Shkarko Krira TV Apk për Android [IPTV sportive]

 Kur bëhet fjalë për transmetimin e ngjarjeve sportive në mbarë botën pa asnjë ndërprerje. Pastaj në këtë drejtim rekomandojmë instalimin e TV Krira. Këtu aplikacioni ofron qasje të drejtpërdrejtë në një sërë kanalesh televizive sportive. Kështu tani transmetimi i një ngjarjeje live është bërë një proces më i lehtë me ndihmën e këtij aplikacioni të ri.

Në ditët e sotme të gjithëve u pëlqen të shikojnë ndeshjet e ekipit të tyre të preferuar. Edhe Kupa Botërore e Kriketit T20 do të ndodhë së shpejti. Kështu entuziastët e sportit nuk mund të lejojnë të humbasin asnjë moment nga ekipi i tyre i preferuar. Kështu që tifozët janë gjithmonë në kërkim të gjetjes së një platforme të sigurt në internet ku mund të shikojnë ndeshjet drejtpërdrejt.

Edhe pse bota e internetit tashmë është e pasur me platforma të ndryshme të njohura transmetimi. Sidoqoftë, shumica e këtyre platformave të aksesueshme në internet konsiderohen premium. Prandaj, duke marrë parasysh ndihmën e fansave të celularëve, zhvilluesit kanë fatin të paraqesin këtë aplikacion të ri IPTV në internet për transmetuesit.

Çfarë është Krira TV Apk?

Aplikacioni Krira TV është një aplikacion transmetimi i bazuar në argëtim në internet i zhvilluar duke u fokusuar tek entuziastët e sportit. Këtu instalimi i aplikacionit ofron akses falas në një sërë kanalesh televizive sportive në internet falas. Për më tepër, aplikacioni mbështet kanale të tjera transmetimi të rastësishme si Filmat dhe Shfaqjet televizive.

Më parë, kur njerëzit nuk kishin akses në teknologji. Ata mbështeten plotësisht në televizion. Edhe pse televizionet janë ende në kërkesë në ditët e sotme. Megjithatë, njerëzit janë krejtësisht të mbërthyer me punën e tyre dhe nuk mund të përballojnë të humbasin punën e tyre rutinë. Tani mbajtja e një televizori nuk është e mundur.

Megjithatë, njerëzit kanë akses në telefonat inteligjentë dhe internet. Po, telefonat inteligjentë dhe interneti bëjnë të mundur transmetimin e kanaleve televizive të drejtpërdrejta në pajisjet e tyre Android. Tani tifozët mund të shikojnë ndeshjen e ekipit të tyre në celularin e tyre. Megjithatë, shumica e burimeve të aksesueshme në internet konsiderohen premium.

Kjo do të thotë se pa blerë licencën e abonimit premium, është plotësisht e pamundur të transmetosh përmbajtje. Prandaj, duke u fokusuar në aksesueshmërinë e lehtë dhe falas, këtu po ju prezantojmë aplikacionin e ri celular. Instalimi i Krira TV Download ofron liri të plotë për të shijuar pafund ngjarje sportive live falas. Ne sugjerojmë që përdoruesit e celularëve të instalojnë NobarTV Koora4Live të cilat konsiderohen si aplikacionet më të mira alternative.

Detaje të APK-së

EmërTV Krira
Versionv2.2
Masat6.1 MB
ZhvilluesKriraTV
Emri i Paketuesitcom.krira.tv
ÇmimiFalas
Kërkohet Android7.0 dhe Plus

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

Aplikacioni që po prezantojmë këtu është plotësisht falas dhe ofron shumë veçori pro. Për fillestarët, është e vështirë të kuptojnë ato veçori kryesore menjëherë. Kështu këtu, ne rendisim dhe diskutojmë shkurtimisht ato detaje kryesore. Leximi i pikave kryesore ndihmon për të kuptuar lehtësisht aplikacionin.

Kanale IPTV të pafundme

Këtu instalimi i versionit më të fundit të aplikacionit celular ofron lirinë për të shijuar aksesin e një shumëllojshmërie IPTV. Për më tepër, kanalet e aksesueshme ofrojnë lirinë për të shijuar ngjarje të ndryshme sportive të drejtpërdrejta. Mos harroni, pjesa më e mirë e aplikacionit është se ofron dhe mbështet kanale të ndryshme për të parë ngjarje të ndryshme.

Transmetim sipas kërkesës

Përdoruesit e celularëve ndonjëherë mund të kenë vështirësi në transmetimin e ngjarjeve të tyre të preferuara. Po, kjo mund të jetë për shkak të paarritshmërisë në një kanal të caktuar. Megjithatë, tani përdoruesve celularë u ofrohet një platformë në internet për të paraqitur Transmetimin e Kërkesës. Thjesht kërkoni sistemin dhe ai do të sigurojë një portë për një përmbajtje të veçantë.

Transmetimi i shumë serverëve

Tani kjo veçori është diçka premium dhe unike. Kryesisht platforma premium në internet mbështet dhe ofron këtë opsion transmetimi me shumë serverë. Sidoqoftë, ky Android falas i Krira TV gjithashtu mbështet funksione të shumta të transmetimit të lidhjeve të serverit. Thjesht hyni dhe ndërroni lidhjet për një transmetim të qetë.

Ad Pa pagesë

Shumica e aplikacioneve të transmetimit të palëve të treta mbështesin reklamat e palëve të treta. Problemi me këto reklama është se ato shfaqen përgjithmonë në ekran gjatë shikimit të përmbajtjes. Sidoqoftë, versioni celular që po ofrojmë këtu është plotësisht pa reklama. Kjo do të thotë se fansat do të shijojnë gjithashtu transmetim të qetë pa asnjë ndërprerje.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni Krira TV?

Kur bëhet fjalë për shkarkimin e aplikacioneve më të fundit të Android. Përdoruesit celularë mund të besojnë faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm aplikacione autentike dhe origjinale. Për të garantuar sigurinë e përdoruesit celular, ne punësuam gjithashtu një ekip ekspertësh.

Qëllimi kryesor i ekipit është të sigurohet që Apk-ja e ofruar të jetë e qëndrueshme dhe e qetë. Nëse ekipi nuk është i siguruar për funksionimin e qetë, ne nuk e ofrojmë kurrë aplikacionin brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin më të fundit, klikoni në butonin e ndarjes së lidhjes së shkarkimit direkt.

Pyetjet e bëra më shpesh

A është e mundur të shikosh të gjitha ngjarjet sportive?

Po, versioni celular që ne ofrojmë këtu ofron portën online për të parë të gjitha ngjarjet sportive pa asnjë kufizim.

A është e mundur të shikosh kanale HD?

Po, aplikacioni mbështet dhe ofron transmetim HD për përdoruesit e celularëve.

A kërkon aplikacioni një abonim?

Jo, aplikacioni nuk kërkon kurrë një licencë abonimi. Për më tepër, ai gjithashtu nuk mbështet kurrë reklama.

Përfundim

Përdoruesit celularë që duan të shikojnë ndeshje të ndryshme sportive dhe megjithatë nuk janë në gjendje të gjejnë një platformë të përshtatshme falas në internet. Më pas, në këtë situatë, ne u sugjerojmë përdoruesve celularë të shkarkojnë dhe instalojnë Krira TV. Këtu aplikacioni celular ofron një portë të sigurt për të parë pafund kanale të drejtpërdrejta IPTV falas.

Download link

Lini një koment