Shkarkimi i Ivive APK për Android [Përditësuar 2022]

Akoma fotografitë sollën një revolucion në jetën e njeriut. Nga kursimi i historisë për pjesën e pasme deri tek shenjat e kujtesës deri tek rikujtimi dhe gëzimi i kohës së kaluar. Por Ivive APK e merr atë lojë në një nivel krejt të ri.

Fotografitë dhe imazhet kanë kuptime të ndryshme për njerëz të ndryshëm. Edhe për çdo individ, ata ofrojnë një këndvështrim të ndryshëm sa herë që shikohen. Ndonjëherë ata na ndihmojnë të bëjmë kujtimet tona, ndonjëherë ato janë burimi i vetëm i informacionit për ne, ata tregojnë histori, ndajnë momente dhe mbajnë të kaluarën për ne me vete.

Kështu që, në këtë epokë të inteligjencës artificiale dhe realitetit të shtuar lejon t'i shndërrojë këto antike dhe thesare në diçka që bie nofulla. Nëse dëshironi, thjesht merrni këtë aplikacion Ivive për telefonin tuaj celular ose tabletin falas nga kjo faqe.

Whatfarë është Ivive APK?

Ivive është një mjet që i jep një pamje dhe projeksion të ri imazheve që po shikojmë. Ai e kryen këtë feat automatikisht duke përdorur realitet të shtuar. Kjo krijon një dimension të ri mahnitës për të ndjerë dhe pamjet vizuale të figurës, duke shtuar animacione të mahnitshme.

Pra, pse të mos i japim jetë imazheve tona. Kurdoherë që i shohim ata le t'i marrin ata përtej asaj që mund të mendojmë të përdorim trurin tonë. Kur ne përdorim imagjinatën tonë, le të jemi të sinqertë, ai ka kufizime. Jo të gjithë jemi Picassos ose Van Goghs.

Kjo duke u thënë. Po sikur të mos mund të jemi aq imagjinatë sa shkrimtari Avatars ose artistët e famshëm. Ne mund të përdorim teknologjinë për ta bërë atë për ne.

Detaje të APK-së

EmërIviv
Versionv1.0.2
Masat31.13 MB
ZhvilluesArtiviv
Emri i Paketuesitkomercial
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.3 dhe Mbi
KategoriaApps - Argëtim

Dhe nëse jeni të njohur me realitetin e shtuar ju mund ta dini se sa me ndikim ka qenë në mënyrën tonë të përjetimit dhe shikimit të botës.

App Ivive ka gjithë atë fuqi që kërkohet për të marrë kreativitetin në një mënyrë të nivelit përtej kapacitetit njerëzor. Nëse nuk jeni i sigurt se për çfarë po flasim. Kontrolloni vetë aplikacionin duke e përdorur në pajisjen tuaj Android.

Eksperimenton botën e fotografisë dhe imazheve ende në një mënyrë të re. Shihni atë në lëvizje dhe duke imituar jetën në mënyra të reja, të mrekullueshme dhe të papritura.

Pasi të keni krijuar një animacion mahnitës me foton tuaj të preferuar, është koha që të ndani me miqtë tuaj ose në mediat sociale për të trullosur ndjekësit tuaj.

Si të shkarkoni API Ivive?

Për të marrë këtë aplikacion të mrekullueshëm në smartphone tuaj, thjesht ndiqni hapat si më poshtë.

  1. Së pari, shkoni në lidhjen e shkarkimit më poshtë dhe trokitni lehtë mbi Shkarkimi i APK-së
  2. Shkoni në ruajtjen e pajisjes pasi të përfundojë procesi i shkarkimit dhe të gjeni skedarin.
  3. Takoni mbi të për të filluar instalimin
  4. Aktivizoni opsionin e pajisjeve të panjohura nga cilësimet e telefonit
  5. Prekni disa herë më shumë dhe atje ku jeni.

Tani mund ta lokalizoni APK Ivive në ekranin e veglave dhe trokitni lehtë mbi për ta hapur atë. Tani mund të shtoni imazhet dhe të shihni magjinë. Një gjë që duhet të theksohet është se nuk do të funksionojë me të gjitha imazhet. Funksionimi është i kufizuar në imazhe që aplikacioni do t'ju tregojë me një tregues të një ikone.

Fotografitë e aplikacionit

Diçka e ngjashme për ju:

APK artistike 

përfundim

Ivive APK është një mënyrë mbresëlënëse për të parë imazhet në një mënyrë romane. Me ndihmën e realitetit të shtuar, ju jep një përvojë të re mahnitëse. Për të shijuar këtë aplikacion unik me burime të plota thjesht merrni skedarin duke shtypur lidhjen e shkarkimit për Android-in tuaj.

Shkarko APK