Shkarko Instagram Thunder Apk për Android [v18 Mod]

Instagram është një platformë e përsosur e mediave sociale në internet ku njerëzit duan të ndajnë përmbajtje unike. Për më tepër, kjo platformë është gjithashtu e njohur për veçorinë e saj të re IGTV. Megjithatë, përdoruesit celularë mund të përjetojnë kufizime kryesore gjatë përdorimit. Për të kundërshtuar këtë problem, zhvilluesit vendosën të prezantojnë Instagram Thunder.

Këtu instalimi i versionit të modifikuar të aplikacionit celular ofron liri për të shijuar veçori të ndryshme premium. Këto veçori shtesë pro përfshijnë Mesazhimin e Menjëhershëm, Thirrjet e Shpejta, Shkarkimi falas i videos me ujëra dhe më shumë. Përveç kësaj, përdoruesit e celularëve do të kenë akses në një përkthyes të avancuar.

Mos harroni se opsionet e listuara janë gjithashtu të mundshme brenda versionit zyrtar. Megjithatë, problemi është se ata janë në një fazë kufizuese. Kështu, çdo përdorues celular nuk ka qasje në këto veçori të avancuara. Tani instalimi i versionit Mod të aplikacionit i lejon fansat të shijojnë këto opsione pro falas.

Çfarë është Instagram Thunder Apk?

Aplikacioni Instagram Thunder është një version i modifikuar në internet i mbështetur nga palët e treta të aplikacionit zyrtar. Këtu instalimi i versionit të modifikuar të aplikacionit ofron liri të plotë për të shijuar përdorimin e opsioneve pro, Kjo do të thotë që fansat tani mund të shkarkojnë lehtësisht përmbajtje pafund premium pa asnjë kufizim.

Platforma Instagram është zhvilluar fillimisht duke u fokusuar në komunikim. Më vonë, zhvilluesit integrojnë këtë veçori të ndarjes së videos dhe imazheve. Tani njerëzit e talentuar duan të ndajnë videot dhe imazhet e tyre të talentuara në platformë. Megjithatë, problemi është se përdoruesit lejohen të ndajnë video të shkurtra.

Kështu që nuk ka asnjë opsion të aksesueshëm për ndarjen e videove të regjistruara gjatë. Kohët e fundit, zhvilluesit integrojnë gjithashtu ndarjen e videove të gjata pa asnjë kufizim. Kështu tani Instagram llogaritet ndër të paktat platforma online ku përdoruesit celularë do të gjejnë një bibliotekë të madhe video argëtuese pa akses.

Megjithatë, problemi është se përmbajtja e aksesueshme nuk është e mundur të shkarkohet. Më tej, botuesit ndajnë përmbajtjen në gjuhën e tyre amtare. Duke u fokusuar në ndihmën e përdoruesve të celularëve, zhvilluesit strukturuan një version të ri mod. Këtu instalimi i Instagram Thunder Download ofron liri për të shkarkuar video dhe gjithashtu për të shijuar përmbajtjen e përkthyer. Ne gjithashtu rekomandojmë përdoruesit e celularëve që të instalojnë dhe eksplorojnë këto versione të tjera mod që janë Insta X Apk Shpejtësia e ndjekësit Apk.

Detaje të APK-së

EmërInstagram Thunder
Versionv319.0.043.110
Masat68.4 MB
ZhvilluesInsta Thunder
Emri i Paketuesitcom.instathunder.android
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus

Pikat kryesore të aplikacionit

Shumica e përdoruesve të celularëve janë tashmë të njohur me Instagram. Sidoqoftë, shumica e fansave nuk e kanë idenë në lidhje me veçoritë e reja brenda versionit mod. Kështu këtu në këtë pjesë të rishikimit, ne do të përpiqemi të rendisim dhe përmendim në detaje veçoritë kryesore të aksesueshme. Leximi i detajeve i ndihmon përdoruesit të kuptojnë aplikacionin e modifikuar.

Shkarko IGTV

Ne kemi përmendur tashmë më herët se Instagram ka prezantuar këtë veçori IGTV. Tani ky opsion i veçantë i lejon fansat të shijojnë video të gjata të regjistruara. Po, njerëzit tani mund të kënaqen duke parë përmbajtje të talentuara të regjistruara gjatë. Për më tepër, është e mundur të shkarkohet e njëjta përmbajtje me një klikim.

Shikimi i historisë së padukshme

Platforma Insta ofron mundësinë për të ngarkuar histori në Instagram. Tani njerëzve u pëlqen të ndajnë historitë e tyre me fansat. Për më tepër, përdoruesit duan të shikojnë histori pa u vënë re. Megjithatë, nuk ka akses të drejtpërdrejtë opsional për të shmangur gjurmët. Sidoqoftë, tani versioni mod ofron këtë shikim të padukshëm të historisë.

Ngarkimi dhe shkarkimi me cilësi të lartë

Këtu shkarkimi dhe instalimi i Instagram Thunder Android ofron një portë për të ngarkuar përmbajtje me cilësi HD. Më tej, është e mundur të transmetohen të njëjtat video në definicion HD. Përveç ngarkimit, përdoruesit celularë mund të shkarkojnë gjithashtu video me cilësi HD duke përdorur menaxherin e shkarkimit.

Mundësia e përkthimit

Për më tepër, versioni mod që po ofrojmë këtu ofron këtë përkthyes të fuqishëm. Tani duke përdorur përkthyesin, përdoruesit mund të përkthejnë lehtësisht përmbajtjen e tyre të preferuar të të famshmëve në gjuhën e tyre amtare. Mos harroni, opsioni nuk është i realizueshëm për videot. Kështu aplikimi për përkthimin e materialit të shkruar.

Ndryshim i përcjelljes së ndjekësve

Shumica e botuesve Android gjithmonë ngatërrohen kur nuk janë në gjendje të përparojnë më tej. Pasi ata nuk e kanë idenë se kush ndjek dhe kush jo. Kështu, këtu versioni mod ofron çdo detaj në lidhje me ndjekësit. Për më tepër, ai do të paralajmërojë përdoruesit në lidhje me aktivitetin e ndjekësve.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni Instagram Thunder?

Nëse flasim për shkarkimin e aplikacioneve më të fundit të Android. Përdoruesit e celularëve mund t'i besojnë faqes sonë të internetit sepse këtu në faqen tonë ne ofrojmë vetëm aplikacione autentike dhe origjinale. Për të garantuar sigurinë e përdoruesit celular, ne punësuam gjithashtu një ekip ekspertësh.

Qëllimi kryesor i ekipit është të sigurohet që skedari i ofruar i aplikacionit të jetë i qëndrueshëm dhe i qetë. Nëse ekipi nuk është i siguruar për funksionimin e qetë, ne kurrë nuk e ofrojmë atë brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar aplikacionin më të fundit Android, ju lutemi klikoni në butonin e lidhjes së shkarkimit të drejtpërdrejtë.

Pyetjet e bëra më shpesh

A po ofrojmë aplikacionin Mod Instagram?

Po, këtu po ofrojmë versionin e modifikuar të Insta-s zyrtare për përdoruesit e celularëve. Thjesht instaloni aplikacionin mod dhe shijoni shërbime premium falas.

A i mbështet aplikacionet reklamat?

Këtu përdoruesve të celularëve do t'u ofrohet një përvojë pa reklama. Kështu, asnjë reklamë nuk do të shfaqet gjatë transmetimit të përmbajtjes.

A është e sigurt të instalosh aplikacionin Mod?

Tashmë e kemi instaluar aplikacionin brenda shumë telefonave inteligjentë dhe e kemi gjetur të qëndrueshëm. Megjithatë, ne nuk po garantojmë asnjë garanci, prandaj instaloni dhe përdorni aplikacionin me rrezikun e tyre.

Përfundim

Ata përdorues të Android që janë lodhur nga kufizimet e vendosura nga Insta dhe duan të shijojnë një përvojë të lirë. Pastaj në këtë drejtim, ne rekomandojmë përdoruesit e celularëve të shkarkojnë dhe instalojnë aplikacionin më të fundit Instagram Thunder Mod. Këtu instalimi i versionit të modifikuar ofron Downloader, IGTV Access, Translator dhe më shumë.  

Shkarko Linkun

Lini një koment