Shkarko HTTP Custom 234 Apk për Android [Përditësuar 2022]

Teknologjia i ka lehtësuar jetën e njerëzve duke ofruar shërbime online. Edhe në ditët e sotme njerëzit dërgojnë dhe marrin të dhëna të ndryshme konfidenciale duke përdorur internetin. Prandaj, duke u përqëndruar në sigurinë e përdoruesit, ekspertët dolën me këtë aplikacion të quajtur HTTP Custom 234.

Në thelb, arsyeja kryesore për të ofruar këtë aplikacion të ri ishte të ofronte një rrugë të sigurt. Përmes së cilës përdoruesit e celularëve mund të ndajnë lehtësisht të dhënat e tyre në mënyrë të sigurt. Kështu atje, kanale të ndryshme të rrjetit janë të arritshme për t'u përdorur për dërgimin dhe marrjen e përmbajtjes.

Atëherë pse dikush do të kishte nevojë për një lloj aplikimi të tillë të sigurisë? Megjithëse interneti është kanali më i mirë në internet për dërgimin dhe marrjen e të dhënave. Por për shkak të infiltrimit të paligjshëm dhe hakerave në internet, të dhënat në internet nuk janë më të sigurta.

Për më tepër kur gërmojmë më thellë sesa gjetëm këtë numër të hakerëve në internet. Kush mund të hakojë të dhënat plus kredencialet në internet. Gjë që mund të shkaktojë një dëmtim të madh në profilin e përdoruesit sepse këto kredenciale mund të përdorin për të bërë ndonjë punë të paligjshme.

Përveç piraterisë, në ditët e sotme hakerat fillojnë të vjedhin thirrje zëri në internet. Të monitorojë dhe kontrollojë informacionin në lidhje me tema të ndryshme. Megjithëse kompanitë pretendojnë të ofrojnë siguri në internet për përdoruesit.

Por kur ekspertët analizojnë dhe kundërshtojnë të dhënat e dhëna. Pastaj ata gjetën këtë numër skriptesh të ndryshme dhe gjurmues të cilët vazhdimisht mund të vjedhin të dhënat e përdoruesit. Kështu që duke u përqëndruar në problemin e vjedhjes së të dhënave, zhvilluesit dolën me këtë mjet në internet.

Gjë që jo vetëm që do të sigurojë kanalin e rrjetit. Por gjithashtu do të ofrojë qasje të drejtpërdrejtë në ato faqe në internet të cilat janë të kufizuara brenda shteteve. Nëse jeni gati të eksploroni ato platforma të kufizuara pa ndonjë problem, atëherë ju sugjerojmë të instaloni Apk brenda smartphone-it.

Më shumë Rreth HTTP Custom 234 Apk

Siç e përmendëm më herët që është një mjet monitorimi dhe sigurimi në internet. E cila do të ofrojë këtë mbrojtje mbrojtëse për përdoruesit e celularëve. Të dhënat e të cilëve janë më të ndjeshme dhe mund të shkaktojnë probleme të mëdha nëse të dhënat vidhen nga hakerat.

Kështu kur shqyrtojmë mjetin e avancimit thellësisht sesa i gjetëm këto tipare mahnitëse brenda. I cili përfshin VPN të personalizuar, Vendosjen e SSH, Vendosjen e VPN, DNS të personalizuar, UDPGW SSH, HWID dhe opsionin Wifi Direct P2P. Opsionet e përmendura janë disa nga tiparet kryesore të cilat mund të arrihen brenda aplikacioneve pro.

Detaje të APK-së

EmërHTTP Custom 234
Versionv3.5.27
Masat26.18 MB
ZhvilluesePro Dev. ekip
Emri i Paketuesitxyz.easypro.httpcustom
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.0.3 dhe Plus
KategoriaApps - Tools

Por këtu brenda aplikacionit, të gjitha këto karakteristika pro janë falas për t'u përdorur dhe integruar. Karakteristika më mahnitëse që përdoruesi do të pëlqejë më shumë është Vendosja e VPN-së së personalizuar. Do të thotë duke përdorur këtë opsion të personalizuar, përdoruesit e celularëve mund të rregullojnë me lehtësi cilësimet në përputhje me rrethanat.

Për më tepër, ata që kanë skedarë konfigurues të serverave të shumtë. Mund të importojë ose eksportojë lehtësisht për të bërë një lidhje të drejtpërdrejtë pa ndonjë telashe. Cilësimi Advance DNS gjithashtu atje për të ndihmuar përdoruesin për ndryshimin e kredencialeve kryesore.

Kështu që hakerat nuk do të mund të marrin kurrë çelësin aktual të serverit tuaj. Gjë që mund të shmangë hakerat nga vjedhja e të dhënave. Nëse besoni se të dhënat tuaja duhet të jenë të sigurta dhe prova të plota. Pastaj ju rekomandojmë të shkarkoni dhe instaloni Aplikacionin HTTP Custom 234 nga këtu.

Karakteristikat kryesore të Apk

  • Freeshtë falas për të shkarkuar me një mundësi të shkarkimit të klikimit.
  • Nuk kërkohet regjistrim për të hyrë në panelin e administratorit.
  • Për më tepër, përdoruesit e rinj kurrë nuk do të kërkojnë të blejnë ndonjë pajtim.
  • Instalimi i aplikacionit do të ofrojë mundësi të ndryshme paraprake.
  • E cila përfshin VPN të personalizuara, Advance DNS, WiFi Hotspot dhe Cilësimet e SSH.
  • VPN e personalizuar do të japë qasje të drejtpërdrejtë në uebfaqe të ndryshme të bllokuara të pakufizuara.
  • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
  • Ndërfaqja e përdoruesit e aplikacionit është miqësore për celularin.

Fotografi të ekranit

Si të Shkarkoni APK

Kur flasim për shkarkimin e versionit të fundit të skedarëve Apk. Përdoruesit e Android mund të besojnë në faqen tonë të internetit sepse ndajmë vetëm Aplikacione autentike dhe origjinale. Për më tepër për t'u siguruar që përdoruesi do të argëtohet me produktin e duhur.

Ekipi ynë ekspert instalon të njëjtën skedar në pajisje të ndryshme. Pasi të jenë të sigurt se Aplikacioni i instaluar është funksional dhe pa malware për t'u përdorur. Pastaj ne e sigurojmë atë brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin më të fundit të HTTP Custom 234 Shkarkoni ju lutemi klikoni mbi lidhjen më poshtë.

Ata që janë të interesuar të shkarkojnë dhe të përdorin Mjetet e Rrjetit të pakufizuara. Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit sepse këtu tashmë kemi ndarë disa mjete të ndryshme si p.sh. VPN e çuditshme Anonytun Pro Apk.

përfundim

Ata që besojnë se rrjeti i tyre nuk është i sigurt për të dërguar dhe marrë skedarë të ndryshëm të rëndësishëm. Duhet ta shkarkoni aplikacionin nga këtu. Dhe integrojeni atë brenda pajisjes mobile për të ofruar kriptim të bazuar në ushtri.