Shkarkimi i Gcam Nikita 2.0 Apk për Android [Kamera e Google]

Edhe pse Google është përgjegjës për ofrimin e shërbimeve të ndryshme për telefonat celularë. Por fokusimi në fotografinë profesionale dhe ndihmën e përdoruesve të android. Kompania më në fund është rikthyer me këtë aplikacion të ri të fuqishëm të njohur si Gcam Nikita 2.0 Apk.

Në realitet, aplikacioni është i lidhur thjesht me telefonat Android. Tani integrimi i skedarit të veçantë të aplikacionit brenda telefonit Android do të lejojë kamerën celulare. Për të rritur efikasitetin e tij dhe për të ndihmuar në kapjen e disa prej fotografive më të mira profesionale.

Edhe pse kompanitë e prodhimit të smartfonëve tashmë i integrojnë këto aplikacione të paracaktuara të kamerës. Megjithatë, për shkak të disa çështjeve kryesore, shumë përdorues celularë mund të mos jenë në gjendje të kapin fotografi të mira. Tani instalimi i Gcam Nikita 2.0 Download do të ndihmojë në kapjen e disa imazheve të mira.

Çfarë është Gcam Nikita 2.0 Apk

Gcam Nikita 2.0 Apk është një aplikacion i avancuar për android i lëshuar së fundmi, i zhvilluar duke fokusuar përdoruesit e smartfonëve. Arsyeja e strukturimit të skedarit të aplikacionit është sigurimi i softuerit alternativ më të mirë. Kjo i lejon përdoruesit celularë të marrin disa nga fotografitë më të mira profesionale duke përdorur të njëjtat burime.

Janë mijëra smartfonë të ndryshëm që dalin në treg çdo vit. Edhe tregu është i përmbytur me kompani të ndryshme të njohura si Samsung, Xiaomi, VIVO dhe më shumë. Çdo kompani është përgjegjëse për prodhimin e disa prej telefonave më të mirë Android.

Secila prej kompanive bën të pamundurën për të implantuar aplikacionet më të fundit të kamerës. Për të rritur efikasitetin e pajisjes dhe për të përmirësuar rezultatet. Megjithatë, me kalimin e kohës, pajisjet e vjetra mund të mos arrijnë të arrijnë rezultatet e kërkuara për shkak të mungesës së burimeve.

Për më tepër, përdoruesit e celularëve gjithashtu përjetojnë probleme të mëdha Ini në kapjen e fotografive të mira. Për shkak të mungesës së përditësimeve të rregullta dhe burimeve të kufizuara. Megjithatë, tani Google ka marrë përgjegjësinë kryesore dhe ka lançuar Gcam Nikita 2.0 Android.

Detaje të APK-së

EmërGcam Nikita 2.0
Versionv7.4.104.314953318
Masat498 MB
ZhvilluesGoogle
Emri i Paketuesitcom.samsung.android.scan3d
ÇmimiFalas
Kërkohet Android8.1.0 dhe Plus
KategoriaApps - Tools

Kjo është e lirë për të hyrë nga këtu me një opsion klik. Tani integrimi i skedarit të veçantë të aplikacionit brenda telefonit do t'u mundësojë përdoruesve. Për të përmirësuar efikasitetin e kamerës së pajisjes dhe për të marrë disa rezultate të jashtëzakonshme me pak fjalë.

Procesi i instalimit dhe përdorimit të aplikacionit duket i thjeshtë. Së pari, shkarkoni versionin më të fundit të skedarit Apk nga këtu. Pas yang, integroni skedarin e përditësuar të aplikacionit brenda smartphone. Procesi i instalimit duket i thjeshtë.

Pasi të përfundojë instalimi, tani lejoni disa nga lejet kryesore. Pa lejuar ato leje, duket e pamundur të qasesh në veçori. Pasi të keni mbaruar me lejimin e lejeve, tani keni akses në një nga kamerat më të fuqishme në botë.

Deri më tani, ne e gjetëm skedarin e aplikacionit të qetë dhe të gatshëm për t'u përdorur. Edhe përdoruesit nuk do të detyrojnë kurrë të blejnë ndonjë licencë premium për përdorim. Për ta bërë aplikacionin e kamerës të pasur me veçori dhe opsione, zhvilluesit i implantojnë këto veçori dhe opsione të shumta kyçe brenda.

Ato përfshijnë "Modalitetin e natës", "Panorama", "Video", "Timelapse" dhe "Lëvizje të ngadaltë" etj. Nëse ju pëlqejnë veçoritë pro të skedarit të aplikacionit dhe jeni të gatshëm të vendosni një Apk të përditësuar brenda smartfonit tuaj. Më pas shkarkoni falas versionin më të fundit të Gcam Nikita 2.0 App.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Falas për tu shkarkuar.
 • Asnjë pajtim nuk është i nevojshëm.
 • Nuk kërkohet regjistrim.
 • Lehtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Integrimi i skedarit të aplikacionit do të ofrojë veçori të ndryshme pro.
 • Kjo përfshin kapjen e disa fotografive me cilësi më të mirë profesionale.
 • Aplikacioni ka aftësinë për të regjistruar disa video me cilësi të mirë.
 • Edhe përdoruesit mund të modifikojnë cilësinë nga cilësimet.
 • Ini do të thotë që përdoruesit mund të kapin imazhe dhe video me cilësi të ndryshme.
 • Aplikacioni funksionon pa probleme me telefona inteligjentë të ndryshëm.
 • Ato përfshijnë Samsung, Xiaomi dhe VIVO etj.
 • Të gjithë skedarët e mediave të kapur do të shfaqen si fotografë profesionistë.
 • Karakteristikat kryesore të arritshme përfshijnë Portret, Video dhe Pro.
 • Panorama, Slow Motion dhe Time Lapse janë gjithashtu të arritshme.
 • Modaliteti i shikimit të natës ndihmon përdoruesit e Android të kapin foto me efekte në kohë reale.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Këtu aplikacioni që ne ofrojmë është thjesht i pajtueshëm me të gjithë telefonat Android.
 • Aplikacioni i kamerës ofron një ndërfaqe miqësore për përdoruesit me funksionim të prekshëm.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni Gcam Nikita 2.0 Apk

Në vend që të hidheni drejtpërdrejt drejt instalimit dhe përdorimit të skedarit të aplikacionit. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit android mund t'i besojnë uebsajtit tonë. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë dhe origjinalë Apk.

Për të siguruar ndihmën dhe sigurinë e përdoruesit. Ne kemi instaluar tashmë skedarin Apk në telefona inteligjentë të ndryshëm. Pas instalimit të aplikacionit, ne e gjetëm skedarin e aplikacionit të qetë dhe të sigurt për t'u përdorur. Për të shkarkuar skedarin e përditësuar Apk, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë.

A është e sigurt të instaloni APK

Përpara se të ofroni skedarin Apk brenda seksionit të shkarkimit. Ne kemi instaluar tashmë skedarin Apk në pajisje të ndryshme të telefonit Android. Pas instalimit të aplikacionit, nuk gjetëm probleme serioze brenda. Megjithatë, instaloni dhe përdorni veçoritë pro në rrezikun tuaj.

Mjete të ndryshme profesionale të lidhura me kamerat ndahen këtu në faqen tonë të internetit. Për të eksploruar ato mjete alternative më të mira, ju lutemi instaloni skedarët e mëposhtëm Apk. Ato janë të Aplikacioni i kamerave me spektër të plotë Aplikacioni Smart Camera i Samsung.

Përfundim

Nëse jeni duke përdorur një telefon të vjetër Android ose një të ri. Megjithatë, në pamundësi për të arritur rezultatet e kërkuara për shkak të mungesës së burimeve dhe përditësimeve. Më pas, në lidhje me këtë, ne u rekomandojmë atyre përdoruesve celularë të shkarkojnë dhe instalojnë Gcam Nikita 2.0 Apk dhe të shijojnë rritjen e performancës së kamerës falas.

FAQs
 1. A po ofrojmë versionin GCAM Nikita v2.0 Mod?

  Jo, këtu ne po ofrojmë versionin zyrtar të pajtueshëm me Android për përdoruesit e Android.

 2. A është i sigurt instalimi i Apk?

  Po, versioni është thjesht i sigurt për t'u instaluar dhe përdorur.

 3. A kërkon aplikacioni regjistrim dhe abonim?

  Jo, aplikacioni që ne ofrojmë këtu nuk kërkon kurrë një licencë abonimi ose llogari të regjistruar.

Shkarko Linkun

Lini një koment