Garena MoonLight Blade Apk Shkarko për Android [lojë MOBA]

A jeni gati për të luajtur dhe përjetuar këtë lojë MOBA të pasur me veçori dhe mundësi? Nëse po, atëherë çfarë prisni? Thjesht shkarkoni versionin më të fundit të aplikacionit të lojrave Garena MoonLight Blade nga këtu dhe shijoni betejën e betejës në arenë në internet.

Loja përbëhet nga mënyra dhe pengesa të ndryshme. Pengesat kryesore përfshijnë Dungeons dhe bllokues të tjerë kyç. Gjë që mund t'i detyrojë lojtarët të mbështesin dhe të detyrojë një humbje të madhe. Megjithatë, këtu ne jemi të suksesshëm në sjelljen e disa teknikave të shkëlqyera.

Përmirësimi dhe përmirësimi i këtyre teknikave do të ofrojë një fitore të përsosur brenda arenës së betejës. Prandaj ju jeni të gatshëm të jeni pjesë e këtij gameplay të ri. Dhe ju jeni gati të filloni një luftë të madhe kundër së keqes dhe më pas shkarkoni lojën Battle Arena falas.

Çfarë është Garena MoonLight Blade Apk

Garena MoonLight Blade Android konsiderohet një aplikacion i sapobotuar për lojëra android MOBA. Këtu brenda aplikacionit të lojrave, zhvilluesit ofruan këto mënyra të shumta. Përfshirë një arenë beteje të drejtpërdrejtë të pasur me mundësi.

Atje tregu i lojërave Android konsiderohet i gjerë dhe i pasur me lojëra. Sidoqoftë, shumica e atyre lojërave të arritshme konsiderohen klasike tradicionale dhe të vjetra. Prandaj, të luash lojëra të tilla duket e mërzitshme dhe më pak tërheqëse.

Megjithatë, ato që janë të reja në treg konsiderohen të rënda dhe konsumojnë shumë burime. Prandaj lojëra të tilla konsiderohen të pamundura për t'u luajtur brenda smartfonëve të vjetër. Dhe për shkak të këtij diskriminimi të madh, lojtarët e androidit zhgënjehen.

Pra, duke u fokusuar në rekomandimet e tifozëve, zhvilluesit janë të suksesshëm në sjelljen e këtij gameplay të ri. Ku historia është nxjerrë thjesht nga një roman popullor. Tani instalimi i lojës së veçantë Battle lejon lojtarët të shijojnë më të fundit Lojë e betejës.

Detaje të APK-së

EmërTeh Garena MoonLight
Versionv0.0.28
Masat148 MB
ZhvilluesGarena International II
Emri i Paketuesitcom.garena.lojë.mbmth
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.1 dhe Plus
KategoriaLojra - Roli Playing

Këtu brenda lojës, zhvilluesit implantojnë këto veçori thelbësore të shumëfishta. Përfshirë një studio live ku lojtarët mund të modifikojnë lehtësisht deri në 600 karaktere plus të ndryshme. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është thjesht të hyjnë në studio dhe të shijojnë veçoritë pro.

Përveç studios live, lojtarët mund të kenë akses edhe në opsionin e betejës mbretërore live. Ku lojtarët mund të luftojnë kundër lojtarëve të tjerë brenda arenës. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është thjesht të zgjedhin një ekip dhe t'i bashkohen ekipit të përzgjedhur brenda fushëbetejës.

Karaktere të shumta të fuqishme dhe armë kyçe janë shtuar. Edhe pse shumica e atyre armëve kyçe të fuqishme të arritshme konsiderohen të kufizuara. Dhe kërkon shumë kredite në lojë për të zhbllokuar ato artikuj pro.

Përveç kësaj, përfshihen edhe lëkura dhe efekte të ndryshme pro. Fuqizimi i personazheve me ato artikuj pro jo vetëm që do të rrisë performancën. Por gjithashtu ndihmoni në mposhtjen e armikut brenda fushëbetejës. Ka shumë mënyra PVP që mund të zgjidhni.

Mos harroni se eksplorimi i birucave do të ofrojë ndërveprim të drejtpërdrejtë me bosët e këqij. Përdorni aftësitë tuaja të fuqishme të lojës për të mposhtur ata shefa dhe për të fituar betejën. Kështu që ju gjithmonë keni një plan dhe jeni gati për ta ekzekutuar atë brenda arenës dhe më pas instaloni Garena MoonLight Blade Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Pa pagesë për të shkarkuar aplikacionin e lojërave.
 • Loja është e pasur me mundësi të ndryshme.
 • Përfshirë personazhe të fuqishëm.
 • Përshtatës i studios live.
 • Lëkurat dhe efektet.
 • Modalitete të shumëfishta të lojës.
 • Më shumë se 600 heronj të fuqishëm.
 • Shefa të ndryshëm të këqij.
 • Biruca të shumta për të eksploruar.
 • Nuk lejohen reklama të palëve të treta
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt dinamike.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • Lehtë për t'u luajtur dhe instaluar.
 • Tonelata armësh janë të arritshme.
 • Edhe lëvizjet e fuqishme janë të disponueshme për t'u përdorur.
 • Kërkohet një lidhje e qëndrueshme për të luajtur.
 • Serverët e përgjegjshëm përdoren për të pritur skedarët e lojës dhe të dhënat e përdoruesit.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Garena MoonLight Blade Game

Aktualisht, lojrat janë të aksesueshme drejtpërdrejt nga Play Store. Sidoqoftë, aplikacioni i lojërave është paraqitur midis produkteve kufizuese të vendit. Kjo do të thotë se loja e lojës është e aksesueshme vetëm për përdoruesit e androidit specifik të vendit.

Ata që janë jashtë një vendi të caktuar të vendit mund të mos jenë në gjendje të kenë qasje në skedarin e drejtpërdrejtë Apk. Pra, çfarë duhet të bëjnë fansat e android në një situatë të tillë? Prandaj, në këtë skenar, ne rekomandojmë lojtarët e Android që të vizitojnë faqen tonë të internetit dhe të shkarkojnë versionin më të fundit të skedarit Apk falas.

A është e sigurt të instaloni APK

Këtu aplikacioni i lojërave që ne po mbështesim është në pronësi të pastër të një kompanie ligjore. Kompania Garena është gjithashtu përgjegjëse për strukturimin e disa lojërave të pabesueshme të veprimit. Ne instaluam Apk-në brenda pajisjeve të shumta dhe e gjetëm të qetë dhe të sigurt për t'u luajtur.

Ne kemi ofruar tashmë mijëra lojëra të tjera MOBA të bazuara në aksion këtu në faqen tonë të internetit. Nëse jeni të gatshëm të luani dhe eksploroni ato lojëra alternative, ju lutemi ndiqni lidhjet. Ato përfshijnë Mortal Kombat 11 Apk Super Apk Legend Ultimate Ninja.

përfundim

Nëse jeni të lodhur duke luajtur ato lojëra të vjetra tradicionale. Dhe kërkimi për diçka të re dhe unike që ofron mundësi të pafundme brenda fushëbetejës. Më pas, ne u rekomandojmë lojtarëve të androidit të instalojnë Garena MoonLight Blade me një opsion klikim.

Shkarko Linkun

Lini një koment