Shkarkim Apk TV Live Cricket për Android [Live T20]

Nëse jeni duke kërkuar për një platformë të përsosur online. Kjo ndihmon në transmetimin e ndeshjeve më të fundit të kriketit falas pa asnjë abonim. Pastaj, në lidhje me këtë, ne u sugjerojmë atyre përdoruesve të androidit të instalojnë Apk më të fundit Live Cricket TV.

Aplikacioni që po prezantojmë këtu është thjesht i ri dhe mjaft produktiv. Tani integrimi i aplikacionit të caktuar do të mundësojë përdoruesit e android. Për të parë lojërat më të fundit duke përfshirë ngjarjet e kriketit në internet falas.

Gjithçka që ata kërkojnë këtu është një version operacional i aplikacionit dhe një lidhje e qetë. Këtu në faqen tonë të internetit, ne po ofrojmë versionin e përputhshëm të Aplikacioni IPTV. Thjesht instaloni shkarkimin Live Cricket TV dhe shijoni shikimin e ngjarjeve si T20 Asia Cup 2022.

Çfarë është Live Cricket TV Apk

Live Cricket TV Apk është një aplikacion online argëtues sportiv mbështetës i palëve të treta. Ku përdoruesit e Android të rastit dhe të regjistruar mund të shikojnë lehtësisht ngjarjet më të fundit. Ato përfshijnë që lidhen me turnetë e kriketit si Kupa e Botës T20 ose Kupa e Azisë.

Në ditët e sotme, zhurma për kriket po lulëzon brenda kontinentit të Azisë për shkak të ngjarjeve të fundit. Ngjarja e quajtur Asia Cup T20 që menaxhohet thjesht nga ICC. Bordi po planifikon të mbajë më shumë ngjarje të reja në ditët në vijim. Por aktualisht Kupa e Azisë 2022 është në vazhdim.

Ngjarja përbëhet nga 8 ekipe të ndryshme. Tani raundi eliminator super 4 po vazhdon. Ekipet e kriketit të Pakistanit dhe Indisë konsiderohen më vendimtare dhe befasuese. Tifozët nuk mund të lejojnë të humbasin asnjë moment të vetëm.

Megjithatë, shumica e burimeve të arritshme në internet konsiderohen premium dhe kërkojnë një abonim. Kjo është e shtrenjtë dhe e papërballueshme për tifozët mesatarë. Duke fokusuar kështu problemin dhe ndihmën e tifozëve. Zhvilluesit strukturuan këtë aplikacion të jashtëzakonshëm Live Cricket TV.

Detaje të APK-së

EmërTV drejtpërdrejtë me kriket
Versionv3.0.0
Masat18.99 MB
ZhvilluesRrjedha e Sporteve
Emri i Paketuesitcom.sports.live.cricket.tv
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaApps - Sportiv

Është falas për t'u shkarkuar dhe nuk kërkon abonim. Tani integrimi i aplikacionit brenda smartphone do t'u mundësojë lojtarëve të shijojnë transmetimin e drejtpërdrejtë falas. E vetmja gjë që fansat kërkojnë këtu është interneti i shpejtë dhe një pajisje e përputhshme.

Kur instalojmë dhe eksplorojmë aplikacionin, e kemi gjetur atë të thjeshtë dhe të pasur me veçori. Shtesa më e pabesueshme që përdoruesit do të pëlqejnë këtu është shpërndarja e burimeve në kategori perspektive. Çdo kategori do të pasqyrojë përmbajtje të bazuar në kamare.

Në disa situata, kur njerëzit nuk kishin akses në teknologji. Atëherë mos u shqetësoni sepse tani instalimi i kësaj pakete të vetme do të heqë të gjitha problemet. Dhe do të lehtësojë procesin e shikimit të ndeshjeve më të fundit në internet.

Për ta bërë aplikacionin më miqësor dhe më të përshtatshëm. Zhvilluesit e implantojnë këtë panel kontrolli paraprak të cilësimeve me porosi. Paneli do të ndihmojë përdoruesit e android të modifikojnë operacionet bazë. Dhe ndryshoni kërkesën për fokusimin e aplikacionit.

Më e rëndësishmja, aplikacioni ofron këtë opsion të transmetimit të drejtpërdrejtë falas. Tani përdoruesit e androidit nuk kërkojnë kurrë të shqetësohen për përmbajtjen e transmetimit. Thjesht hyni në pultin kryesor duke instaluar Live Cricket TV Android dhe shijoni shikimin e ndeshjeve më të fundit falas.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Falas për tu shkarkuar.
 • Lehtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • Ai mbështet reklama të palëve të treta.
 • Por do të shfaqet në ekran rrallë.
 • Instalimi i aplikacionit do të japë akses të drejtpërdrejtë në panelin kryesor.
 • Ku ofrohen kategori të shumta.
 • Secila kategori do të ofrojë përmbajtje të bazuar në kamare.
 • Ofrohet një tabelë e drejtpërdrejtë e rezultateve.
 • Ku do të ndahen kredencialet e ndeshjes.
 • Orari është dhënë për detajet e ndeshjes.
 • Të dy skedarët e aplikacionit dhe IPTV-të janë pritur në serverë me shpejtësi.
 • Ndërfaqja e aplikacionit u mbajt e thjeshtë.
 • Është shtuar një kujtesë për njoftimin shtytës.
 • Kjo ndihmon në mbajtjen e fansave të përditësuar.
 • Përditësimet do të dërgohen në kohë.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni drejtpërdrejt TV Cricket TV Apk

Aktualisht aplikacioni është i aksesueshëm nga Play Store. Por për shkak të disa problemeve kryesore, shumë përdorues të androidit po përjetojnë probleme në aksesin e skedarëve të drejtpërdrejtë Apk. Pra, çfarë duhet të bëjnë përdoruesit e android në një situatë të tillë?

Prandaj ju jeni të hutuar dhe kërkoni për burimet më të mira alternative. Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të shkarkoni versionin më të fundit të skedarit Apk falas. Thjesht prekni lidhjen e dhënë dhe shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht.

Ne kemi ofruar tashmë mijëra aplikacione të tjera sportive të lidhura me kriket. Eksploroni ato aplikacione alternative më të mira, ju lutemi ndiqni lidhjet që janë Ninja TV Apk Apk TV drejtpërdrejt kriket në Azi.

Përfundim

Prandaj nuk mund të përballoni të humbisni një ndeshje të vetme midis Pakistanit dhe Indisë. Dhe gati për të parë ndeshjet më të fundit midis ekipeve të kriketit. Atëherë më mirë instaloni Live Cricket TV Apk dhe shijoni transmetimin e ndeshjeve të drejtpërdrejta falas.

Pyetjet e bëra më shpesh
 1. Si të shikoni drejtpërdrejt ndeshjet T20 në celular?

  Është shumë e thjeshtë, thjesht shkarkoni versionin më të fundit të aplikacionit. Më pas instalojeni brenda një telefoni inteligjent dhe shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë.

 2. A ia vlen të instaloni Apk?

  Po, këtu aplikacioni ofron këtë mundësi të shkëlqyer për të parë në internet Asia Cup T20

 3. A është i sigurt instalimi i Apk?

  Aplikacioni që po paraqesim këtu është thjesht i sigurt dhe i qetë për t'u instaluar. Tashmë kemi instaluar Apk dhe e kemi parë produktiv.

Shkarko Linkun

Lini një koment