhe të korruptuar. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët e androidit kur nuk janë në gjendje të hyjnë në skedarin e drejtpërdrejtë Apk?

Prandaj jeni të hutuar dhe po kërkoni për një platformë autentike. Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të shkarkoni versionin më të fundit të Apk me një opsion klikimi. Thjesht trokitni lehtë mbi butonin e dhënë të lidhjes së shkarkimit dhe shijoni aksesin e drejtpërdrejtë të shkarkimit të versionit të dizajnit të Gacha Club.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojërave që po paraqesim këtu është thjesht i modifikuar. Edhe ndërfaqja e përdoruesit dhe kombinimet e ngjyrave janë ndryshuar. Modelet e heronjve janë ndryshuar gjithashtu. Gameplay këtu që po prezantojmë është tashmë i instaluar dhe nuk gjeti asnjë problem serioz.

Shumë versione të tjera të modifikuara të Gacha janë publikuar në faqen tonë të internetit. Ata që janë të interesuar dhe të gatshëm të përfitojnë nga ato lojëra alternative më të mira duhet të vizitojnë lidhjet e dhëna. Ato përfshijnë Gacha Neon Apk Gacha Glitch Apk.

përfundim

Prandaj, ju po përjetoni probleme për të hyrë në versionin e modifikuar rishtazi të Gacha. Dhe duke kërkuar për burimin më të mirë alternativ për të hyrë në skedarin e drejtpërdrejtë Apk. Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të shkarkoni Gacha Designer Apk falas. Dhe kënaquni duke luajtur këtë lojë të sapo modifikuar.

Shkarko Linkun

Lini një koment